dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio | 18 m | Saska Kępa | ochrona 24/7 Do wynajęcia świeżo wykończone, nowoczesne studio o powierzchni 18 m , zlokalizowane przy ul. Lizbońskiej 1 na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

273 900 zł10 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie idealne dla 1 osoby lub pary. Osoby niepalące, mogą być nieduże zwierzęta. Cena: 1850 zł czynsz najmu+ 520 zł czynsz do administracji + 50 zł zaliczka media - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio! Ładna kawalerka na zielonym osiedlu, blisko parku, dla singla (kobiety) lub pary. Salon z aneksem kuchennym i urządzona łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boguszewska

Wola,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

630 000 zł32 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Siekierki,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 012,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

***poszukujący nie płaci prowizji. Całe wynagrodzenie pokrywa właściciel obiektu*** cesja praw Bez prowizji! Mieszkanie gotowe do odbioru. Inwestycja Rytm Mokotowa w malowniczym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

395 000 zł24 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Idealnie ciche! Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji w pobliżu Ronda Wiatraczna. Nieopodal planowanej stacji metra. Pomimo bliskości przystanków tramwajowych oraz autobusowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł33 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie 1-pokojowe na warszawskiej Pradze Południe. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Oto kawalerka, która ma wszystko, czego potrzebujesz! Nie za duża, nie za mała - w sam raz dla singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie tylko dla jednej niepalącej osoby. Opłaty:1500 pln/mies plus 450 czynsz plus prąd. wolne od 10 kwietnia Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednia, żadnych prowizji! Szybki internet gratis! Do wynajęcia komfortowe, wyposażone i umeblowane mieszkanie po kapitalnej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

365 000 zł19 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

770 000 zł34 m² 22 828,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka przy metrze Z tarasem perełka W warszawie Takie oferty pojawiają się niezwykle rzadko. To mieszkanie to unikalna propozycja dla osób ceniących komfort przestrzeń świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Wiktoryn 6 - oferta aktualna! Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym z 2023r. Mieszkanie nowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 867,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,1 m położona przy ul. Bonifacego na warszawskiej Sadybie, zaledwie ok. 200 m od centrum handlowego Sadyba Best Mall. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Muranów,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią ,w łazience kabina prysznicowa, w przedpokoju szafa wnekowa. Do wynajęcia dla max. dwóch osób dorosłych nie palących, bez zwierząt. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

470 000 zł24 m² 19 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku zlokalizowane Warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 650 zł40 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dobra propozycja dla osób poszukujących kameralnej, w pełni umeblowanej i wyposażonej kawalerki ze schowanym małym tarasem, w budynku z elegancką recepacją. Bardzo wygodny adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Służew nad Dolinką, które było budowane jeszcze w czasach, gdy szanowano przestrzeń pomiędzy blokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 30 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla 1 osoby nowoczesna, cicha kawalerka o pow. 30 m2, zlokalizowana w Warszawie przy ul. Nowolipie na Woli. Znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 645,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Starego Żoliborza przy ul. Krasińskiego 21. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze kamienicy. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Świetne miejsce do życia jeszcze lepsze na wynajem. Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 36,84 m , położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 550 zł32 m² 78,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 790 zł20 m² 89,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Sady Żoliborskie 3 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 2 z 10. Dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł23 m² 20 660,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Poznaj miejsce, które daje nową jakość życia i realny potencjał inwestycyjny w samym sercu Warszawy. To przestrzeń z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

568 000 zł32 m² 17 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta. Kamienica, w której zachowano przedwojenną duszę, a jednocześnie zapewniono komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł24 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka powierzchni 24 m , położona przy ul.Dymińskiej 2 na ogrodzonym osiedlu z widokiem. Oferta ponownie dostępna - zapraszam do kontaktumozliwość obejrzenia w sobotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

570 000 zł28 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka w cichym centrum Warszawy ul Smocza 21 bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie do odświeżenia,wyposażenie zostaje do dyspozycji kupującego. Pokój przedzielony ścianką do szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 350 zł37 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wyremontowana Kawalerka z balkonem na Saskiej Kępie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 37,2 m , położona na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku na.