dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

634 200 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

793 000 zł60 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 390 zł19 m² 125,79 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

399 000 zł19 m² 20 662,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 19,31 m , położony na 1. piętrze kompleksu Hotel & Residence Wilanów. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 349,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 33,43 m ma prosty i funkcjonalny układ. Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w niewielkim przedpokoju z dużą szafą w zabudowie, po lewej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

592 000 zł32 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1892

1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Metro | 1. piętro/ Zachód Lokalizacja: warszawa, praga-Północ - ul. Targowa 62 Powierzchnia: 31,94 m Liczba pokoi: 1 (z osobną kuchnią) Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

659 000 zł35 m² 19 062,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam mieszkanie przy ul. Wąwozowej 2. Świetna lokalizacja, w okolicy jest wszystko co potrzeba do wygodnego i aktywnego spędzania czasu (sklepy, restauracje, las Kabacki, metro). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

515 000 zł25 m² 20 935 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 37.8m2 znajdująca się na Zielonej Białołęce przy ulicy Głębockiej 56G na osiedlu z 2006 roku. Na zdjęciu załączony plan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 800 zł34 m² 82,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Digital Broker prezentuje przestronne 1-pokojowe mieszkanie na wynajem, położone w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej 37. Kamienica utrzymana w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / metro Racławicka Mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w budynku powojennym z cegły. Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 700 zł33 m² 82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska Do wynajęcia ustawne 1-pokojowe mieszkanie urządzone w dobrym standardzie, położone w budynku przy ul. Targowej 34. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł28 m² 22 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 980,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu nowoczesną, klimatyzowaną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną przy ul. Zawiszy 16a - w świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

420 000 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przytulnej kawalerki w dzielnicy Włochy przy ul. Radarowej 4a. Blok kameralny, niskiej zabudowy znajdujący się w otulinie zieleni. To bardzo spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

480 000 zł27 m² 17 582,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie przy ul. Artura Malawskiego. Lokal znajduje się na 6 piętrze, w 10 piętrowym budynku z windą. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł28 m² 27 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo przyjemne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy i położone w wyśmienitym punkcie miasta, tuż przy Rynku Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Saskiej Kępie. Opis mieszkania Kawalerka w pełni wyposażona, bardzo dobrze doświetlona (okna na całej ścianie w tym okno balkonowe). Pokój: - kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł19 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 Usytuowanie od podwórka zapewnia ciszę a przestronne wnętrze daje poczucie komfortu W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Włochy,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio przy ul. Wiktoryn 6a na drugim piętrze. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczuczyńska

Saska Kępa,Warszawa

750 000 zł36 m² 21 037,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

)Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 35,65 m , położony przy ul. Szczuczyńskiej 11, w sercu warszawskiej Saskiej Kępy tuż przy klimatycznej ul. Francuskiej. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Wola,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 370 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w przedwojennej kamienicy | balkon | ul. Wilcza 29 | Śródmieście Południowe Lokalizacja: warszawa, śródmieście Południowe - ul. Wilcza 29 Cena: 815 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- umowa na 12 miesięcy- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - wolne od kwietnia 2026 Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 28 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

986 000 zł35 m² 27 995 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: mieszkanie w inwestycji Riverside Apartments: funkcjonalne studio o powierzchni 35,22m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł31 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż:Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m z możliwością przebudowy na dwupokojowe, w stanie deweloperskim. Pełna własność. KW. Lokalizacja: - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

419 999 zł21 m² 19 690,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni 21,3 m , zlokalizowane przy al. Prymasa Tysiąclecia 137 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie przy ul. Gagarina (między ul. Sielecką a Iwicką ) koszty - 2100 czynsz najmu + 560 czynsz do administracji co daje kwotę 2660zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio | 18 m | Saska Kępa | ochrona 24/7 Do wynajęcia świeżo wykończone, nowoczesne studio o powierzchni 18 m , zlokalizowane przy ul. Lizbońskiej 1 na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

273 900 zł10 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie idealne dla 1 osoby lub pary. Osoby niepalące, mogą być nieduże zwierzęta. Cena: 1850 zł czynsz najmu+ 520 zł czynsz do administracji + 50 zł zaliczka media - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij