dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mała, ale bardzo ładna i w pełni wyposażona kawalerka na ulicy Kasprzaka 29, w nowym budynku, na 9 piętrze z balkonem i garażem. Wysoki standard. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

620 000 zł26 m² 23 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 26,37 m2 posiadające loggię. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1953 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Antoniego Fontany. Okolica zatopiona w zieleni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sułkowicka

Sielce,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Śliczne, klimatyczne studio 30 m2 ( w dokumentach ok. 28-29 m2 ) usytuowane na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy z lat trzydziestych przy kameralnej uliczce Sułkowickiej, na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

374 000 zł17 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferuję do sprzedaży gotową do wprowadzenia, funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na Bielanach w pobliżu Lasu Bielańskiego. Lokal idealny dla studenta, singla lub pary, a także inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Bloki w dużej odległości od siebie, oddzielone pięknym, zielonym podwórkiem. Lokal na 2 piętrze w budynku z końca lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

620 000 zł26 m² 23 512 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W ofercie mieszkanie typu kawalerka z opcją wydzielenia aneksu sypialnianego o łącznej powierzchni 26,37 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaspijska

Sadyba,Warszawa

511 000 zł31 m² 16 378 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczne jednopokojowe mieszkanie położone na Dolnym Mokotowie, w cichej i zielonej części, na osiedlu Stegny. Mieszkanie w budynku przy ul. Kaspijskiej 2, dobrze doświetlone oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

500 000 zł31 m² 15 959,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ustawna kawalerka z aneksem kuchennym usytuowanym w obszernym holu. Duża łazienka oraz prawie dziewięciometrowy balkon. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z ekspozycją zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

389 000 zł22 m² 17 681,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w kamienicy z 1957 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 21.96m2 przy ul. Szanajcy składające się z: przedpokoju Aneksu kuchennego Pokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Żoliborzu przy ul. Dymińskiej 24 m kawalerka składa się z : pokoju 17,5 m wyposażonego w kanapę, szafę lustrzaną , regał książkowy, komodę, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

757 000 zł52 m² 14 419 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

450 000 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 18 m , położone przy Al. Zjednoczenia na warszawskich Bielanach zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

694 000 zł28 m² 24 523 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleje Jerozolimskie

Lotnisko,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 727,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu mieszkania, które łączy znakomitą lokalizację, dobry układ i ogromny potencjał aranżacyjny. Ta 27,5-metrowa kawalerka z oddzielną, widną kuchnią, położona na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 450 zł48 m² 92,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio w centrum miasta z widokiem na Plac Grzybowski. Apartament w znakomitej lokalizacji idealny dla singla lub pary. Rozkład Apartament o powierzchni 48m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

771 610 zł27 m² 28 557 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum wykończona pod klucz *różne warianty wykończenia* lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

460 000 zł43 m² 10 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Latawiec,Warszawa

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 37,81 m2, położone na 1 piętrze w budynku z windą. Zlokalizowane na Osiedlu Latawiec, tuż przy kultowej al. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

792 700 zł60 m² 13 211,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą, funkcjonalną kawalerkę 28m2 w świetnej lokalizacji ul. Popiełuszki 17b tuż przy metrze Marymont. Druga linia zabudowy - ciche mieszkanie. Cena najmu to 2 600 zł w tym czynsz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

489 325 zł27 m² 18 123,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Broniewskiego54, mieszkanie 1-pokojowe, umeblowane, super lokalizacja. Do najmu umeblowane mieszkanie 1 pokojowe (26m2) na 5 piętrze z 10 z windą. Aneks kuchenny, pokój z rozkładaną sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 24,5 m z balkonem Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24,5 m , zlokalizowane na 2. piętrze w budynku z 1964 roku przy ul. Grenadierów w Warszawie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka na Mokotowie, położona w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie zostało odmalowane i odświeżone. Mieszkanie o powierzchni ok. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

350 000 zł18 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym-blisko komunikacji,parku,ścieżek rowerowych. Wymaga remontu i przearanżowania.Okna wychodzą na ulicę. Blok z cegły,po remoncie klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł28 m² 110,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

2 600 zł25 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy bloku: 2012 Opłaty: koszt najmu: 2600 zł miesięcznie Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

439 000 zł22 m² 20 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 mkw, położona na parterze budynku przy ul. Puławskiej 240 na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - wolne od marca 2026 Spacer 3D: oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

610 000 zł26 m² 23 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjna kawalerka z klimatyzacją, usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

479 000 zł23 m² 20 844,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kompaktowa, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana na 4. piętrze (bez windy) odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

2 100 zł18 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 34b w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2. Ostatnie 4 piętro. Kamienica bez windy. Lokalizacja: przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

633 800 zł41 m² 15 458,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

634 200 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

793 000 zł60 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 390 zł19 m² 125,79 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

399 000 zł19 m² 20 662,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 19,31 m , położony na 1. piętrze kompleksu Hotel & Residence Wilanów. To idealna propozycja dla inwestora poszukującego nieruchomości pod najem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij