dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

648 000 zł41 m² 15 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 40,61 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie, ul. Sękocińska 16. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł23 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Konstytucji, placu Zbawiciela, tvn - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy ul. Hożej Wychodzisz rano i po wyjściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę idealna dla pary, bardzo dobra lokalizacja, blisko stacji skm oraz wkd. W bliskim sąsiedztwie sklepów i terenów zielonych. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

508 500 zł25 m² 19 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dlaczego to mieszkanie wyróżnia się na tle innych? - Sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji pośrednika (ok. 12.000 - 18.000 zł) - zamknięte osiedle - ostatnie piętro brak sąsiadów nad głową (realny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią 32,0 przy pl. Politechniki w Warszawie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (nowe agd oraz meble w kuchni) , rtv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Domaniewskiej 13/15, w biznesowej części Mokotów. Mieszkanie znajduje się w budynku z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł53 m² 26 415,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować doskonałą ofertę inwestycyjną. Nieruchomość znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej na wysokości Placu Dąbrowskiego. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 430,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 31,47 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Górnośląskiej 9/11 na Powiślu. Budynek z 1969r przeszedł generalny remont w 2025 r. wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 metrów na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od 01/02/2025 Kawalerka w kamienicy, przy ul. Skoczylasa Położona na 4. piętrze składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 705,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Filtry,Warszawa

1 950 000 zł86 m² 22 674,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

W skrócie: mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1936 r., bez windy, w kamienicy znajdującej się przy zielonym obszarze Filtrów. Mieszkanie ma olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze-Południe przy ul. Dobrowoja. W pobliżu planowanej stacji metra linii M3 (rozpoczęcie budowy w 2028 r.). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Wysokie 3,2m- możliwa antresola! Mieszkanie na parterze w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Bemowie. Mieszkanie w dobrym stanie, do zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy mieszkanie na uwielbianym, prestiżowym Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Warszawy! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 30m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

630 000 zł25 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka z balkonem, urocza, przytulna, po generalnym remoncie 2 lata temu. Mieszkanie o bardzo dobrej termice (grube ściany zapewniają ciepło w zimie i przyjemny chłód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

436 000 zł22 m² 20 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Rezerwacja Jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie Osiedle Dąbrowskiego, pod konserwatorem zabytków. Budynek z 1952r w kameralnej części Mokotowa. Osiedle Dąbrowskiego, to samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z miejscem garażowym w inwestycji Wileńska Express na modnej Starej Pradze. Mieszkanie o pow. 35 mkw. składa się z pokoju wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgierska

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* praga - Południe* Zgierska* studio* 20 m2 * balkon * ** do objęcia od zaraz ** * mieszkanie tylko dla osoby pracującej * * umowa najmu okazjonalnego * Oferujemy do wynajęcia zadbane, jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krucza,Warszawa

3 300 zł36 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w śródmieściu Krucza 19. Salon z wydzieloną częścią sypialnianą - kanapa stolik biurko, telewizor, łóżko 140x200 oddzielna w pełni wyposażona kuchnia.-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży mieszkanie z kw, 1 pokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienką, korytarzem, balkonem, w doskonałej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 35 m Warszawa, ul. Czynszowa 1 Na sprzedaż kompaktowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Kamionek,Warszawa

520 000 zł30 m² 17 247,10 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

! mieszkanie o powierzchni 30,15 m , położone na 1. piętrze w kamienicy z 1934 roku na Kamionku, w rejonie ul. Kinowej. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow. 35,6 m2 z ogródkiem ok. 25m2 znajduje się na osiedlu zamkniętym z ok. 2015r. Blok 4 piętrowy z garażem podziemnym, brak miejsca postojowego, ewentualnie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

582 000 zł36 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Ciche, przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W pobliżu znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

395 000 zł24 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Jednopokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Grochowie ul. Szaserów 115. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia się, własnej aranżacji. Mieszkanie ma bardzo dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Radzymińska

Szmulowizna,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 37m2 obok Konesera -gotowe do Zamieszkania! Na sprzedaż kompaktowe, ale niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni37 m2 w kameralnym bloku wybudowanym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem i blisko Centrum Warszawy, to polecam tę kawalerkę zlokalizowaną w zielonej części warszawskiego Solca, nieopodal Bulwarów wiślanych. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 399,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 29 m , zlokalizowaną przy ul. Sobieskiego 99 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

*Na sprzedaż urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Muranowie* Posiadamy do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,5 m położone przy ul. Lewartowskiego 4 na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu odświeżone mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Ta urokliwa przestrzeń czeka na nowego najemcę, który pragnie cieszyć się komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak