dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

864 900 zł48 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Opis Nieruchomości: przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w zielonej części Ursynowa przy ul. Eugeniusza Lokajskiego 14 o powierzchni użytkowej 48,05 m2. Mieszkanie idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

687 522 zł38 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 2 pokoje o powierzchni 37,88m2 w inwestycji realizowanej na Bemowie w rejonie ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

6 700 zł69 m² 96,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Soho Factory - do wynajęcia - designerskie mieszkanie premium w inwestycji Kamion Cross przy ul. Mińskiej 25. Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

920 000 zł51 m² 17 933,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

We speak English. Bezpośrednio, bez pośredników. Mieszkanie w inwestycji z 2015 roku apm Bartycka Residence II Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament z dwoma ogródkami w sercu Miasteczka Wilanów Przedstawiamy ofertę eleganckiego i przestronnego apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

1 299 000 zł93 m² 13 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe, w lubianej przez mieszkańców części ursusa, na zamkniętym zadbanym osiedlu z całodobową ochroną, wraz z 2 miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym i dużym- 40 m2 tarasem do wyłącznej dyspozycji- częściowo zadaszony oraz umeblowany. Mieszkanie umeblowane i świeżo po remoncie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwoleńska

Miedzeszyn,Warszawa

590 570 zł40 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowe 2 pokoje o powierzchni 40,45 m2 w zrealizowanej inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Wawrze w pobliżu stacji skm Warszawa Międzylesie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mile widziani cudzoziemcy! Do wynajmu ciche, 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Rzeczypospolitej (3.budynek od ulicy), położone na II. piętrze apartamentowca. Budynek oddany w 2016 roku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 211 228 zł71 m² 17 131,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Apartamenty o powierzchni od 27 do 142 m w nowoczesnej inwestycji, która dynamicznie się rozwija. Lokalizacja: - komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

953 343 zł54 m² 17 812,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 3 pokoje o powierzchni 55,65m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Bokserskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

820 000 zł68 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w świetnej cenie! kto pierwszy, ten lepszy! Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 801,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie na Ochocie - Al. Jerozolimskie 149 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze wyremontowanego dwunastopiętrowego budynku, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich 149. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 345 000 zł59 m² 22 796,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*Announcement in English below Funkcjonalny i Elegancki Apartament na Mokotowie dla osób ceniących miejski rytm życia Szukasz miejsca, które łączy wygodę, prestiż i nowoczesny styl? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 457,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Cieszyńska 5 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,10 m , położone na 17. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

The Estate Warsaw przedstawia! Przedstawiamy genialnie skomunikowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli w bliskim sąsiedztwie stacji metra 2 linii Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 123 672 zł81 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Bez podatku pcc Bezpośrednio od dewelopera Nowe 4 pokojowe mieszkanie 80,55 m2 na 4 piętrze budynku. Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80,55 m na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

478 000 zł18 m² 26 555,60 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Stylowy Apartament typu Studio Nie warto trzymać pieniędzy na koncie - zainwestuj już teraz w gotowiec inwestycyjny na Woli! Mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu, które aktualnie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentuję wyjątkowe mieszkanie 70 m2 tuż przy klimatycznym Jeziorze Balaton czeka właśnie na Ciebie! 70 m2 z Garderobą i Piwnicą | 3 Pokoje | 4 Piętro | 2 Windy | Z Balkonem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Augustówka,Warszawa

646 780 zł35 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji, bez pcc! Bezpośrednio od dewelopera Inwestycja Idealna: 1 Pokój z Ogródkiem na Dolnym Mokotowie To nie jest zwykłe mieszkanie - to gotowa strategia na start lub kapitał. Odkryj 35,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 008 189 zł74 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Twoja Oaza. Miejsce, gdzie Życie Pisze Piękne Historie. Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! umów się na spotkanie, zapytaj O dodatkowy rabat Nowe 4 pokojowe mieszkanie 73,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 989 200 zł127 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta: 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - idealne dla wymagających Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 127,20m z dwoma tarasami zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

1 169 000 zł65 m² 17 984,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - ul. Kluczborska, bemowo Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację, to mieszkanie jest dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie - w zielonej części dzielnicy, na nowoczesnym osiedlu, z pięknym widokiem na okoliczne tereny rekreacyjne i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

570 000 zł34 m² 16 873,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do nabycia nowe 2 pokoje o powierzchni 33,78m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Wysockiego w pobliżu stacji linii M2 Metro Bródno oraz stacji skm Warszawa Toruńska. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowy, nowocześnie wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Przy Alejach od Dom Development, zlokalizowanej przy al. Jerozolimskich 190 - Warszawa, stare Włochy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 246,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe, przy ulicy Augustyna Kordeckiego. Powierzchnia 37,32 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 471,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m , położonego na 6. piętrze zadbanego budynku przy ul. Synów Pułku - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

1 532 090 zł51 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowy ekskluzywny apartament 2 pokoje o powierzchni niespełna 51 m2 w zakończonej prestiżowej inwestycji premium zlokalizowanej na zielonym warszawskim Mokotowie nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

947 595 zł57 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 3 pokoje o powierzchni 57,43m2 w inwestycji realizowanej na Bemowie w rejonie ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 607,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na nowym ekologicznym osiedlu w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy w Warszawie. Jasny salon z aneksem i sypialnia - każde z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

2 400 zł34 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia cichą, widną kawalerkę na Gocławiu w W-wie. Powierzchnia mieszkania 33,5 m2 Widny salon 18m2 wyposażony w drewniane meble z rozkładaną kanapą, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Augustówka,Warszawa

677 966 zł43 m² 15 599,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe Mieszkanie od Dewelopera! Mokotów - Augustówka. Kup bez prowizji i bez podatku pcc! Mieszkanie 2 pokoje - 43,46 m z ogródkiem 9 m Rozkład: salon z aneksem + Sypialnia. Oba pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczeńca

Gocław,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu warszawa wawer, ul. Korkowa lokalizacja Budynek w wysokim standardzie, położony na granicy Pragi Południe i Wawra, przy ul. Kaczeńca. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

2 200 000 zł74 m² 29 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

954 000 zł60 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji 3 pokoje o powierzchni 60,26m2 w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al. Krakowskiej i stacji pkp Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Górce,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży dwustronne, bardzo zadbane mieszkanie składające się z 2 oddzielnych pokoi o powierzchni 50,70 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

919 000 zł49 m² 18 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

: krótko: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , z osobną kuchnią, garderobą i loggią. Położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

697 675 zł38 m² 18 340,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 2 pokoje o powierzchni 38,04m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Bokserskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł67 m² 21 321,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m położone na drugim piętrze w inwestycji Dobra Wola (dantex) przy ul. Jana Kazimierza 11. Budynek w jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

800 000 zł44 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze w nowoczesnym budynku z windą na terenie Miasteczka Wilanów, przy ul. Branickiego. - osiedle Villa Bianca Położone w doskonałym punkcie.