dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na prezentowane mieszkanie o pow. 53 m2 składają się: - 3 pokoje: 16m2 (z loggią), 9m2, 8m2, umeblowane jak na zdjęciach, - osobna, widna kuchnia 6,5 m2 wyposażona w szafki, kuchnię gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa Mokotów - Sadyba, ul. Korczyńska 6, w otoczeniu budynki mieszkalne. Transport miejski: tramwaje, autobusy. W pobliżu: C.H. Best mall, park, przychodnia lekarska, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 148 336 zł64 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Opis Nieruchomości: przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Jana Pawła Woronicza o powierzchni całkowitej 63,8 m2. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 215 000 zł93 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera 0% pcc 0% prowizji Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 92.58 do 181.56m | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera O mieszkaniu: - Metraż - 92,77m2 I piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowska

Rakowiec,Warszawa

514 000 zł27 m² 18 841,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowe studio kawalerka o powierzchni 27,28m2 zlokalizowana na parterze w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

3 300 zł32 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 32-metrowe mieszkanie przy ul. Wynalazek, składające się z: - salonu z aneksem kuchennym, - oddzielnej sypialni, - łazienki, - przedpokoju, - niewielkiego balkonu. Poza tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

649 000 zł46 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję mieszkanie o powierzchni 46,4 m (wg kw 48,5 m z piwnicą) zlokalizowane na warszawskim Bródnie, przy ul. Krasnobrodzkiej, zaledwie 950 m od stacji metra Kondratowicza (M2). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

1 167 795 zł60 m² 19 499 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 59 m - idealne dla aktywnej rodziny! Bez prowizji! Bez podatku pcc Funkcjonalny układ: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na dużą loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stary Mokotów,Warszawa

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | Casa Verde, stary Mokotów | 140 m , 2 tarasy, 2 miejsca w garażu Na wynajem ekskluzywny apartament w standardzie premium, położony w prestiżowej inwestycji Casa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

8 200 zł60 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 3-pokojowe na Woli. Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Drugiej sypialni / gabinetu Łazienki Przedpokoju Loggii Miejsca Parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

749 000 zł51 m² 14 683,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2, zlokalizowanego na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku przy ul. Szymczaka 5 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 724 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na pięknym Osiedle Skorosze X-BIS przy ulicy Skoroszewskiej 5A. Lokal mieści na 2.piętrze w 5. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

950 000 zł47 m² 20 212,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obiekt Wola Jana Kazimierza Apartment położony jest w dzielnicy Wola w miejscowości Warszawa. Odległość ważnych miejsc od obiektu: muzeum Powstania Warszawskiego 4,2 km, centrum handlowe Blue.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio przytulne i funkcjonalnie mieszkanie na ul. Głębockiej 104 (białołęka). Mieszkanie jest w budynku z 2007 r. Wykończone w bardzo dobrym stanie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

827 000 zł41 m² 19 980,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł64 m² 14 110,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,71 m , zlokalizowane w inwestycji Portowa II przy ul. Myśliborskiej 32 na warszawskiej Białołęce. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

654 000 zł38 m² 17 111,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,22 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

699 000 zł37 m² 19 015,20 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 11. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

4 300 zł69 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga Północ ul. Targowa 68 Metraż: 69 m2 3 pokoje z balkonem Cena: 4 300 zł Czynsz administracyjny : 1 130 zł (media, śmieci, ogrzewanie) dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro! offer only for office use! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

2 900 zł32 m² 91,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe Włochy Miejsce postojowe w garażu Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31.85 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Krańcowej 63/25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 459 620 zł59 m² 24 891,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania luksusowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w sercu Pragi Północ. W apartamencie o pow. 58,64 m2 położonym na 6, ostatnim piętrze budynku znajduje się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

992 000 zł43 m² 22 984,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie | mokotów, ul. Cybernetyki 17 | 43,16 m Najważniejsze atuty: - gotowe do zamieszkania - bez nakładów finansowych - wykończone naturalnym drewnem dębowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 385 000 zł64 m² 21 630,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie w położone w popularnej inwestycji "soho" dewelopera Yareal w Warszawie, w dzielnicy Praga - Południe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

961 140 zł60 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie, praga-Południe Przygotuj się na nowy rozdział w wymarzonym mieszkaniu! Lokalizacja: dynamicznie rozwijająca się okolica! Blisko komunikacji miejskiej, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 827,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

540 000 zł29 m² 18 848,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowe studio kawalerka o powierzchni 28,65m2 zlokalizowana na parterze w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 205,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż warszawa centrum krochmalna 2 Przedmiotem oferty jest kompletna nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Warszawy. Jest to Gotowiec Inwestycyjny ponieważ stopa zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Okęcie,Warszawa

859 000 zł55 m² 15 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze niskiego, zadbanego budynku z 2000 roku na Osiedlu "wieża" przy ul. Radarowej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 102 118 zł53 m² 20 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим на русском/ oferta 0% pcc brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 294 000 zł80 m² 28 496,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości o powierzchni 80,5 m2 w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w sercu Warszawy. Praska Moderna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 700 zł46 m² 79,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania na wynajem w prestiżowym apartamentowcu rytm na Kabatach. To propozycja, która zachwyci nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English bellow **nowoczesny apartament z ogródkiem - Wola, ul. Skierniewicka 34a** Zapraszam do wynajęcia eleganckiego apartamentu o powierzchni 39 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 458,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu, położone w budynku trzypiętrowym, który niedawno został docieplony Zostały również odnowione klatki schodowe wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

948 000 zł73 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocja! Piękne, przytulne, czyste, klimatyczne, z wysokimi sufitami, przestrzenne, dobrze rozplanowane mieszkanie przy metrze na Bielanach do wynajęcia! Główne zalety mieszkania to: usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 535,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W kilku słowach Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2007 roku wybudowany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

870 000 zł50 m² 17 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w budynku z 2017 roku przy ulicy Batalionów Chłopskich. Lokal ma powierzchnię 50,5 m2 i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe mieszkanie, w 4-ro piętrowym budynku z windą usytuowane przy ul. Hlonda w Miasteczku Wilanów. Niewątpliwym atutem mieszkania jest piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

700 821 zł39 m² 18 099,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 2 pokoje o powierzchni 38,72m2. Apartament zlokalizowany na 5 piętrze aktualnie realizowanej inwestycji na Pradze w pobliżu ul. Mińskiej i stacji skm Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 903,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze o powierzchni 69,54 m2 z balkonem (5.27 m2) w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej.