dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 583 zł53 m² 16 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 776 603 zł105 m² 16 920 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 270 000 zł64 m² 19 912,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

3 150 000 zł81 m² 38 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 81m2 | Towarowa Towers | 2 linia metra | Na sprzedaż prezentuję wyjątkowy apartament, zlokalizowany w luksusowej inwestycji Towarowa Towers, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

815 927 zł47 m² 17 360,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

632 200 zł40 m² 15 746 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 591,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym, przestronnym balkonie, a jednocześnie mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

11 000 zł102 m² 108,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia luksusowy apartament w jasnej tonacji ( 4 pokojowy )na drugim piętrze prestiżowego i wyjątkowego kompleksu Belvedere Resisdance na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na novej królikarni, ul. Białego dębu 10 lokalizacja Budynek apartamentowy z 2021 roku, usytuowany na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Słoneczny apartament na 25 piętrze, nigdy niezamieszkały, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

719 893 zł40 m² 17 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 21 951,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam Bezpośrednio : Nowy apartament nie używany , gotowy do zamieszkania. Znajdujący się na prestiżowym osiedlu "apartamenty Solipska ". Inwestycja zrealizowana przez dewelopera Dom Development przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem, położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Aurora. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze nowoczesnego budynku na Włochach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Winnica,Warszawa

949 000 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, oddajemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m2 na ul. Wyrzykowskiego 5. Lokal mieści się na I piętrze na Osiedlu Palladium. Posiada salon z aneksem kuchennym 23 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

: krótko: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,64 m , położone na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku przy ul. Komputerowej 8 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony i umeblowany apartament z klimatyzacją na XI piętrze na Osiedlu Bliska Wola. Do lokalu przynależy balkon z pięknym widokiem na południowy - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

631 200 zł40 m² 15 721 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

783 600 zł52 m² 14 951,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz od 900 zł/m2 | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Twój spokojny azyl w sercu Włoch Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

489 323 zł27 m² 18 123,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

642 800 zł41 m² 15 620,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

646 760 zł36 m² 17 965,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

655 400 zł43 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

649 500 zł42 m² 15 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska | 3 pokoje | duży balkon | garaż Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem , położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Stary Żoliborz,Warszawa

612 000 zł32 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczną, jasną kawalerkę o powierzchni 32m2, położoną w doskonałej lokalizacji na Starym Żoliborzu przy ul. Potockiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym: możliwość wydzielenia 3 pokoi. Idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł54 m² 82,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, komfortowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie z położone na zamkniętym osiedlu z prywatnym jeziorkiem i plażą. Mieszkanie wyróżnia przepiękny, ustawny taras będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 039 989 zł60 m² 17 333,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

679 300 zł34 m² 19 781,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 622 837 zł81 m² 20 035 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

606 248 zł33 m² 18 371,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 258 000 zł61 m² 20 701 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

/ w kilku słowach: przestronne, jasne i bardzo ustawne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Żupniczej. Blisko 61 m powierzchni zaprojektowanej tak, aby nie stracić ani centymetra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

349 000 zł26 m² 13 579,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 31m2 ciche usytuowane na 6-ym piętrze w budynku przy al. Ujazdowskie 8 I Matejki w pobliżu Sejmu, łazienek Królewskich bez mebli tylko z biurkiem i szafą wnękową. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 395 000 zł55 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,32 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną garderobą! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 490,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij