dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 231 ogłoszeń

1 499 000 zł103,60 m² 14 469,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przestronny 3-pokojowy apartament 103,6 m z balkonem i garażem - Majdańska, grochów Zapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 zł85 m² 81,76 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy Apartament o Powierzchni 85m z Dużym Tarasem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, wykończonego w najwyższym standardzie apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł39 m² 16 384,62 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! mieszkanie W samym sercu miasta Z widokiem na ogród saski Doskonała lokalizacja | idealne na inwestycje | Ścisłe centrum miasta Nieruchomość zlokalizowana jest blisko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 000 zł58,16 m² 17 984,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

!oferta dostępna W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Praga Południe - Grochów Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

860 000 zł59,75 m² 14 393 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 59,75 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego Prezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł32,16 m² 31 809,70 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | 14 piętro | Wysoki standard | Widok na samo Centrum Warszawy Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 732 zł27,71 m² 23 628 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta mieszkania - kawalerka 27 m2 Z balkonem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m2, posiadająca dwa duże okna oraz balkon, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł76,49 m² 130,74 zł/m²

 

Piętro:23/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 76 m w inwestycji Towarowa Towers, warszawa | Piętro >20 | Gotowe do zamieszkania Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

8 350 zł105 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronny, doskonale doświetlony, ładnie wykończony, 4-pokojowy apartament z ogromnym tarasem położony na Miasteczku Wilanów. Oferowany lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

837 992 zł67,58 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | blisko Ursusa | 67,59m2 |stan deweloperski -oferta przedstawia zdjęcia poglądowe- na sprzedaż prezentuję funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł51,90 m² 17 321,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zaprojektowane przez architekta. Wnętrze zostało przemyślane i przebudowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł69 m² 25 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie na Woli z tarasem 22 m2 Przy metrze | 3 pokoje | Obok Fabryki Norblina i Browarów Warszawskich nieruchomość Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł103 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, doskonale zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy na Mokotowie (służewiec). Nieruchomość nieumeblowana o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł78,50 m² 70,06 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ul. Bora Komorowskiego 21 - Gocław Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem na osiedlu Gocław - cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł68,80 m² 20 203,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pilna sprzedaż! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem | 68,8 m | Osiedle praha/gocław Na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 68,8.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł47,90 m² 16 221,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2, funkcjonalne, zadbane, wykończone w nowoczesnym stylu i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł47,73 m² 18 751,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne i przytulne mieszkanie - świetna lokalizacja przy powstającej stacji metra! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone na dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł48,36 m² 14 784,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne 48 m na Saskiej Kępie | Zieleń i spokój -oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania- na sprzedaż oferuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł30,39 m² 20 895,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Kawalerka o powierzchni 30,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł72 m² 118,06 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 2 pokoje, 72 m , Wola Łucka, klimatyzacja i loggia Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze w budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 972 415 zł100,23 m² 29 655,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł66,52 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, wygodne, super funkcjonalne mieszkanie. Idealne dla rodziny. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (6 m2) i dwa miejsca postojowe (dodatkowo płatne, opcjonalnie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł56,20 m² 14 946,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ładne, ustawne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych 20 na Saskiej Kępie. Mieszkanie ma powierzchnię 56,2m2, znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,47 m² 18 430,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 31,47 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Górnośląskiej 9/11 na Powiślu. Budynek z 1969r przeszedł generalny remont w 2025 r. wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 236 zł67,50 m² 20 314,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do ekscytującego miejsca, gdzie ultranowoczesność i rozwiązania Smart Home oferowane w standardzie, spotykają się z ekologią i dbałością o naturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę blisko Metra Daszyńskiego. W samym Centrum a bardzo ciche dzięki położeniu. Przy ul. Siennej, między ul. Żelazną i Miedzianą znajduje się osiedle z 1998 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł47,73 m² 24 512,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży mieszkanie na ostatnim piętrze z prywatnym tarasem, którego pow. to 56,7m2, który tworzy dodatkową strefę relaksu. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie inwestycyjne. Można zrobić 3 pokój w kuchni. Aktualnie jest 2 pok. z duża, jasna oddzielną kuchnią powierzchnia 62m2 na Os. Oświata przy ul. Mołdawskiej róg Racławickiej. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 314 390 zł71,60 m² 18 357,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4 pokoje 71,6 m2 z dużą strefą dzienną 20,3 m2, komfortowym układem 3 sypialń i 2 balkonami. Jasne wnętrza, funkcjonalny podział, dodatkowo loggia. Budynek premium, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 2 pokojowe, jasne i eleganckie mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, eleganckie, wykończenie z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Kompaktowe, pełne naturalnego światła, ciche 2-pokojowe, w świetnej lokalizacji w samym sercu warszawskiej Ochoty. Jeżeli szukasz swojego pierwszego mieszkania na dobry start albo.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,10 m² 18 265,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na parterze, w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie obok Sadyba Best Mall. Mieszkanie Mieszkanie ma 27,10 m. kw. i składa się nań: - salon (ok. 17 m. kw.).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł53,32 m² 15 003,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu bez kompromisów? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Olbrachta 7 daje Ci właśnie taką możliwość. Na powierzchni 53,32.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru stylowe mieszkanie W wyjątkowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe w cenie |metro Szwedzka |.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł29,67 m² 18 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ofertujemy 1 pokojowe mieszkanie (29,67 m2) w nowym budynku (inwestycja Dom Development) w Al. Jerozolimskich na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Rozkład nieruchomości: - pokój; - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 50 m - ul. Polki, warszawa (osiedle Poloneza)** Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Polki.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł139,70 m² 21 116,68 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Designerski apartament gotowy do zamieszkania. Ciekawie zaaranżowany dla singla lub pary. Lokalizacja znakomita: vis a vis Westfield Arkadia, w świetnym punkcie komunikacyjnym: tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł26,37 m² 22 184,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 26,37 m2 posiadające loggię. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na drugim.