dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 223 370 zł71 m² 17 230,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek za chwilę start nowego etapu, zgłoś się I wybierz pierwszy! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

814 750 zł60 m² 13 579,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Dostępne inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

715 950 zł40 m² 17 898,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

908 800 zł36 m² 24 919,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

781 212 zł45 m² 17 360,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

976 303 zł67 m² 14 571,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 plus piwnica ok.2 m2, do Metra Bródno jedynie 200 m. Podstawowe informacje: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

781 792 zł45 m² 17 373,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

671 000 zł43 m² 15 751,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sielce,Warszawa

2 450 000 zł118 m² 20 798 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe i bardzo jasne mieszkanie przy ul. Powsińskiej, w apartamentowcu z ochroną 24/7, monitoringiem i portiernią. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Grochów,Warszawa

770 000 zł39 m² 19 896,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym 30-metrowym ogrodem, położone na Pradze-Południe. Prezentowane materiały mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English below] Jutrzenki | Nowe budownictwo | Funkcjonalne 3 pokoje | Balkon Nowoczesne mieszkanie | Gotowe do zamieszkania Oferuję do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

1 380 600 zł71 m² 19 511 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne tereny zielone - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans między dynamiką metropolii a realną potrzebą ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

888 050 zł53 m² 16 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

581 053 zł32 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

647 974 zł36 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł81 m² 18 506,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

894 200 zł54 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaprasza na prezentację | Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Szukasz miejsca, które zadba o potrzeby Twoje i Twojej rodziny? Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

920 000 zł39 m² 23 374 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 39,36 m2 , położone na warszawskim Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 475,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

597 000 zł37 m² 16 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Białołęki, przy ul. Zdzisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 50m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 11 i 18 m2, osobna widna kuchnia 9 m2, łazienka z wanną i przedpokój z szafą na ubrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

835 000 zł28 m² 29 821,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie położone w sercu Mokotowa to propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i spokojne otoczenie. Lokal znajduje się w inwestycji z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Igańskiej 20. Pierwotnie miało 4 pokoje i w bardzo łatwy sposób można przywrócić ten stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 044 927 zł60 m² 17 415,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

1 830 000 zł88 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowo cichy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

595 000 zł50 m² 11 876,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne M2 na Tarchominie z oddzielną- widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. English speakers are welcome. Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,72 m , idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 591,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli marzysz o zamieszkaniu na zamkniętym, kameralnym osiedlu, gdzie możesz w ciszy napić się porannej kawy na własnym, przestronnym balkonie, a jednocześnie mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - Śródmieście / Wola Osiedle: wolska Żelazna Brama Na sprzedaż oferuję komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Lotnisko,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu na Bemowie. Komfortowa komunikacja: do stacji metra Bemowo 10 min spacerem lub jeden przystanek tramwajowy. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Heweliusza

Bemowo,Warszawa

525 000 zł26 m² 20 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - powierzchnia: 26 m - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

O mieszkaniu: mieszkanie wraz z ogródkiem zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jest jasne, nowoczesne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Monitoring na zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka Dworska,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 686,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

/ agencjom serdecznie dziękuję / Osiedle Nova Viva Garden - Annopol sprzedam nową, wykończoną, umeblowaną ze sprzętem agd, - kawalerkę z balkonem, 25,77 m.kw., na 3 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

590 700 zł33 m² 17 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Twój spokojny azyl w sercu Włoch Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł37 m² 28 648,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na drugim piętrze w inwestycji Modern Mokotów, to propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

651 627 zł43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

999 000 zł42 m² 24 072,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.