dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania na warszawskim Bemowie, przy nowo powstającej stacji metra Lazurowa, w inwestycji Metro Zachód (2023 r.) przy ul. Lazurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł38 m² 23 535,60 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Śródmieściu. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących miejskie życie w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 170 zł33 m² 95,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka ul. Cybernetyki, mokotów (służewiec), warszawa Dostępne od zaraz. Właściciel nie wyraża zgody na przebywanie zwierząt w lokalu. Na wynajem przytulna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

480 000 zł36 m² 13 445,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną na zamkniętym, monitorowanym oraz chronionym osiedlu na Białołęce w niskiej zabudowie z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

563 000 zł36 m² 15 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Skarbka Z gór. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, zapraszam Państwa do zapoznania się z mieszkaniem 3 pokojowym, usytuowanym na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku z 2020 roku. Osiedle jest ogrodzone, wokół budynku niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

730 000 zł53 m² 13 768,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

610 000 zł36 m² 17 134,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego w sercu warszawskiego Bemowa, przy ul. Uniejowskiej na spokojnym osiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

489 900 zł32 m² 15 309,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przestronna | Jasna | Przy parku | Z widokiem Kawalerka w zielonej części Mokotowa - zimowy balkon z widokiem do adaptacji! Przestronna kawalerka o powierzchni 31,4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

1 430 000 zł67 m² 21 362,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Luksusowe mieszkanie w stylu ponadczasowej, nowoczesnej wersji Hampton idealne dla osób poszukujących wyrafinowanego, stałe umeblowanie zostaje, dodatkowe umeblowanie wg indywidualnych negocjacji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 100 000 zł120 m² 17 571,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Duży, słoneczny apartament w spokojnej okolicy na bliskiej Woli. Doskonały wybór dla osób chcących połączyć intensywne życie zawodowe z prywatnym lub szukają idealnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

770 000 zł39 m² 19 593 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Najważniejsze informacje 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach : wyposażenie w cenie : duży balkon - ok. 10 m2 : winda : niski czynsz : 150m do metro Kabaty : 10 minut pieszo do Lasu Kabackiego : pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | 3 pokoje | Nowe | Włochy | ul. Chrościckiego Sprzedam mieszkanie z 2016r w budynku z windą na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zamieszkaj lub zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

839 000 zł67 m² 12 485,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku wyposażonym w windę, zbudowanym w 2009 roku przez dewelopera Dom Development. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

525 000 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka 28 m2 z garażem, bemowo, blisko nowej stacji Metra Mam przyjemność zaprezentować Państwu uroczą kawalerkę 28 m2 na warszawskim Bemowie (ulica Szeligowska, granica Jelonek Płd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

953 343 zł56 m² 17 131 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowe apartamenty na Ursynowie Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami dla tych, którym zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 125 000 zł54 m² 20 767,90 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W kilku słowach Prezentowana nieruchomość to prawdziwa perełka na rynku - łączy w sobie nowoczesny styl, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Witolin,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Komorskiej na Pradze Południe. Lokal o pow. 50m2 położony na 6 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2000 roku z windą, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchnie 50,2m2 na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej 32/34a Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

8 000 zł55 m² 145,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z klasą na Powiślu komfort, cisza i prestiż. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Smulikowskiego 4C w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal Mieszkalny o pow. 105 m2 - Dla rodziny, na biuro - Gustownie Wykończony. Wysoki Standard - Służewiec Biznesowy - Galeria Mokotów Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł38 m² 155,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng below Z przyjemnością prezentuję stylowe studio o powierzchni 38 m , po generalnym remoncie, nigdy wcześniej nie wynajmowane. Komfortowo urządzone i w pełni wyposażone, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

1 025 000 zł74 m² 13 945,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składają się: - salon z aneksem 21,22 m2, z balkonem 3,78 m2, - 3 sypialnie: 10,30 m2, 10,06 m2 i 11,85 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż ekskluzywny lokal o powierzchni 100 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Aktualnie lokal jest połączony z druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

1 076 000 zł72 m² 14 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Liczba ofert na portalach nieruchomościowych bywa w ostatnich miesiącach przytłaczająca. Na szczęście właśnie trafili Państwo na jedną z najciekawszych! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

440 000 zł18 m² 23 926,10 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu znajdującym się w Warszawskiej Woli. Na sprzedaż nowoczesny mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 242 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 13. piętrze w 16. piętrowym bloku z 2016 roku znajdujące się tuż przy wejściu do Metro Kondratowicza i Lasu Bródnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wola,Warszawa

669 000 zł26 m² 25 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Kolejowej 9 w samym sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola-Czyste. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym nu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio. 75 mkw. Żoliborz, 3 pokoje rozkładowe, ul. Krasińskiego 33. Parter w budyknu 4 piętrowym, pokoje 20,20,18, loggia (możliwość wyjścia do "ogródka" ok 12 mkw.),kuchnia jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Nowolipki,Warszawa

1 795 000 zł91 m² 19 790,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

: zwięźle: 90,7 m | 4 pokoje | 2 łazienki | wysoki standard | IV piętro | nowe budownictwo | miejsce garażowe | : Dla kogo? Wygodne dla rodziny 2+1 lub 2+2, pary potrzebującej przestrzeni, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

430 000 zł20 m² 22 051,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na ósmej kondygnacji zadbanego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 275 750 zł68 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m2 składające się z otwartego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

999 000 zł49 m² 20 387,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie, w którym zastosowano nowoczesne i przemyślane rozwiązania architektoniczne. Mieszkanie usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 370 000 zł50 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry.Przedstawiam Państwu wyjątkowe miejsce w centum stolicy;) Platinum Towers | ul. Grzybowska 61 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażone apartamenty o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

845 000 zł51 m² 16 640,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,78 m , wykończone w najwyższym standardzie, w spokojnej i zielonej okolicy przy Kanale Żerańskim. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 364,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Przedstawiamy wyjątkową kawalerkę w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia