dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 500 zł44 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o dwustronnej wschodnio-zachodniej ekspozycji usytuowane na ostatnim 5 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Wysoki standard! Miejsce garażowe, siłownia, sala bilardowa w cenie! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie polozone na 1 pietrze bloku pobliżu ul. Puławskiej na Mokotowie. Z okien widok na Park Krajobrazowy Arkadia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

679 000 zł39 m² 17 410,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie w świetnej lokalizacji Mieszkanie składa się z - pokoju 15 m2 - pokoju 11 m2 - kuchni 5 m2 - łazienki 4 m2 - przedpokoju 3,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł52 m² 12 984,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Obszerne dwupokojowe mieszkanie 51,6m2 z miejscem parkingowym na osiedlu przy budynku. Osiedle jest ogrodzone. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 1994r przy ul. Balkonowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

627 000 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

MD home prezentuje ciche i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane przy ul. Świetlików na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w nowoczesnym 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Nowodwory,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na białołęce budynek: nowoczesny budynek wielorodzinny Willa Wiślana z 2020 roku, zbudowany przez jw Construction. Osiedle z ochroną i monitoringiem. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

435 174 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Mirów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na bliskiej Woli przy metrze Rondo onz. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z balkonem, ciche. Na podłodze w pokojach panele, łazienka z prysznicem, kuchnia z oknem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

547 000 zł37 m² 14 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Inwestycja w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie 2 Pokoje - 37 m2 Zapraszamy do odkrycia potencjału mieszkania o powierzchni 37 m2, położonego na skraju dzielnic Ochota oraz Włochy. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ursynów! ul. Kopcińskiego Stefana Stacja Metra Imielin! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 44m2. z widną kuchnią! Mieszkanie do remontu! Status spółdzielcze własnościowe! Grunty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Białołęka - Tarchomin ul. Odkryta | zamknięte osiedle z 2001 roku 46 m2 | 2 pokoje z widną kuchnią | świeżo po remoncie | parter | bezpłatny parking z ochroną i z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Górny Mokotów! ul. Bukowińska! Stacji Metra Wilanowska! Prezentujemy piękne mieszkanie 48m2. dwa pokoje z loggią. Usytuowane na 1 piętrze w 15-piętrowym Apartamentowcu z 2000 roku. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

569 051 zł38 m² 14 807,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu dwóch pokoi w stanie deweloperskim, częściowo wykończonym. Lokalizacja Ursus - ul. Edwarda Habicha, to prężnie rozwijająca się część Warszawy. Osiedle, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

590 238 zł37 m² 15 764,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

4 300 zł43 m² 99,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze Południe (gocław). Nieruchomość o powierzchni 43,17 mkw składa z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

435 174 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

799 999 zł60 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie, które usytuowane jest na parterze w budynku z lat 80tych (możliwość aranżacji 3 pokoju).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

435 000 zł32 m² 13 593,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 w Warszawskiej dzielnicy Wawer. Mieszkanie o przemyślanym układzie, ekspozycja południowa. Księga wieczysta z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł52 m² 14 076,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Super lokalizacja mieszkanie przy metro natolin mieszkanie 2- pokojowe 52,50m2 na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Belgradzkiej blok zlokalizowany przy samym metrze rewelacyjna lokalizacja do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł92 m² 196 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy apartament z widokiem na Pałac Kultury i Nauki - złota 44, jeden z najbardziej prestiżowych adresów na mapie Warszawy. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Kabaty,Warszawa

749 500 zł45 m² 16 501,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Ta wyjątkowa oferta tylko w naszym biurze! Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

900 000 zł52 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Górnym Mokotowie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe z częściowo otwartą kuchnią na większy pokój.W pokojach na podłodze swieżo wycyklinowany parkiet,odmalowane ściany.Mieszkanie jednostronne z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

940 000 zł46 m² 20 483,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

533 020 zł37 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu dwóch pokoi w stanie deweloperskim. Lokalizacja Ursus - ul. Edwarda Habicha, to prężnie rozwijająca się część Warszawy. Osiedle, na którym mieszkańcy znajdą wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzego

Kabaty,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2 pok. mieszkanie na Kabatach w pobliżu. Lasu Kabackiego. Salon z kuchnią w aneksie, sypialnia, łazienka i holl. Standard lokalu jest bardzo wysoki. Apartament został niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chomiczówka,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bez prowizji dla Kupujących Warszawa, bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego. 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z bardzo dużym tarasem 55 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 233 000 zł51 m² 23 988,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe mieszkanie na Powiślu. Duża loggia z widokiem na patio, doświetlona tak jak i całe mieszkanie - kierunek okien - na południe. Przestronny salon, sypialnia, otarta duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł39 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

8 400 zł55 m² 152,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2 pokoje na wynajem W browarach warszawskich Apartament dostępny od 1.01 BUDYNEK: Browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i oddzielną kuchnią. Dostępne od 01.12.2023 r. Lokalizacja / budynek: nieruchomość zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2-pokojowy apartament o powierzchni 55 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji "apartamenty Murano". Mieszkanie jest zlokalizowane na 2. piętrze 8-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 706,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polish above / english below Oferujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli, charakterystyka Mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze. Powierzchnia: 43,55 m2. Osobna kuchnia. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z dwoma nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 48 mkw, przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 14. piętrze 16-piętrowego budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 323,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem i osobną garderobą przy ulicy Górna Droga na Warszawskim Ursusie. Nieruchomość mieści się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

11 000 zł66 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl bez prowizji! Apartament 2 pokojowy premium 66 m2, w pelni wyposazony, wykończony z drogich materiałów z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Igańskiej 24 (praga Południe) *nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

441 000 zł34 m² 12 797 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Za0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

4 950 zł48 m² 103,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy parku krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | dostępne od 01.12.2023 r.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij