dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

4 040 zł58 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Starego Żoliborza, w przedwojennej kamienicy ? Czy doceniasz wysokie wnętrze, ponadstandardowo duże okna oraz przestronny widok ? Czy lubisz kiedy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

3 128 zł49 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy przez całe miasto? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

640 000 zł43 m² 14 904,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 42,94 m , na warszawskim Mokotowie, u zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego. Lokalizacja: warszawa, ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście Północne,Warszawa

5 200 zł68 m² 77,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 67,50 m2, dwustronne o wygodnym rozkładzie, wysokie na 2,8 m, doskonale doświetlone o południowo-zachodniej ekspozycji. Na lokal składają się: -2 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

949 000 zł54 m² 17 541,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - 54-metrowego mieszkania 2-pokojowego na Warszawskim Ursynowie, usytuowanego na 5. piętrze w urokliwym 6-piętrowym bloku z 2008 roku, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

605 000 zł38 m² 16 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Na 37,5 m2 powierzchni składają się: - dwa niezależne pokoje (15,5 i 11,5 m2) połączone dodatkowymi drzwiami - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Powiśle-Solec,Warszawa

1 399 000 zł49 m² 28 551 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Unikalna okazja dla miłośników klimatu historycznej kamienicy oraz osób ceniących bliskość parków i centrum miasta. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty dwupokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 4 piętrze z windą, składają się: - klimatyzowany salon z kuchnią i jadalnią (ok. 23,5 m2), południowa ekspozycja okien - sypialnia (ok. 15,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

904 000 zł46 m² 19 652 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Ponadstandardowa wysokość lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe ulica Śródziemnomorska oddane w 2020r, 45 m2 dwupokojowe z aneksem kuchennym z tarasem 12m2 i ogródkiem 45 , garaż podziemny. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

850 000 zł42 m² 20 481,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Niniejsze atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

800 000 zł56 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 55,71 m2, 2 pok.,Bemowo,Zaborowska METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl -bezpośrednio- ul. Siedmiogrodzka 1 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. 3 piętro. Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

3 700 zł46 m² 81,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, całkowicie nowe mieszkanie przy ul. Kierbedzia. Mieszkanie jasne, ciche, idealne dla singla lub pary. Lokalizacja/budynek: kameralne osiedle z terenami zielonymi. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 42 m2 usytuowane na 2.piętrze 3 piętrowego budynku z 2002 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie w pobliżu metra Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 100 zł40 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego na Żoliborzu, o powierzchni 40 mkw., zlokalizowane na 3. (z 4) pięter bloku z 1962 roku bez windy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 78m2, piętro 3/3 bez windy w kamienicy z 1929 r. przy ul Różanej, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4900zł + 1600zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41 m , które znajduje się na pierwszym piętrze budynku usytuowanego w urokliwej i zielonej okolicy w Warszawie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

780 000 zł43 m² 17 972,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie składa się z : - pokoju 16,09 m2 - pokoju 11,7 m2 - kuchni 7,37 m2 - łazienki 2,46 m2 - przedpokoju 5,38 Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 111 000 zł49 m² 22 673 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawimy urokliwe 2-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Wilanów, na osiedlu Ostoja Wilanów. To wyjątkowe lokum o powierzchni 49 m , znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowanego na Woli / Młynów. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze w czteropiętrowej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

614 655 zł36 m² 16 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc i prowizji pośrednika Bezpośrednio od dewelopera Mieszkania inwestycyjne - bez możliwości zameldowania Odliczysz 23 % vat Chroń oszczędności przed inflacją, zarabiaj na wynajmie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 500 zł53 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Czynsz: 2500 zł + 540,20 zł czynszu administracyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2 do remontu w kameralnym budynku na warszawskiej Pradze Południe przy ul. T. Sygietyńskiego. Lokal posiada 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 757 700 zł65 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 6 piętrowego budynku z 2007r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 65,1 m2 jest umeblowane, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 24 915,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w wysokim standardzie apartament na warszawskim Żoliborzu. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu w spokojnych i zielonych Sadach Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

1 119 000 zł62 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawskiego Powiśla. Jest to inwestycja skierowana do miłośników klasycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł42 m² 75,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości | 42m2 | 2 Pokoje | Nowocześnie urządzone | Balkon | Miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie | Saska Kępa | opis nieruchomości Przed państwem piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Krasnobrodzkiej na Bródnie na Targówku 0% prowizji! Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 46,4 m2 Wysokość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Rzece

Żerań,Warszawa

2 995 zł36 m² 83,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestawiam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na Białołęce (żerań) przy ul. Ku Rzece. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-pietrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

872 000 zł42 m² 20 986,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Skanska na pograniczu Bielan i Żoliborza. Ustawny pokój dzienny z dużym balkonem, kuchnia w aneksie, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Płużnickiej na warszawskim Tarchominie (białołęka). Nieruchomość ma 37,75 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł54 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe przestronne, jasne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy, zlokalizowane na Mokotowie parę kroków od stacji metra Wilanowska. Dużym atutem tego mieszkania jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wola I 2 pokoje I idealna lokalizacja I metro Oferuję mieszkanie 2 pokojowe 40m2, zlokalizowane na Warszawskiej Woli, ustytuowane na 9 piętrze. Mieszknie bardzo ciche, jasne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Górczewskiej 22. **cechy Nieruchomości:** - **kamienica:** Przestronne mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi - salonu.