dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 636,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z cegły. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17,5m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

920 000 zł48 m² 18 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piękne, wysokie i widne dwupokojowe mieszkanie, z możliwością przearanżowania na trzy pokoje, na Dolnym Mokotowie. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na bliskiej Woli przy ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Salon z aneksem kuchennym, balkon , ustawna sypialnia z szafą wnękową , komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Majdańskiej. Osiedle położone bardzo blisko Ronda Wiatraczna, które zapewnia świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Warszawa

3 980 zł50 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście. Prestiżowa lokalizacja i wysoki standard wykończeń sprawiają, że nieruchomość spełnia standardy najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

899 999 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestrzenne oraz funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, o powierzchni 42 m2 w kamienicy przy Metrze Ratusz Arsenał. Funkcjonalne, narożne oraz dobrze nasłonecznione, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

685 000 zł51 m² 13 431,40 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.51 m2 (wraz z pomieszczeniem gospodarczym na tym samym piętrze). Mieszkanie z pięknym widokiem, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Stare Miasto,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Miodowej 23. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i przytulnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

920 000 zł55 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,20 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z 2000 roku -warszawa, bielany, ul. Przy Agorze. Ogrodzone, zamknięte osiedle kilku budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyraneczki

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Cyraneczki na Pradze-Południe. Na lokal o powierzchni 30 mkw składają się jasny salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kabaty, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 40m2, zlokalizowane na parterze od strony zielonego patio. W pokoju dziennym rozkładana kanapa, stół i dwa taborety. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

685 000 zł59 m² 11 620 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z nami kupisz bezpieczenie Przestronny dwupokojowy apartament w kameralnym trzypiętrowym budynku przy ul. Fleminga. Mieszkanie jest idealne dla singla, pary oraz na pierwszy okres zamieszkiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Piękne, świeżo wykończone mieszkanie przy ul. T. Boya - Żeleńskiego, tuż przy pasażu Plac Unii i skwerze Mieczysława Fogga. Zabytkowa kamienica modernistyczna wzniesiona w 1948 r. otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczy Dół

Natolin,Warszawa

930 300 zł47 m² 19 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podstawowe informacje: 2 Pokoje 47,01 m2/ własnościowe / ursynów/ Wilczy Dół Zakup od developera/ bez pcc / bez wynagrodzenia Agencji Zalety nieruchomości: najwyższej jakości materiały Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Przedstawiam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Gocławiu. Miejsce z doskonałą komunikacją i świetną infrastrukturą w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 962 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów), ul. Garwolińska 9 Metraż: 38,5 m2 Piętro: 3/10 Rok budowy: 1968 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 670 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

825 000 zł43 m² 18 991,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w genialnej lokalizacji (!), tuż przy budowanej stacji metra M2 Chrzanów (ok. 30-50 m od wyjścia z budynku znajdzie się wejście do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

818 100 zł45 m² 18 281,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** ursynów I 0% Prowizji | Kameralny budynek | Bez pcc ** Inwestycja powstaje tuż przy Lesie Kabackim, który był inspiracją do jego powstania. Nieregularność ukośnych słupów w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 600 zł87 m² 98,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancka odrestaurowana kamienica przy ulicy Mokotowskiej przy ulicy Wilczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 800 zł54 m² 52,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 2 pokoje | 53,52 m2 I ul. Stryjeńskich | Warszawa Wirtualny spacer: przedmiotem najmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,52 m2, składające się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 556,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie (53 m2) w apartamentowcu na warszawskim Bemowie przy ul. Rudnickiego 3a. Mieszkanie zostało odświeżone i jest częściowo umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 999 zł49 m² 81,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chciałbym Państwu przedstawić nowość w naszej ofercie. Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej 47a, w inwestycji firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 620 000 zł50 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w zabytkowej kamienicy Izaaka Rothberga wzniesionej w roku 1894. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupujący nie płaci prowizji, cena do negocjacji. Dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią oraz loggią, przynależy piwnica. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne, co oraz grzejniki. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

4 500 zł46 m² 98,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie z pięknym widokiem z balkonu w spacerowej odległości od Warsaw Spire i stacji metra Rondo Daszyńskiego. Rozkład Mieszkanie składa się z elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dostępne od już/ available starting from now 2-pokoje blisko metra - ul. Wrocławska 10, bemowo Lokalizacja: blisko stacji metra, w okolicy Biedronka, lux Med Mieszkanie ma 50m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z prywatnym ogródkiem 80 m, garażem i komórką lokatorską. Budynek 7 piętrowy, położony w cichym miejscu. Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na taras (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Starym Żoliborzu. Mieszkanie ma 47 mkw. i znajduje się na 15 piętrze w 19-piętrowym bloku. Składa się z przedpokoju, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania w centrum miasta ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Morskie Oko

Sielce,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszam na prezentację! Polecam bardzo przytulne, dwustronne (wschód i zachód) i ciche mieszkanie 2-pokojowe (ok.57 m2), położone w kamienicy z 1932r., obok Parku Morskie Oko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,90 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1993 roku -warszawa, bemowo, ul. Szeligowska. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokojowe mieszkanie na warszawskim Powiślu Nieruchomość ma 38 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem do loggii -.