dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO odbioru W pierwszym kwartale 2024 R.! ustawne i funkcjonalne 2 pokoje w nowej inwestycji Novelia Bemowo, z 6- cio metrowym, rozciągającym się po całej szerokości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł45 m² 28 866,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Czy marzysz o nowocześnie urządzonym apartamencie na prestiżowym osiedlu? Czy ważna jest dla Ciebie wysoka jakość sprzętów, podłóg, mebli, a także klimatyzacja i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Saskiej Kępy do wynajęcia od lutego 2024r. Dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. Mieszkanie umeblowane, czyste, ciepłe, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 439,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Targówku. Okolica przyjazna dla rodzin z dziećmi, dużo zieleni, placów zabaw i miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji 900 metrów od stacji metra stadion vis a vis piękny Park 500 metrów od Ronda Waszyngtona Mieszkanie składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "lake House Zegrze" nad Jeziorem Zegrzyńskim. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 999 zł70 m² 99,99 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

710 000 zł37 m² 19 283 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie kamieniczne zlokalizowane na Targówku przy ul.Nadwiślańskiej w Warszawie. Lokalizacja: budynek jest położony w prawobrzeżnej części Warszawy, przy ul. Nadwiślańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc podana cena brutto z vat 23%, zakup bez pcc oraz prowizji Termin zakończenia prac budowlanych - 07,2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z półotwartą kuchnią i balkonem skierowanym bezpośrednio na Rodzinne Ogródki Działkowe. Okna i drzwi balkonowe skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od grudnia przyjemne lokum na strzeżonym, zamkniętym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Rozkładowe mieszkanie dwu- pokojowe o pow.50m2 w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł36 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Widne I ciche! tuż po remoncie! media miejskie! Ciche mieszkanie w klimatycznej części Saskiej Kępy, ul. Zwycięzców. Mieszkanie po kapitalnym remoncie jeszcze niezamieszkiwane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Z wyjątkowym widokiem! lokalizacja: w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Jana Pawła i Grzybowskiej. Dworzec Centralny, złote Tarasy i Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 312 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** Biuro Nieruchomości City Profit prezentuje : Do sprzedaży cesja praw z umowy deweloperskiej rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 48,84m2 Dodatkowo płatny garaż podziemny 30tyś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ul. Arkuszowej w Warszawie. Nieruchomość zlokalizowana na strzeżonym osiedlu. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na start lub dla singla po generalnym remoncie, z widokiem na park w sercu miasta- ul. Graniczna 4. Budynek bardzo zadbany. Po remoncie w lokalu nikt nie mieszkał. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe, 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym w zielonym Ursusie, w nowym budynku Top Gardens Apartments. Przed oknami piękna, całoroczna zieleń drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żelazna Brama,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem w ścisłym centrum Warszawy ul. Zielna 45. Sąsiedztwo ul. Marszałkowskiej i Królewskiej mówi samo za siebie. Trzy minuty od najbliższej stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

2 950 zł29 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów siekierki ul. Dywizjonu ak jeleń - 2 pokoje 29 m2 + garaż. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Wiślany Mokotów,oferowane po raz pierwszy dla Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Komfortowe, gotowe do wprowadzenia 2 - pokojowe mieszkanie 55m2 na warszawskich Włochach, przy ulicy 1 Sierpnia. Forma własności pełna własność. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta właściciela tel   Agencjom dziękuje Mieszkanie o powierzchni 44,3m2 użytkowej / 58m2 w podłodze ul. Bruzdowa 96 , Wilanów-Zawady - Dwa pokoje, drugie piętro - Klimatyzacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł43 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pure Estates ma przyjemność zaproponować na sprzedaż przytulne i kameralne mieszkanie w centrum Warszawy. Mieści się ono w siedmiopiętrowym budynku z lat 70-tych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| polecam do wynajęcia dwupokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Zbawiciela z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalne mieszkanie w Centrum Warszawy! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w samym sercu Śródmieścia Warszawy! (ul. Nowolipki 13) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne i niezwykle przestronne mieszkanie, znajdujące się przy Ul. W. K. Roentgena (ursynów). Lokal ma powierzchnię 57 mkw i znajduje się na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

849 000 zł50 m² 17 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, widnej kuchni, sypialni, łazienki wyposażonej w wannę oraz przedpokoju. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 820 zł42 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem elegancki, słoneczny, nowocześnie urządzony apartament zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 4 na Gocławiu w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

750 000 zł44 m² 16 968,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 44.2 m Układ: 2 pokoje Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 791,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Czy w niewielkim lokalu można poczuć dużą przestrzeń, mieć sporo dziennego światła i super widok przez wyjątkową ścianę okien? Ależ tak :) jeżeli dodatkowo: pragniesz tu zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Stary Rembertów,Warszawa

2 890 zł53 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2890 zł | najem | 52,68 m2 | 2 pokoje | stary rembertów | kramarska Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,68 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

643 000 zł36 m² 17 664,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe o powierzchni 36,4 m usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1963roku zlokalizowane w Warszawie na warszawskich Bielanach przy ul. Antoniego Magiera. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

770 000 zł49 m² 15 778,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania 2-pokojowe, idealnie ciche mieszkanie na Starych Bielanach przy ul. Skalbmierskiej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, (wschód/zachód) bardzo ustawne, pokoje niemalże w kwadracie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

14 500 zł228 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu niezwykle oryginalny penthouse na wynajem usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania położonego w dobrze skomunikowanym miejscu na Warszawskiej Woli, to świetnie trafiłeś. Mieszkanie świeżo po remoncie. Nowe sprzęty: lodówka, pralka, kuchenka.