dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 230 768 zł55 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta Mieszkanie zaprojektowane dla zakupu inwestycyjnego, gotowy podział na 2 lokale mieszkalne. Można przebudować na jedno mieszkanie. We speak Engllish, pls, don't hesitate to call: mobilne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

875 000 zł35 m² 24 879,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Całkowicie nowe, przepiękne mieszkanie usytuowane wśród ogromnej ilości zieleni, na cenionym Starym Mokotowie. Wykończone w wysokim standardzie i w naturalnym, przyjemnym dla oka stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

450 000 zł41 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta tylko U nas! Świetne mieszkanie na start lub inwestycyjnie ze względu na lokalizację Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w budynku z 1975 roku z windą o powierzchni 40,80m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 257 655 zł54 m² 23 285,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły lokalu - **cena:** 1 257 654 zł - **cena za m :** 23 285 zł - **metraż:** 54,01 m - **liczba pokoi:** 2 - **piętro:** 9 - **typ kuchni:** Kuchnia z oknem - **wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

495 000 zł39 m² 12 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

= rezerwacja do dnia 15/11/2024 = Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Podłużnej na warszawskiej Białołęce zlokalizowane w spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

804 010 zł51 m² 15 805,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

- **cena brutto:** 804 010 zł - **cena za m :** 15 804 zł - **metraż:** 50,87 m - **pokoje:** 2 - **piętro:** 2 - **dodatkowe:** - Winda - Monitoring na terenie inwestycji - Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ochota,Warszawa

1 191 960 zł56 m² 21 476,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam, ciche, przytulne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44 mkw. w zielonej części Ochoty. Na mieszkanie składa się: obszerny salon z aneksem kuchennym - 35,56 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

728 685 zł44 m² 16 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na Woli. Idealne dla rodziny, pary, lub jako inwestycja pod wynajem. Kupujący nie placi prowizji I podaatku pcc Zadzwoń po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł33 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* praga-Północ * ul. Targowa * 32,54 m2 * dwa osobne pokoje * osobna kuchnia z oknem * duży balkon * * Metro - stacja Stadion Narodowy - 300 m. * ** do objęcia od zaraz ** * tylko dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

929 000 zł54 m² 17 124,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkową nieruchomość, która zapewni Ci niezrównany komfort i wygodę. To mieszkanie posiada fantastyczny układ na trzy strony świata, co oznacza, że każde pomieszczenie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane na 8 piętro w 8-piętrowym bloku z 2007 roku zlokalizowane w Warszawie, nowodwory, ul. Pasłęcka. Aktualnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, przy ulicy Cybernetyki 4. Dostępne od 10 listopada. Opis mieszkania: przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa 1 nieruchomość Na powierzchnię lokalu 46,65 m2 składa się z: -przedpokój -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

849 090 zł34 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! posiadamy na sprzedaż aż 3 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

927 000 zł52 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wilanów, zawady ul. Syta Apartament 51,5 m2 | wysoki standard, bardzo zadbany | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duża łazienka | balkon typu loggia ok 4,8 m2 | miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 20 968 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w budynku wybudowanym w 2006 roku, znajdującym się na terenie osiedla "miasteczko Wilanów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stara Praga | Kamienica | Wysokie sufity | Zwierzęta są akceptowane Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z wysokimi sufitami o powierzchni 31 m , znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł51 m² 69 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Basem, siłownia, miejsce garażowe w cenie! Do wynajęcia ładne, ciche, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze z logią 8m2! Osiedle jest strzeżone. Ul. Bukowińska. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

645 900 zł38 m² 16 776,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość o świetnym rozkładzie ,znajduje się w spokojnej i bardzo zielonej okolicy Ochoty, nieopodal Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokalizacja: doskonała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

693 000 zł37 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uwaga: mieszkanie jest sprzedawane na wyłączność przez współpracującą agencję, dlatego proszę inne agencje o niekontaktowanie się -tylko klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

799 999 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1962 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

695 000 zł27 m² 25 740,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na sprzedaż (duża funkcjonalna kuchnia na małym metrażu) Dane 685 000 zł 26,7 m2 ul. Krochmalna Rok budowy: 1972 Piętro 13 Układ mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Becka

Mokotów,Warszawa

679 875 zł37 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Mieszkania 2-Pokojowego w Nowopowstającym Osiedlu Zadzwoń Lokalizacja: warszawa, mokotów Opis Nieruchomości: w sercu tętniącej życiem Warszawy, gdzie każdy dzień przynosi nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Ursynów Północny,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i słoneczne, małe dwu pokojowe przy stacji metra. Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata za prąd! mieszkanie; czyste, świeżo malowane ściany. Słoneczne z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

892 320 zł54 m² 16 592 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowanie nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji ul. Ostrobramska, dzielnica Praga-Południe Termin oddania II kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

796 000 zł38 m² 20 892,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,10 m , 8 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1995 roku -warszawa, mokotów, ul. Zygmunta Modzelewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo słoneczny i przestronny, zaprojektowany w niezwykle przemyślany i funkcjonalny sposób apartament z 50 m2 tarasem w urokliwej części Wilanowa, w inwestycji Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 792,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W naszym biurze Mam przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie, w wyjątkowym miejscu, przy cichej zielonej ulicy Iwickiej, w pobliżu ul. Chełmskiej. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

705 000 zł41 m² 17 330 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: osiedle Lumea 4 usytuowane jest na warszawskim Chrzanowie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bemowo. Od nowo budowanej stacji Metro Chrzanów oraz przystanku autobusowego dzieli je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hejnałowa

Włochy,Warszawa

905 890 zł58 m² 15 713,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania na warszawskich Włochach. 70-metrowym ogródek! Idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi , nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone w ceglanym budynku z lat 50-tych. Znajduję się ono w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biznesowego Warszawy (warsaw Spire, atrium Tower, rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Placówka,Warszawa

2 600 zł38 m² 67,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2 w sercu Warszawy - na Muranowie, przy ul. Dzielnej 4, łączące funkcjonalność z wyjątkową lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 096 540 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł60 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie położone w cichej i bezpiecznej okolicy. Nowoczesny budynek, mieszkanie ciche i słoneczne, wyposażone w ładne meble. Piękny widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

3 650 zł37 m² 98,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniała lokalizacja, obok Nowy Świat, plac Powstańców Warszawy, uniwersytet Warszawski. Samo centrum miasta, wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój. Mieszkanie na II piętrze, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam tanie mieszkanie 2-pokojowe na Białołęce nowa budowa i podatku pcc Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na Białołęce, w spokojnej.