dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję przytulne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie z loggią, położone w odległości 2 minut pieszo od metra Trocka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Czyste,Warszawa

5 700 zł50 m² 114 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament przy Rondzie Daszyńskiego, przy ul. Przyokopowej. Mieszkanie jest usytuowane na ostatnim, piątym piętrze z pięknym widokiem na Muzeum Powstania Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

736 311 zł38 m² 19 614 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania przy ul. Bokserskiej - Mokotów Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Biuro sprzedaży mieszkań Zakup bezpośredni 0% prowizji 0% podatku pcc Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, które. Zlokalizowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, który posiada windę, zapewniającą wygodę i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

498 000 zł28 m² 17 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w okolicy zbiegu ul. Okopowej i Anielewicza na parterze 12-piętrowego budynku. adres Okopowa 45 Mieszkanie przeszło odświeżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

776 972 zł43 m² 18 069,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

700 000 zł39 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bardzo sympatyczne mieszkanie położone w kameralnym budynku na osiedlu Sady Żoliborskie, zaprojektowanym przez Halinę Skibniewską. Budynek bardzo zadbany, wkomponowany swobodnie w otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

676 658 zł35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 35,06 mkw., zlokalizowane na 2. piętrze w inwestycji Harmony Park - jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

765 000 zł35 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 35 m | Kamienica po rewitalizacji z windą | Mińska 9, praga-Południe Styl i inwestycja w jednym Na sprzedaż oferujemy stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

569 999 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Bielanach, przy ul. Marymoncka 147. Lokal znajduje się na 7. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku z 2012 przy ulicy Aleja rzeczpospolitej 23 (w budynku jest winda do poziomu garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 42 m2 w kamienicy, po generalnym remoncie. Okna na dwie strony, dwa pokoje i oddzielna widna kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica. Drugie piętro bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia przy ul. Odkrytej o powierzchni 44,6 m , położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 2001 roku. Układ pomieszczeń: salon (16,8 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

1 780 zł46 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Krasiczyńska 2 na warszawskim Targówku. Nieruchomość: powierzchnia 46 m2. Piętro 1/10. Lokalizacja: zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 990 zł38 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***umowa najmu okazjonalnego*** Oferujemy do najmu okazjonalnego komfortowy, apartament (38 m2) w kompleksie apartamentowców przy ul. Bergamotki na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w bloku przy ul. Burakowskiej 16. Bardzo blisko ch Arkadia. Mieszkanie po remoncie o powierzchni 42 m (dwa pokoje) z balkonem. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie w starej kamienicy, wygodne, wyremontowane, usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

564 000 zł44 m² 12 674,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bez wkładu własnego! westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Stegnach Południe na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, salonu i sypialni (oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł38 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania na Pradze Południe koło ronda Wiatraczna. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny z dzieckiem, singla. W 2031 roku będzie tam stacja metra (5 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Pradze-Południe, przy ul. Zamienieckiej 56. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie właściciela, tylko do bezpośrednich kupujących. Brak zezwolenia na kontakt agencjom i pośrednikom. Mieszkanie do wprowadzenia się, w bardzo dobrym stanie. Zdjęcia będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 9 piętrze, vis a vis Atrium Promenada. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo ładne mieszkanie na Miasteczku Wilanów, okna i balkon wychodzą na ciche patio , 100m do pętli tramwaju na Wilanowie, 3 przystanki autobusem do metra Natolin, ochrona zadbane otoczenie , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbierska

Dolny Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zarezerwowane Zapraszam na Mokotów Fajna oferta dwupokojowego mieszkania z oddzielną widną kuchnią, w niskim domu z cegły na Mokotowie! Łazienki Królewskie i Park Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

803 084 zł37 m² 21 936,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Waga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania. Biuro Sprzedaży Dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! 0% podatku pcc! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólnik

Powiśle,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Okólnik 11a. Apartament znajduje się w centrum Warszawy w odrestaurowanej kamienicy z 1912 roku. Ekskluzywna lokalizacja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl / eng/ ukr/ rus Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Kłobuckiej! Szukasz komfortowego mieszkania o wysokim standardzie? To oferta dla Ciebie! 50 m wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Nowodworska,Warszawa

520 000 zł30 m² 17 049,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2020 roku tuż przy pętli tramwajowa-autobusowej Winnica Mieszkanie o powierzchni 30,5 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na Ursynowie przy ul. Dybowskiego, w bliskiej odległości od stacji metra Stokłosy i stacji Imielin. Mieszkanie o powierzchni 48.30m składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

2 530 zł51 m² 49,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, ładne mieszkanie dwupokojowe z balkonem na ogrodzonym terenie przy ul Kowieńska 7 w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

533 000 zł27 m² 19 962,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opis nieruchomości Dwupokojowe studio do remontu w budynku z 1972 roku, położone na ósmym z szesnastu pięter o łącznej powierzchni 26,7 m . W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

918 000 zł51 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

675 000 zł42 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Śniardwy. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A Piękne mieszkanie czeka na najemcę! Serdecznie zapraszamy! Warszawa Gocław, gotowe w pełni wyposażone do wynajęcia mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 170 000 zł64 m² 18 350,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w apartamentowcu na Woli przy ulicy Szulborskiej 3/5. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na ul. Aluzyjna na Białołęce, o pow. 44,5 m2, usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie bardzo czyste, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 700 zł42 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 grudnia! Oferujemy do wynajęcia piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Różanej, w niewielkiej odległości od metra Racławicka. Budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

289 913 zł38 m² 7 573,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 45, położonego w Warszawie przy ul. Wilanowskiej 16/20a,.