dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

728 000 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa-Włochy, ul. Astronautów, 52 m , 2 pokoje + 2 (a właściwie 3) balkony + piwnica + bardzo tanie miejsce parkingowe | bardzo blisko lotniska I mordoru Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 292,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Westate wola prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji warszawy na Nowolipkach. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla pary, singla czy jako lokata kapitału pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 74,23 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie z basenem! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe (jednostronne) o powierzchni 48,5 m2 z balkonem. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 120 zł34 m² 91,76 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu, położone w centrum biznesowym przy ul. Karolkowa 28a w Warszawie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł43 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! Mam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na 12. piętrze nowoczesnego i bezpiecznego osiedla Saska przy ul. Bora-Komorowskiego na warszawskim Gocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

525 000 zł34 m² 15 606,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż | 2 pokoje | 33,64m2 | ul. Zagójska | Praga-Południe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagójskiej 14 na Pradze Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 590 zł56 m² 64,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu 2 pokojowego, rozkładowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 49m2, składającego się z salonu, osobnej, widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje przy metrze | balkon | 37 m | ul. Bruna | Mokotów Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i wygodę codziennego życia? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego 300 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy 150 metrów od Fabryki Norblina. Mieszkanie właśnie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 2 pokojowe z widną kuchnią | Śródmieście | Muranów Oferujemy do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 14 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Wola,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Stawki 21 w Warszawie, na styku Woli i Śrómieścia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

943 000 zł59 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English Bellow Nowoczesny apartament 47 m w centrum Warszawy - wysoki standard, klimatyzacja, loggia Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2 pokoje | w pełni wyposażone | Warszawa | ul. Środkowa 20 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Warszawie przy ul. Środkowej 20, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

817 000 zł55 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku. Lokal jest bardzo jasny dzięki dwustronnej ekspozycji (południe i zachód). Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 590 zł56 m² 64,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

528 000 zł31 m² 16 999,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę 22/04/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Smoluchowskiego 6 / Mokotów (450m do Galerii Mokotów) 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turbinowa

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Turbinowej 3. Mieszkanie dwupokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 37 mkw. w niskim budynku z cegły z lat 60. na klimatycznym Żoliborzu - ul. gen. Zajączka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu przestronnego, 50-metrowego, w pełni umeblowanego mieszkania na Igańskiej w Warszawie, na 10. piętrze 19-piętrowego budynku. Mieszkanie jest wyjątkowo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Stanowiący odrębną własność lokal mieszkalny. Księga wieczysta bez obciążeń. 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 120 zł36 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 940,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "park Leśny Rembertów" jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej 198. To miejsce na złapanie oddechu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 219 000 zł53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Muranowie, położone na 3. piętrze w powojennej kamienicy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji Nowa Krakowska w dzielnicy Włochy. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

719 999 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na ostatnim, 15. piętrze budynku przy ul. Iberyjskiej. Mieszkanie idealne dla singla, pary, młodej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

698 000 zł44 m² 15 972,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Ursynowie! Oferty tego typu pojawiają się naprawdę rzadko, dlatego warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość. Jeżeli marzysz o przestronnym, dobrze doświetlonym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie o powierzchni 28 m + piwnica, zlokalizowaną na 1 piętrze w budynku przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli. Układ mieszkania: salon, mała sypialnia, kuchnia wyposażona w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł42 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Jak nowe - półroczne mieszkanie z 2025r.! zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do.