dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu na żoliborzu Idealne dla pary lub singla | Doskonała lokalizacja | Nowa inwestycja | Nowoczesna bryła | Umeblowane | Komórka lokatorska | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie w niskiej przedwojennej kamienicy. Pokój 17m. Sypialnia 6m. Na podłodze parkiet. Kuchnia widna 4m - umeblowana. Łazienka (kabina prysznicowa, wc). W przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

3 199 zł30 m² 106,63 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji lokal wynajmowany jest W formie najmu okazjonalnego Mieszkanie dwupokojowe - przestronny salon z aneksem kuchennym, ustawna sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem, zlokalizowane na cenionym i kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł41 m² 22 439 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych deweloperskich projektów? Poznaj apartament, który łączy warszawski szyk kamienic z nowoczesnym, designerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ul. Żelaznej 34/38, na 9 piętrze. W budynku są 2 windy, do mieszkania nie przynależy miejsce postojowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa niższa kwota za najem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego położonego na zamkniętym osiedlu na granicy Bielan i Żoliborza. Mieszkanie po kompletnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

3 300 zł42 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Przedpole 8. Mieszkanie na 1.piętrze w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie ma 41,76m2 i składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

819 000 zł46 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Bielan| 2026 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Praga-Południe,Warszawa

497 000 zł39 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie gotowe do wykończenia pod klucz bez kosztów demontażu i utylizacji. Ul. Bliska 8 - Praga Południe (dobrze skomunikowana część Warszawy). Mieszkanie Powierzchnia: 37 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: dwupokojowe przestronne mieszkanie z balkonem na Saskiej Kępie z możliwością parkowania na podwórku za bramą. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone Praga południe , ul. Fundamentowa, 10 piętro z piękna panorama na Warszawę. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

814 000 zł52 m² 15 504,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

1 054 047 zł47 m² 22 407,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "royal Garden Wilanów" - połączenie elegancji, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

515 000 zł35 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do własnej aranżacji, mieszkanie w budynku z 1971 roku położone jest w cichej i zielonej okolicy z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 299 zł45 m² 73,31 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pok. mieszkanie 45m2 w osiedlu apartamentowców: capital Art Apartments z 2012 r. - ul. Giełdowej 4, tuż przy Centrum. Osiedle z rozległym zielonym patio, ciche, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z: - salonu z wyjściem na balkon, ekspozycja wschodnia - sypialni, ekspozycja południowa - oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

815 000 zł50 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50m z zagospodarowanym tarasem i ogródkiem 33m znajdujące się przy ulicy Głębockiej 94. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Kolonia Lubeckiego,Warszawa

1 885 000 zł74 m² 25 542 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 74 m mieszkanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie mieszkanie składa się Z: salonu z kominkiem dużej supialni kuchni łazienki obłędnego okrągłego foyer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku na warszawskiej Saskiej Kępie jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem. Mieszkanie 40m2, ogrodowa, centrum. Taras Nowy kameralny apartamentowiec. Mieszkanie: powierzchnia 40m2, piętro 1 w budynku 3 - piętrowym Mieszkanie składa się z: - hall z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Stokłosy,Warszawa

599 999 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanko 37 m2 w centrum zielonego Ursynowa, nieopodal Metra Stokłosy ( 3 minuty pieszo ). Cicha uliczka zwm. Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 190 zł38 m² 83,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe | wołoska 3 | 38 m | 6 piętro | 2025 | od zaraz Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wołoskiej 3 - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 669,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! najemca nie płaci prowizji! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 na wynajem, znajdujące się na wysokim parterze w bloku z 1974 roku budowy przy ul. Śniardwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł47 m² 18 510,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy z 1957 roku, przy prestiżowej ul. Bonifraterskiej 13. To propozycja dla osób ceniących solidną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

633 000 zł37 m² 17 295,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokojowe mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w 10-piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

752 000 zł35 m² 21 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: osiedle "zen Garden" na którym znajduje się przedmiotowe mieszkanie to połączenie atrakcyjnej lokalizacji i pasji utalentowanych architektów, które zaowocowało jedyną.