dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

899 500 zł47 m² 19 170,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,92 m , zlokalizowane w budynku z 2014 roku. Nieruchomość wyróżnia się ponadstandardową wysokością pomieszczeń - 2,82 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Imaginarium przy ul. Tczewskiej (róg Gwiaździstej). Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 400 zł52 m² 64,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m, zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bobrowieckiej. Dostępne od już. Mieszkanie dla pary, singla. Opis mieszkania: znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

960 000 zł51 m² 18 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciekawe, wyjątkowo ustawne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy, które łączy komfort kamienicy z doskonałą lokalizacją! Atuty nieruchomości Ścisłe centrum Warszawy - Aleja Armii Ludowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł54 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, cichy apartament 53,5 m z miejscem postojowym w sercu Miasteczka Wilanów Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Kabaty,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 340,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie własnościowe w cichej i zielonej części Ursynowa, tuż przy metrze Natolin (240 metrów 4 minuty piechotą). Cena: 750 000 zł 14 231.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne, zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Jarocińskiej na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie-Plac Narutowicza o powierzchni 32 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: urocze mieszkanie o powierzchni 36,8 m w malowniczym Miasteczku Wilanów. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przytulnego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, z pięknym widokiem na pełne zieleni podwórze m.in. uroczą wierzbę. Ciche! Lokal dwupokojowy, w dobrym stanie, położony w przedwojennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 530,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnie rozplanowanego, dwupokojowego mieszkania położonego na Bródnie, w sąsiedztwie Lasu Bródnowskiego. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł51 m² 27 321,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce na ziemi - przytulne mieszkanie z ogródkiem w spokojnej, niskiej zabudowie! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Szukasz mieszkania, które znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i dużą łazienką - Ursus** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie komfortu i dopracowania w każdym detalu - właśnie taka jest ta nieruchomość na warszawskiej Woli. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku, położone w centrum biznesowym przy ulicy Konstruktorskiej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

862 000 zł67 m² 12 865,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3 piętrze w bloku z 2010 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Majolikowej. Mieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z: -widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

812 812 zł50 m² 16 256,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

7 500 zł52 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W centrum dla pierwszego najemcy Doskonała lokalizacja | Umeblowane | Komórka lokatorska | Miejsce w garażu | Balkon | Dostępny od 1 lutego ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

705 600 zł40 m² 17 543,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Ursusa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Kabaty,Warszawa

650 000 zł33 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m ) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł39 m² 119,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

PL Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Kredytowej 1a, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Świętokrzyska. Lokal składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 695,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w 9- piętrowym bloku z windą. Wyremontowana łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 48 m | ul. Stawki 2a | 14. piętro | garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

959 000 zł32 m² 29 754,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 299 000 zł53 m² 24 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

765 355 zł44 m² 17 394,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 499 zł56 m² 80,34 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Siedmiogrodzkiej w Warszawa. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Stare Miasto,Warszawa

1 400 000 zł59 m² 23 850,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż: klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie | ul. Freta | Stare Miasto - wyjątkowa przestrzeń w zabytkowej kamienicy Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze w dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe w Warszawie. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Villardczyków w Warszawie, zlokalizowane na cichym, spokojnym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie w księdze wieczystej ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 060 000 zł53 m² 19 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo piękna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

529 000 zł39 m² 13 595,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Przemysłowa / 48 m2 / 2 pokoje Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na Powiślu. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

656 914 zł43 m² 15 435 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - pcc 0% - Prowizji | Przemyślany układ. Bez straty metrów. Dobry produkt inwestycyjny. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,56 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij