dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Jaktorowska 8, blisko metra Rondo Daszyńskiego rozkład Mieszkanie o powierzchni 2 pokoi znajduje się na 2. piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

989 000 zł46 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, wilanów, miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego bez prowizji miejsce w garażu podziemnym wliczone jest w cenę najmu Warunki wynajmu: - najem okazjonalny lub wynajem dla firmy na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum przy ul. Krochmalnej, niedaleko metra Rondo onz. Mieszkanie: - powierzchnia 40 m2, - 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia - 7 piętro. Wyposażenie: - zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

829 000 zł52 m² 15 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w kamiennicy (cegła) z 1955 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.82m2 przy ul. Stanisława Augusta składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł53 m² 26 446,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Czy istnieje inwestycja, która da pewność, że jest jedyną słuszną lokatą kapitału, a jej cena nigdy nie spadnie? tak! I właśnie ją znalazłeś! Lokalizacja nie pozostawia cienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1970 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kostrzyńska

Augustówka,Warszawa

788 640 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny. Nowa inwestycja położona na Augustówce oferuje wyjątkowe połączenie miejskiego życia z bliskością natury. Lokalizacja w odległości zaledwie 9 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Targówek,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 799,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z garażem - Targówek Bródno, ul. Julianowska. Niski budynek, ogrodzony, wszystkie media - gaz, prąd, woda, ogrzewanie miejskie. Wokół też niska zabudowa, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie dzielnicy Warszawa-Ursus. Mieszkanie usytuowane jest w zamkniętym i chronionym kompleksie apartamentowców przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

656 000 zł44 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m , zlokalizowane na Bielanach. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 166,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 znajdujące się na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym budynku przy al. Niepodległości 71a na Mokotowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 402 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopowa

Mokotów,Warszawa

2 690 zł38 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stopowej 4 w Warszawie *apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania w nowym budynku do wynajęcia od marca 2025 Mieszkanie o pow. 29 m położone jest na 5-tym piętrze i składa się z salonu z kuchnią i oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

1 175 000 zł56 m² 20 982 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Czy poszukujesz cichego mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy? Czy ważne jest dla Ciebie, aby nie inwestować środków w remont i dlatego szukasz dobrego stanu wnętrz? A może chcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł36 m² 17 217,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku, bez windy. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum Warszawy oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 996,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w przedwojennej kamienicy zbudowanej z cegły w stylu modernistycznym zlokalizowanej w samym sercu Starej Ochoty, to właśnie ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Śródmieście/ Mirów , 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 15- piętrowym budynku z lat 70. Mieszkanie z ogromnym potencjałem na osiedlu "za Żelazną Bramą".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

978 000 zł45 m² 21 627,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze budynku na Mokotowie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 165,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na spokojnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchnia, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wygodne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Modlińskiej, na warszawskim Żeraniu. Dwa odrębne pokoje, osobna kuchnia z pełną zabudową i urządzeniami agd, większy pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Młynów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,96m2 usytuowane w okolicach ul. Karolkowej na bliskiej Woli. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche i przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku zlokalizowanym przy ul. Benedykta Dybowskiego na Warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 48 mkw znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł60 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament na Sprzedaż w Browarach Warszawskich, warszawa Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Browary Warszawskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 984,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie na parterze na Mokotowie. Lokalizacja tuż przy parku i niedaleko metra. Salon z aneksem kuchennym. Sypialnia, łazienka z prysznicem. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

2 437 zł32 m² 77,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Śródziemnomorskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stopowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 42 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Aneks Kuchenny - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Grochów,Warszawa

705 000 zł44 m² 15 842,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Grochowie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w 15 piętrowym bloku z końca lat 70tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 205,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zarezerwowane do 14.03.2025 Mam przyjemność zaprosić Państwa do odkrycia wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, który wychodzi na urokliwe i ciche patio. To miejsce, pełne komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

839 633 zł34 m² 24 885,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowoczesnej inwestycji położonej przy ulice wołoskiej/marynarskiej, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

5 500 zł46 m² 119,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne mieszkanie dwupokojowe w centrum Powiśla. Rozkład Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Woli w monitorowanym bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 przy ul. Żelaznej składające się z: przedpokoju Kuchnia Salon Sypialnia Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu położonym na lubianym i kameralnym osiedlu przy ul. Chodkiewicza. Idealne miejsce dla osób, które cenią niedaleką odległość od centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

775 000 zł52 m² 14 841,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z windą przy ulicy Wolskiej w dzielnicy Wola. Mieszkanie: lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 914 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. G. Morcinka. Balkon i duży taras oraz wysoki standard wyposażenia w nowym budownictwie. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie w zadbanym bloku 200 m od stacji metra Księcia Janusza.Dwa oddzielne pokoje ( z dużego pokoju wyjście na balkon). Kuchnia oddzielna , wygodna łazienka z wanną.