dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We are English, spanish, ukrainian and Russian speaking agents. Opis nieruchomości Komfortowe, 2 pokojowe ( oddzielna kuchnia) mieszkanie, położone w budynku z windą, przy ul. Kazimierza Wyki 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowy apartament (42m2) przy ul. Kasprzaka 7 w Warszawie. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka, loggia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne, ustawne mieszkanie przy ch Skorosze , Prystora 4a. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym-22,14 kuchnia wyposażona w szafki i sprzęt agd. - pokój -12,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 175 000 zł62 m² 19 012,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowa oferta na Starym Mokotowie! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,8 m , usytuowane na pierwszym piętrze stylowej kamienicy z lat 30. XX wieku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

760 000 zł30 m² 25 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Budynek / osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 361,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

717 000 zł59 m² 12 132 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wyobraź sobie poranek na dziewiątym piętrze. Miasto jeszcze nie pędzi, w mieszkaniu jest cicho, a światło miękko wypełnia wnętrza. Z kuchni i sypialni rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwona Droga

Ursus,Warszawa

674 900 zł64 m² 10 566,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie, przy ul. Czerwona Droga 5, 4/4 piętro (bez windy). Zalety? świetna lokalizacja, bezpłatny parking wewnętrzny dla mieszkańców, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bony

Ursus,Warszawa

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w spokojnej części Ursusa, na kameralnym, zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rabsztyńska

Młynów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Metro. Nieruchomość: lokal o powierzchni 54m2 położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy 4 piętrowej z lat 50. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

860 000 zł40 m² 21 403,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 40,18 m Mokotów, ul. Taśmowa Oferujemy Państwu wyjątkowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,18 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

3 480 zł53 m² 65,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe oraz świetnie wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. To luksusowe lokum znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

610 000 zł38 m² 15 844,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pruszkowskiej, które od pierwszej chwili daje poczucie wygody- 38,5 m na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Okęcie,Warszawa

835 000 zł60 m² 13 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, wysokie, jasne i wyjątkowo klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m w przedwojennej , zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 090 zł50 m² 61,68 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem! Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 317,30 zł/m²

 

Piętro:parter/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w 20-piętrowym bloku z windą z 1977 roku - Warszawa, targówek, ul. Remiszewska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

529 000 zł51 m² 10 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 1/57 z windą w budynku z 2000r. przy ul. Jerzego Zaruby, ursynów Kabaty. Idealne dla singla/singielki lub pary, ceniących otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potockich

Marysin Wawerski,Warszawa

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do sprzedania składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni i łazienki z wc. W dużym pokoju znajduje sie mały balkonik. Kuchnia ciemna, z oknem na większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe, niesamowicie urokliwe mieszkanie ok. 51 m2 na wynajem usytuowane w świetnej lokalizacji - na warszawskich Bielanach. Lokalizacja: mieszkanie jest usytuowane na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł67 m² 17 873,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle innych? Cenisz klimat loftu, ponadczasową cegłę i niebanalne wnętrza? Apartament M44 przy ul. Mińskiej 9 to przestrzeń, która łączy ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waliców

Wola,Warszawa

4 100 zł34 m² 120,59 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34 mkw. w Mennica Residence. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 195 001 zł56 m² 21 263,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

7 900 zł65 m² 120,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament położony przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł36 m² 79,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia Mieszkanie na podwyższonym parterze. Pomieszczenia - salon - kuchnia - otwarta na salon - sypialnia - łazienka z małą wanną - przedpokój Wyposażenie: - zmywarka - lodówka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

5 800 zł57 m² 102 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Na ostatnim piętrze z tarasem! Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie o powierzchni 57 m2 z tarasem 12 m2! Apartament wykończony i wykonany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż narożne, ustawne i bardzo słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Mieszkanie zostało oddane jako dwu pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu z 2008 r na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są mieszkania, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i doskonałą lokalizację. To właśnie jedno z nich 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł35 m² 168,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem piękny apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu na ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Browarów Warszawskich. Jest to wyjątkowe, nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zajączkowska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancja, komfort i prestiż w sercu Mokotowa, apartament klasy premium przy ul. Zajączkowskiej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament na wynajem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

3 770 zł58 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł58 m² 20 497,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe I eleganckie 2-pokojowe mieszkanie W marina mokotów | 58 m | ulica rajska | dwa balkony Bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 7 piętrze na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

5 750 zł67 m² 86,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, klimatyzowany apartament 66 m - Warszawa Powiśle / Solec Residence z parkingiem - For the English description see below - Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem/tarasem na białołęce Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45m: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,54m), z wyjściem do ogródka i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 345,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Grochowie o powierzchni 56 mkw. Idealne dla osób szukających nieruchomości z nutą historii i artystycznym rysem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waldorffa

Fort Bema,Warszawa

990 000 zł45 m² 21 864 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Waldorffa 41/ Bemowo/ Osiedle Awangarda 2 pokoje / 45,28 m2 powierzchni + ogród + taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

3 350 zł45 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 12 miesięcy wynajem minimalny Kaucja 2 miesiąca - 7200 pln ( możemy rozłożyć na 2 raty) Świetna lokalizacja, strzeżone osiedle Miasto Moje, 10 min do.