dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł46 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Oferuję na wynajem przestronne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze bloku, przy ulicy Puławskiej 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

680 000 zł59 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

633 000 zł43 m² 14 693,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w nowej części Ursusa. Podstawowe informacje: mieszkanie z 2023/2024 roku, stan deweloperski. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

847 000 zł57 m² 14 965 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139. W okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 219 000 zł53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 53 metrowe mieszkanie przy ul. Mokotowskiej z obłędnym widokiem. Lokal znajduje się na VI, ostatnim pietrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się Z: kuchni salonu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy 2 - pokojowy apartament, 40 m2, warszawa Białołęka, żerań, ul. Marywilska, bezpośrednio Na wynajem nowocześnie i elegancko wykończony 2 pokojowy apartament na osiedlu Miasto Moje przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na 5. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł52 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Budynek w niesamowitym miejscu obok Ogrodu Saskiego przy Galerii Zachęta - niegdyś był to dom pracowników Narodowego Banku Polskiego. Jest to jedyny budynek mieszkalny stojący frontem do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

625 000 zł39 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jasne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na szóstym piętrze budynku z 1972 roku w pięknej zielonej okolicy. Ekspozycja okien południowa co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie na Saskiej Kępie. Jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie Warszawy! Saska Kępa to miejsce niezwykle zielone, pełne parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Niedźwiadek,Warszawa

598 750 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie z potencjałem w zielonej części Ursusa Dwupokojowe mieszkanie 47,9 m z balkonem i piwnicą ul. Warszawska, ursus - Niedźwiadek Na sprzedaż jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony jest na 4-tym, ostatnim piętrze nowoczesnego strzeżonego budynku przy ulicy Franciszkańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Starego i Nowego Miasta jak również parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 090 000 zł42 m² 25 841,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament o powierzchni 42,18 m , położony na parterze kameralnego, niskiego budynku (tylko 2 klatki) w spokojnej części Starych Włoch, w pobliżu Stawów Cietrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Jasne i zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Białołęka, ul. Żeglugi Wiślanej 8a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 235 000 zł40 m² 31 100,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, funkcjonalny, wykończony w standardzie premium, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 400 zł48 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palmowa

Anin,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu 4 budynków mieszkalnych w cichej, dobrze skomunikowanej części Wawra. Jest usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym, zarówno dla zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 100 zł45 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia super mieszkanie z klimatyzacją oraz z garażem w cenie najmu Mieszkanie o powierzchni 43,83m2 znajdujące się przy ulicy Herbu Oksza w ursusie 2 pokojowe - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

494 900 zł37 m² 13 411,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37m na Warszawskiej Woli (ulrychów) przy ul. Szulborskiej 8. Zaledwie 10 minut pieszo do stacji metra Księcia Janusza M2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia minimum na rok , dwupokojowe 50 m2 / po podłodze 54m2 , są skosy/ mieszkanie na Górnym Mokotowie 500 m do metra Racławicka. Mieszkanie w kamienicy z lat 50tych , na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 050 000 zł49 m² 21 604,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania - odświeżone w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

499 000 zł33 m² 14 940,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz dla siebie pierwszego M2, ta oferta jest dla ciebie. Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie w kamienicy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej. Tuż przy parku Moczydło. 3 minuty ( pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

612 000 zł44 m² 13 752,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 5-cio piętrowym z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio bez pośredników piękne dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie. Jest odświeżone i zadbane. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

610 000 zł31 m² 19 741,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Marzysz o kompaktowym, wygodnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 30,9 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Postępu 27. Lokal ma 35 mkw i znajduje się na ostatnim piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

897 000 zł52 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 37,41 m2, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Jelonkach, jednostronne, dwupokojowe kuchnią w prześwicie do większego pokoju. Łazienką razem z w.c jest duża loggia, bardzo ciche i słoneczne. Okna z lokalu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

775 000 zł52 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż obok kultowego placu Hallera. W okolicy znajdziemy sklepy, restauracje, kafejki, bary, szkoły, duży zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 399 000 zł65 m² 21 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

I speak English. Międzyborska - wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Pradze Południe. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw, położone w zielonej, cichej i spokojnej okolicy Wawra przy ul. Cylichowskiej. Nieruchomość jest wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W sercu saskiej kępy Z pięknym widokiem na centrum Świetna lokalizacja | Umeblowane | Balkon | Zamknięte osiedle z windą | Możliwość wynajęcia garażu | Widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

913 500 zł42 m² 22 012,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Pańskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 122,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, umeblowane i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z 2006 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskie Drogi

Stary Imielin,Warszawa

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z garażem i tarasem o pow. 40 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij