dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oleandrów

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 zł32 m² 121,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować wyjątkowy apartament z klimatem położony w Śródmieściu Południowym. W bliskiej odległości od metra Politechnika, placu Zbawiciela. Wymarzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

645 000 zł35 m² 18 251,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1967 roku -warszawa, bielany, ul. Wrzeciono. Blok po remontach, wśród zieleni, naprzeciwko Żabka, globi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 717 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43,11 m2 przy ul. Wynalazek blisko centrum biurowego na Mokotowie. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze apartamentowca z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko Royal Wilanów na Wilanowie. Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 008 675 zł45 m² 22 217,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prosimy O wcześniejszą rezerwację terminu spotkania! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji | zakup bezpośredni | 0% pcc Wysoki standard wykończenia 10/10. Jeśli znasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł42 m² 101,65 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Kasprzaka 29a Mieszkanie o powierzchni 42,3m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie położone na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie, ul. Łowicka Budynek: kamienica "szare Domy" powstała w latach 1932 według Jana Stefanowicza. Osiedle swoją nazwę otrzymało dzięki szarej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

1 030 000 zł40 m² 25 432,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż tuż przy Lasku Bielańskim. Idealne dla osób ceniących ciszę, spokój, lubiących uprawiać sport na powietrzu. : mieszkanie (40,5 m2) - Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z uwagi na spore zainteresowanie bardzo proszę o przeczytanie ogłoszenia do samego końca i kontakt wyłącznie ze strony osób, które chcą wynająć na minimum rok, miały przez ostatnie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

598 000 zł37 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

762 000 zł48 m² 15 984,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowiniarskiej, tuż obok Starego Miasta. Usytuowane na parterze w kamienicy z lat 50. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

3 140 zł48 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie zlokalizowane na Grochowie przy Al. Waszyngtona. Umeblowanie: częściowo *brak łóżka w sypialni*. Mieszkanie o pow. 47,59 m2 usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie usytuowane w biznesowym centrum Warszawy na prestiżowym osiedlu na bliskiej Woli, tuż stacji metra Płocka. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 331,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - przy Rynku Nowego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 095 000 zł43 m² 25 370,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,16 m , położonego przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Muranów,Warszawa

798 000 zł41 m² 19 350,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy Złota 65 a Kamienica z windą 41,24 m Wysokość 3 , 6 m Na sprzedaż oferuję unikalne mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

4 600 zł47 m² 97,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego i elegancko wykończonego mieszkania na Ursynowie. To świetna propozycja dla osób, które cenią nowoczesne wnętrza, spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł39 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Śródmieście) o powierzchni około 39 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, wysokie, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , przy ul. Jana Kazimierza , zlokalizowane na 1 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie przy ul. Malawskiego 7 na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: składa się z salonu z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywe Koło

Śródmieście,Warszawa

3 199 zł36 m² 88,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość : Mieszkanie 36 m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, okna z mieszkania z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu w budynku z 1968 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 przy ul. Dymińskiej składające się z: sypialni Salonu Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

785 000 zł54 m² 14 656,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

3 325 zł54 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: marina Mokotów, usytuowana jest w willowej części Mokotowa. Dzięki unikalnej lokalizacji, doskonałej architekturze i otaczającej zieleni, marina jest jedyną tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 40 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1968 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschodnie), w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz-mieszkanie 2 pokojowe przy stacji metra Ursynów po generalnym remoncie. Mieszkanie 2 pokojowe 53 m2 po generalnym remoncie, na 2 piętrze, w budynku 4 piętrowym, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Praga,Warszawa

2 850 zł56 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania blisko Akademii Leona Koźmińskiego? Ta oferta to idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób, studentów lub rodziny, która ceni sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 328,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Widne mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze, w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskich Bielanach. Budynek w b.dobrym stanie, po termoizolacji i modernizacji klatek schodowych. Czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Siekierki,Warszawa

3 000 zł48 m² 63,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z oddzielną widną kuchnią znajdujące się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł52 m² 25 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić nowoczesne mieszkanie o klimatycznym wnętrzu, położone tuż przy stacji metra i zielonych Polach Mokotowskich. Wyjątkowa przestrzeń z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na mokotowie W doskonałej lokalizacji Atrakcyjność miejsca, w którym znajduje się nieruchomość sprawia, iż jej wynajem to idealny wybór dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

799 500 zł63 m² 12 690,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Piwnica + komórka lokatorska | Zamknięte osiedle Na sprzedaż komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

969 000 zł58 m² 16 852 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania ładne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.5m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9. Lokal mieści się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł37 m² 92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonale skomunikowanej części Śródmieścia, tuż przy rogu ulic Jana Pawła i Anielewicza. W najbliższej okolicy ch Westfield Arkadia, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

769 000 zł50 m² 15 288,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1958 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.30m2 przy ul. Darwina (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł44 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | bohema | metro szwedzka | nowe osiedle | 29 m loggia Na wynajem komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu bohema z ogromnym tarasem - aż 29 metrów dodatkowej przestrzeni. Przy osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 745,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 10 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

570 000 zł49 m² 11 613,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, w której poranki zaczynają się od słońca wpadającego przez panoramiczne okna, a wieczory kończą się w prywatnej sypialni z dala od miejskiego zgiełku. Zamieszkaj na.