dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

639 000 zł54 m² 11 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż ustawne,2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m2, położone na kameralnym, zielonym osiedlu. Nieruchomość znajduje się w 2-piętrowym budynku z 2003 roku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł44 m² 23 648,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, położone przy ul. Bruna 9 w Warszawie w prestiżowej części Mokotowa, tuż przy Polu Mokotowskim. Połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

3 030 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

929 000 zł40 m² 23 514,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie 40,4 m2 w samym centrum Warszawy w pobliżu Varso Tower, złotych Tarasów i Dworca Centralnego kamienica z windą przy ulicy Chmielnej 73c. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

880 000 zł36 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy Powiśle, ul. Topiel Szukasz prestiżowej lokalizacji, komfortu i wyjątkowego klimatu? To mieszkanie jest stworzone właśnie dla Ciebie! Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

659 000 zł35 m² 18 726,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 35,19 m (w tym piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Ochota,Warszawa

714 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Uwaga: mieszkanie zarezerwowane do 18.07.25 r. W skrócie: stara Ochota, ul. Mianowskiego 15 Rok budynku 1929 r. Powierzchnia 36,6 m 2 z 6 pięter Balkon (na ul. Wawelską) Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

998 000 zł48 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,90 m2 i wysokości 2,59 m w budynku z 2015 r. zlokalizowane na Żoliborzu ul. Rydygiera 13b. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 208 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży mieszkanie na warszawskim Mokotowie o powierzchni 48 m znajdujące się na 9 z 10-piętrowego budynku z odnowioną klatką schodową. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

780 000 zł | sprzedaż | 53 m2 | 2 pokoje | warszawa | złotych piasków | stegny Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

569 000 zł41 m² 13 946,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Poszukujecie pierwszego wspólnego M, które nie wymaga uciążliwego i kosztownego remontu, a jednocześnie daje Wam duży balkon na poranne kawy i park tuż za oknem? Słoneczne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

820 000 zł32 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie usytuoane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2019 roku zlokalizowane na Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

994 000 zł40 m² 24 872,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy państwu elegancki apartament typu studio na sprzedaż. Apartament jest po całkowitym, generalnym remoncie. Śliczny, wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

945 000 zł53 m² 17 830,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży klimatycznie urządzonego mieszkania w sercu Warszawy! To wyjątkowe 2-pokojowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

919 000 zł65 m² 14 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m , 3 piętro w bloku -mokotów. Totalnie przebudowane i odnowione w 2019, urządzone nowocześnie i funkcjonalnie przy zachowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł51 m² 17 440,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,03 m położone na pierwszym piętrze w kamienicy z 1952 roku w sercu Śródmieścia Południowego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

749 000 zł47 m² 16 004,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 46.8 m z pięknym widokiem, 8. piętro, mokotów ul. Bruna 22, blisko metra i sgh Mieszkanie z niezabudowanym, panoramicznym wida sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

990 000 zł46 m² 21 391,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, wykończone z dbałością o każdy detal, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 32b na warszawskiej Woli. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

687 700 zł37 m² 18 496,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty: styl, funkcjonalność i możliwość aranżacji! Wyremontowane dwa pokoje, 37,18 m2 - idealne na start lub pod inwestycję. Czyste, odświeżone wnętrze nie wymaga żadnych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

990 000 zł46 m² 21 391,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Szeligowskiej na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie ul. Grochowska. Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Bródno, ul. Krasnobrodzka ciche, słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń, zlokalizowane na warszawskim Bródnie. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 350 zł33 m² 101,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe 33m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku na Pradze Południe. Duże okna, balkon z przyjemnym widokiem. Umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 217 zł41 m² 102,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia nowoczesne, jasne i ciche, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Mińskiej na Pradze Południe. Mieszkanie o pow. 41,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 622,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gotowe do zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie na Mokotowie idealne na start lub pod inwestycję! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , zlokalizowane w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości , tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 57,4 m w al. Bohaterów Września, na 1 piętrze w 6 piętrowym blok z 2005 roku z windą, w zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

535 000 zł42 m² 12 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,8 m2! Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy. Usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku /rama H, po termomodernizacji. Wystawa okien w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Bażantarni

Kabaty,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na Kabatach. Dwa pokoje o pow. ok 46m2 na ostatnim piętrze, z balkonem Całkowicie umeblowane i wyposażone Z klimatyzacją! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Zielona Dolina II przy ul. Belliniego - idealne dla Ciebie! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,75 m , składające się z dwóch oddzielnych, zamykanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

626 000 zł36 m² 17 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,5 m (według pomiarów 38,4 m ), położonego w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursus,Warszawa

2 900 zł39 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 39 m2 na nowo powstałej inwestycji Robyg Warszawa "mój Ursus". * oferta aktualna od sierpnia2025 r. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: - salon - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Tarchomin,Warszawa

920 000 zł54 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży wyjątkowego, stylowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem i niepowtarzalnym widokiem na Wał Wiślany Warszawa, tarchomin. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 300 zł34 m² 153,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

* eng version below* -na sprzedaż piękne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. (wymieniona cała instalacja elektryczna oraz wszystkie instalacje wod-kan., kompleksowy remont łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

819 000 zł46 m² 17 902 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jasne mieszkanie trzypokojowe w centrum Warszawy składające się z salonu, sypialni z balkonem łazienki z wanną i kuchni z oknem. Bardzo dobra komunikacja w okolicy.