dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Stara Miłosna,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 918,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,57 m2 znajdujące się przy ul. Literackiej w Warszawie (wesoła - Stara Miłosna) kod: 05-077. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

840 000 zł45 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Górczewska 222 | Widok na panoramę miasta | Blisko przyszłej stacji metra Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

1 599 000 zł67 m² 23 937,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Niezwykły, elegancko wykończony apartament o powierzchni 66,8 m2 zlokalizowany w samym sercu Bielan w sąsiedztwie stacji Metra i komunikacji miejskiej. Ponadto w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

541 000 zł42 m² 12 759,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2004 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Mikołaja Trąby Osiedle zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe, parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, bemowo, ul. Batalionów Chłopskich. Osiedle ogrodzone, monitorowane z całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,68 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po remoncie o powierzchni 47,2m2. W skład wchodzą dwa oddzielne pokoje (sypialnia i pokój dzienny z wyjściem na duży balkon), zamykana kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z 1939 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Wejście do budynku od strony cichego patio, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Starej Ochocie. Świetna lokalizacja Warszawy, niedaleko pl. Zawiszy. Blok po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, ul. Sokratesa, bielany, warszawa Mam przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sokratesa na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 699,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 290 zł52 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w prestiżowym i przyjaznym mieszkańcom rejonie Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Śniardwy. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

474 000 zł36 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40m2, piętro 8/8 z windą, w budynku z 1992 r. przy ul. Złotej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary ceniących życie miejskie. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 306,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na Targówku w bloku z 2012 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.50m2 przy ul. Św. Wincentego składające się z: salonu Kuchni wnękowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

965 000 zł48 m² 19 938 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie 48,4 m2 na Saskiej Kępie vis a vis Parku Skaryszewskiego, ul. Waszyngtona 38/40 w kamienicy z 1955 roku. W bardzo wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m na 5 piętrze z windą na ul. Zielone Zacisze 3. Marzysz o miejscu, gdzie po pracy lub nauce naprawdę odpoczniesz? Z rana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł61 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m2 w skład którego wchodzi pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia, łazienka i przedpokój standard Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 933,20 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję wyjątkowo ciche, narożne mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 10. piętrze w 13-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, z loggią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Za Żelazną Bramą,Warszawa

725 000 zł39 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Śródmieście | Centrum | świetna inwestycja. Witam, prezentuje mieszkanie które ma w sobie wielki potencjał. Jest to mieszkanie któe zarówno sprawdzi się dla osoby , która szuka miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,74 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie Mokotów przy Dolinie Służewieckiej /melody Park/ wygodne 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie/ 57,8 m2 / siłownia/sauna/ miejsce w garażu podziemnym. Atuty Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

798 000 zł48 m² 16 487,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliska

Centrum,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia ładne dwupokojowe (pokoje podobnej wielkości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł48 m² 24 364,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. Ogromnym atutem jest osobne i niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 300 zł30 m² 110 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do nowego, w pełni wyposażonego mieszkania znajdującego się w świeżo wybudowanym bloku z 2024 roku na malowniczym osiedlu. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W dużym skrócie: - mieszkanie po remoncie/odświeżeniu - 2 pokoje - salon z otwartą kuchnią, sypialnia, oddzielna garderoba oraz łazienka. - świetna lokalizacja m.in. pętla autobusowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - pierwotnie były 3 pokoje, obecnie są są 2. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Ursynów Aleja Komisji Edukacji Narodowej 96 02-777.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

590 000 zł35 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl/en/ua/ru Przytulne Dwupokojowe Mieszkanie na Sprzedaż z Pięknym Widokiem Charakterystyka nieruchomości: mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

5 100 zł39 m² 131,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | biznesowa okolica | wysoki standard wykończenia | dostępne od lipca | 2 pokoje | klimatyzacja Prezentujemy Państwu stylowe i funkcjonalne 38,72 m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

4 400 zł59 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowo zaprojektowanie 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Branickiego 18 w miasteczku Wilanów. Atuty nieruchomości: najlepsza lokalizacja w Miasteczku Wilanów - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Stare Bielany | ul. Żeromskiego | 2 pokoje | 50 m | 1. piętro | cegła | metro Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych części Warszawy - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Kabaty,Warszawa

920 000 zł59 m² 15 710,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 58,56 m2 znajduje się w cichej, zielonej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim i górce Kazurki. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

859 000 zł52 m² 16 583 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Na mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na 3 piętrze z windą w bloku z 2007 r., składają się: - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holzera

Mokotów,Warszawa

722 488 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Holzera. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

728 000 zł37 m² 19 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 37 m2 | 2 Pokoje | 1. Piętro | Winda | Czynsz 600 zł | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | Blisko Trasa S8 | Tuż obok Powstającej Stacji Metra Chrzanów |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Muranowie (śródmieście), ul. Karmelicka Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna. Bardzo dobra komunikacja autobusy, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

2 600 zł37 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, pełne pozytywnej energii i w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie 2-pokojowe po remoncie z wyposażeniem o powierzchni 37,40m2 - balkon + piwnica, z nową elewacją budynku.