dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagodziców

Tarchomin,Warszawa

542 000 zł47 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,30 m usytuowane na 7 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1984 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł51 m² 75,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

768 000 zł40 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- opis - Idealna propozycja mieszkania z bardzo funkcjonalnym układem, słonecznego, z dużym balkonem, w najlepszej części Białołęki! Dobrze doświetlone 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Apartament na Śródmieściu w odnowionej zabytkowej kamienicy z 1911 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 przy ul. Hożej (ścisłe centrum) składające się z: salonu Sypialni Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł58 m² 24 957 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy składające się z: - salonu - sypialni - widnej kuchni - łazienki 4 m2 - przedpokoju 3,5 m2 Do mieszkania przynależy piwnica 5m2. Bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

645 000 zł35 m² 18 251,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bródno,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 428 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,70m na Targówku w budynku w którym znajduje się Galera Renova. Mieszkanie składa się z: salonu z kuchnią, sypialni, łazienki oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suligowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów, ul. Suligowskiego 9 Metraż: 38 m Piętro: 4 z 4 Cena najmu: 3200 zł opis nieruchomości : 2-pokojowe mieszkanie - ul. Suligowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł56 m² 26 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękne 2pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu. 56 m2 składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon - dużej sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł47 m² 67,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna tętniąca życiem okolica - ulica Jeżewskiego - kabaty -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 160 000 zł51 m² 22 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 31b, na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 60 m tuż przy Metrze Politechnika dostępne od zaraz. Oferujemy do wynajęcia świeżo odnowione, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

895 000 zł60 m² 14 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m . Jest to klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej, pięknej kamienicy przy ul. Wawelberga na Warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 250 zł30 m² 76,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od już - mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Targówku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Zacisze,Warszawa

695 000 zł46 m² 14 978,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | duży balkon | 1 piętro | garaż (opcja) | strzeżone osiedle | parking dla gości | bez prowizji oferta bezpośrednia (brak prowizji)! Zacisze - zielona i przyjazna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, warszawa Włochy ul. Chrościckiego 83 Na sprzedaż rozkładowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 446,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przestronne i Komfortowe Mieszkanie na Saska Kępa Twój Nowy Dom! Dlaczego warto wybrać tę ofertę? Urokliwa i zielona okolica Funkcjonalny układ doskonałe dla rodzin, par i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 472,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: centrum Warszawy / Zabytkowa kamienica z 1912r. /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 243 000 zł55 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m w przedwojennej kamienicy przy prestiżowej ulicy Hożej. Odnowione zostały klatki schodowe oraz elewacja zarówno frontowa jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

1 250 000 zł48 m² 26 210,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkaj lub inwestuj Szukasz komfortowego mieszkania w stolicy z dobrym dojazdem do centrum? Planujesz zakup nieruchomości dla siebie, a może pod pewną inwestycję? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Wawer,Warszawa

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Wawrze, przy ulicy Zakładowa 22 o powierzchni 60 m , znajdujące się w nowo wybudowanym bloku. Dostępny garaży podziemny - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kasprzaka 29b na Woli. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

695 000 zł46 m² 15 141,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1984 roku zlokalizowane w Warszawie na Bielanach przy ul. Kwitnącej. Blok z 1983/84 r., rama H, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ok.39 m przy ul. Śliskiej na 3 piętrze w 15 piętrowym bloku z 1969 roku,rozkładowe: pokoje i kuchnia osobno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

745 000 zł41 m² 18 170,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż widne mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ulicy Batalionów Chłopskich, 2 min pieszo od nowej stacji metra. Mieszkanie jest klimatyzowane. Na podłodze w pokojach panele, przy aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

3 150 zł46 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Tuż przy stacji metro służew. 2 piętro z balkonem w 3-piętrowym kameralnym budynku przy ul. Wróbla + miejsce postojowe w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Bemowo, ul. Szeligowska Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

599 999 zł39 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

The Estate Warsaw przedstawia! Przedstawiamy genialnie skomunikowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli w bliskim sąsiedztwie stacji metra 2 linii Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł49 m² 70,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu ofertę mieszkania w Miasteczku Wilanów w jednej z najładniejszych inwestycji Oaza Wilanów. Mieszkanie położone jest od przestronnego, cichego dzidzińca. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przebiśniegów

Stegny,Warszawa

4 500 zł46 m² 98,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy, z ogródkiem na Dolnym Mokotowie. Dostępny 0d 11.08.2025 ROZKŁAD: Luksusowo urządzony 2 pokojowy apartament, nowoczesny design, na prestiżowym osiedlu na Mokotowie, piętro 0/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z Garażem i Siłownią w Cenie | Żoliborz - Sady Żoliborskie | 38 m Na wynajem jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

3 450 zł52 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym balkonem, zlokalizowane w jednaj z najlepszych części Bemowa. Świetna lokalizacja, charakteryzująca się dobrym węzłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

4 000 zł48 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48.5m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 1937r. przy ul. Dobrej, powiśle, śródmieście. Po remoncie, wszystko nowe, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Kobielska Cena: 749 000pln (do negocjacji) Możliwość kredytowania Oferta na zasadach wyłączności Na sprzedaż ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (47m2) w dzielnicy Warszawa-Włochy położone przy ul. Chrościckiego 87. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 400 zł42 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 5/12 z windą, w budynku z 2023 r. przy ul. Grzybowskiej, wola, mirów. Idealne singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł40 m² 86,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa, komfortowa kawalerka Z sypialnią przy ul. Pileckiego 69 budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek wielorodzinny z windą w inwestycji Zięby IV. Rozkład pomieszczeń: -4. piętro -40,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 504,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż obok kultowego placu Hallera. W okolicy znajdziemy sklepy, restauracje, kafejki, bary, szkoły, duży zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł53 m² 144,93 zł/m²

 

Piętro:9/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z widokiem na plac grzybowski | cosmopolitan Wysoki standard | Wspaniały widok | Ścisłe centrum Warszawy ***** rozkład pomieszczeń I standard: ten w pełni umeblowany.