dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 800 zł60 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odmalowane! Garaż i komórka lokatorka w cenie! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Powiśle to jedna z tych części Warszawy, które od lat nie tracą na wartości. To miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z zielenią, a codzienność zyskuje zupełnie inny komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche i słoneczne, położone na funkcjonalnym osiedlu, na Ursynowie. Zlokalizowane jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

715 000 zł42 m² 16 983,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Górnym Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 545 000 zł44 m² 35 113,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chmielna duo | bez pcc | panorama na pkin I varso | 44 M | 2 pokoje | 7. Piętro | standard premium W samym sercu Warszawy, w jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 055 600 zł58 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować wygodne przestronne mieszkanie do wprowadzenia, w dobrej lokalizacji nieopodal Metra Kabaty i obok Parku Przy Bażantarni. Mieszkanie ma 58 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Surowieckiego

Ursynów Północny,Warszawa

735 715 zł55 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone przy ul. Surowieckiego, w jednej z najbardziej zielonych i cenionych części Ursynowa. Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m zlokalizowane na warszawskiej Ochocie (osiedle Rakowiec), przy ul. Baleya. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

639 000 zł55 m² 11 681,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone przy ul. Mikołajczyka 12 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

859 000 zł39 m² 21 802 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Chłodnej/ bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 6.piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 964,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą, w samym sercu warszawskiego Ursynowa. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzielna muranów Mieszkanie, które rośnie z człowiekiem. Dzielnica, która daje wolność. Adres, który czeka na kogoś wyjątkowego. Są miejsca, które nie potrzebują krzyczeć, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem z balkonem i garażem podziemnym na zamkniętym osiedlu "nowy Mokotów" - ul. J. R. R. Tolkiena Umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 943,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w kamienicy Saska Kępa ul. Walecznych. Prezentowane mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących klimat warszawskich kamienic i unikalny charakter Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli szukasz mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy z dobrym dojazdem do centrum to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Starym Mokotowie przy ul. Al. Niepodległości 143b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

619 000 zł48 m² 12 976,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

-= rezerwacja =- prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane w sercu Ursynowa. Forma własności: spółdzielcze własnościowe z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

775 000 zł49 m² 15 774,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,13 m2 na Skoroszach. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: ustawne, narożne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł40 m² 21 673,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Śródmieście to jedna z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Świetna komunikacja, szybki dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy oraz niezwykły potencjał inwestycyjny to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

574 000 zł46 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią przy ul. Szareckiego 3 na Bemowie, osiedle Bemowo-Lotnisko. Lokal położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 152 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokoje o powierzchni 37,38 m2. Świetna lokalizacja: metro, niski czynsz. Dodatkowo jest możliwość korzystania z piwnicy. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia; - salon; - kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej części Miasteczka Wilanów. Budynek z 2018r. wykończony w wysokim standardzie z recepcją. Mieszkanie w pełni wyposażone. W hallu, sypialni znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 041,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Woli. Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

795 000 zł38 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,16 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, zamykaną kuchnią, położone przy ul. Kwiatkowskiego 1 na Gocławiu, w jednej z najbardziej komfortowych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 200 zł43 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mk. zlokalizowane przy ul. Milenijnej - cicha, zielona okolica z rozwiniętą infrastrukturą. Rozkład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł44 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia - 43,64 metrów kwadratowych doskonała lokalizacja, nowe budynki, w pełni wyposażone! Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanych blokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duninów

Białołęka,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia przytulne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej części warszawskiej Białołęki. Lokal świeżo po remoncie, wynajmowany po raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł44 m² 28 409,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eng below, ukr нижче Wyjątkowy apartament w sercu Mokotowa z panoramicznym widokiem na zachód słońca, usytuowany przy spokojnej i cichej stronie Mokotowa Jaśminowego, od ulicy Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Miłosna,Warszawa

650 000 zł50 m² 12 917,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w Wesołej na osiedlu Stara Miłosna 50m2 | 2 pokoje | Oddzielna kuchnia| Łazienka | taras Rozkład: - salon z wyjściem na taras, - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł44 m² 13 011,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 7 piętrowym budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle monitorowane i zamknięte. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Praga-Północ, ul. Namysłowska > 2 pokoje z odzielną kuchnią > odnowiona kamienica z lat 60-tych > 3 piętro bez windy Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

790 000 zł33 m² 23 603,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | mokotów | wysoki standard Warszawa Mokotów, ul. Taśmowa Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 33,47 m2 , położone na 5. piętrze (z 6) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Odkrytej 53C na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 56,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

587 250 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość 40,5 m2, salon, sypialnia, łazienka, kuchnia, przedpokój, piwnica. Po remoncie instalacji elektrycznej, odmalowane, wymieniona armatura łazienkowa: zlew, kabina prysznicowa, wc, nowa pralka.