dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche, dwupokojowe mieszkanie, przytulne, umeblowane, bezpośrednio po remoncie i gotowe do zamieszkania usytuowane na wysokim parterze zadbanego bloku z lat 70 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

895 000 zł36 m² 24 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Krakowskim Przedmieściu. Lokal znajduje się 100 m od Uniwersytetu Warszawskiego, pomiędzy ulicami Królewską a Nowym Światem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

620 000 zł36 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

675 000 zł35 m² 19 030,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe Mieszkanie I Quo Vadis | Gotowe do zamieszkania | Loggia | Nowoczesny design | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży przestronne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46 m2, usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 r. z ochroną i monitoringiem na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Stara Ochota! 2 pokoje z klimatem Widok, balkon i 15 min do Centrum! Masz dość ofert zlokalizowanych w słabych lokalizacjach i szukasz mieszkania z charakterem? To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Okolica cicha i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witoszyńskiego

Gocław,Warszawa

642 000 zł50 m² 12 840 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis lokalu Atuty lokalizacji: budynek przy ul. Witoszyńskiego 1 w Warszawie jest obiektem wolnostojącym, czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w przedwojennej kamiennicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Zarówno okna salonu, jak i sypialni wychodzą na cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

5 250 zł40 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 42a. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się na granicy Śródmieścia i Woli, 150 m. od Al. Jana Pawła II. Mieszkanie jest bardzo rozkładowe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

779 000 zł42 m² 18 372,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko metra i terenów zielonych Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Ursynowie przy Al. Ken, na kameralnym osiedlu zlokalizowanym między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Nowolipki,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa, muranów, smocza 1 między ulicami Nowolipie i Nowolipki. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Mieszkanie typu studio z aneksem sypialnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w pełni wyposażone ponad standardowo. . Podłoga panele. Korytarz: podłoga terakota, szafy wnękowe,. Łazienka terakota: kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalskiego

Bródno Podgrodzie,Warszawa

772 049 zł60 m² 12 930 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i komfortowo. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj kompleksowe wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 338,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - Służewiec przy ul. Wiartel. Budynek z lat 70-tych, po termomodernizacji, 2 windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 487,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 38,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

785 000 zł80 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Bielanach, o pow. ok. 56 m + antresola (łącznie ok. 80 m użytkowej), usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 534 300 zł67 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Luksusowy, elegancki apartament z klimatyzacją o pow. 67m2 wykończony materiałami najwyższej jakości. Zlokalizowany w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 795,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wygoda, prywatność i świetna komunikacja z resztą Warszawy. Tak w skrócie można opisać prezentowane mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Księcia Janusza 23. Wspomniana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 650 000 zł78 m² 21 262,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe; jasne i ustawne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,6 m wraz z piwnicą (około 4m), zlokalizowane w budynku oddanym do użytkowania w 2003 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

2 190 zł37 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Jaszowiecka 12 w Warszawie, w pobliżu parku i ch Sadyba. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment Comfortable, brand new, modern apartment located on the 3rd floor at new building at Sierakowskiego 3 street in Warsaw. The 50 m space includes: > living room with a fully equipped.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

1 075 000 zł57 m² 18 859,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (istnieje możliwość przywrócenia trzech pokoi) o powierzchni 56,79 m2 i wysokości 2,72 m2 w budynku z 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 300 zł48 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwustronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na Żoliborzu, w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł39 m² 86,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: atrakcyjny 2 pokojowy apartament 39,17m2 na Mokotowie, wyposażony w klimatyzację, z bezpłatnym dostępem do siłowni znajdującej się na parterze. Mieszkanie starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 746,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Oferuję wyjątkową okazję - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dereniowa

Natolin,Warszawa

1 316 000 zł83 m² 15 771,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż |warszawa | dereniowa | ursynów | 2 - 3 pokoje | 83,4 m2 | 1 316 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie / lokal usługowy, do własnej aranżacji / usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Śródmieście - Stare Miasto | ul. Franciszkańska 3 Do wynajęcia od sierpnia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane tuż obok warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Stare Miasto,Warszawa

4 500 zł68 m² 65,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście - ul. Piwna, warszawa Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 68,33 m , położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

626 400 zł41 m² 15 233,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Czy poszukujesz cichego mieszkania w doskonałej lokalizacji, kilka minut pieszo od stacji metra Imielin, w otoczeniu ciszy i parku? Czy ważne jest dla Ciebie, aby nie inwestować środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

689 148 zł40 m² 17 228,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 39,49m2 + ogródek 33m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

779 000 zł48 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 47,5 m2 znajdującą się na warszawskim Muranowie - tuż przy Muzeum Historii Żydów Polskich polin! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

679 802 zł40 m² 16 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 39,49m2 + balkon 10m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Dostępne identyczne mieszkanie z poprzedniego budynku - gotowe do odbioru! Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na Saskiej Kępie- wyłącznie W mojej ofercie stan prawny - Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 120 000 zł35 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Super oferta! Jasne i ciche mieszkanie na parterze 3-piętrowego, nowoczesnego apartamentowca, położonego w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Biały Kamień na Mokotowie, tuż obok Pola.