dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 800 zł45 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujemy pierwszego najemcy na komfortowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Ursusie przy ul. Habicha 19a. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w doskonałej lokalizacji - przy ul. Grochowskiej 207 w Warszawie. Lokal o powierzchni 42 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 935,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 - pokojowe w top lokalizacji - 2 minuty pieszo do pkp i Nowej Stacji Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

643 356 zł38 m² 16 930,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 37,91m2 + balkon 5,11m2 zabudowa balkonu - panel szklany mieszkanie dwustronne promocja na parking podziemny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Dobra lokalizacja dla osób pracujących w centrum biznesowym Mordor, z alei Sikorskiego można łatwo dojechać do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 109 000 zł50 m² 22 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , które znajduje się przy Elektoralnej 26, na jednej z najbardziej charakterystycznych ulic warszawskiego Śródmieścia. Sama ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

879 000 zł54 m² 16 429,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośrednio, bez prowizji. Od zaraz do wynajęcia bardzo ładne, przytulne, nowocześnie urządzone 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Górna Droga, usytuowane na wysokim parterze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

900 000 zł44 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu z 2012 roku, składające się z: - pokoju - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu 5,5 m2 Na skróty 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Raków,Warszawa

3 200 zł39 m² 81,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem , położone w nowoczesnej inwestycji "nowa Krakowska" przy Al. Krakowskiej 281 - w budynku o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 216,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

* zapytaj mnie o inne oferty w okolicy - gotowe oraz z budowie * Zielona okolica * Duży wybór mieszkań * Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskich Włochach przy ulicy Jutrzenki, w inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Wspaniała lokalizacja, pełna infrastruktura oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwak

Służewiec,Warszawa

5 300 zł55 m² 96,36 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Suwak, mokotów Służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze i składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, obszernego przedpokoju i balkonu; lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

820 000 zł49 m² 16 687 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Opiekun ofertyhubert Kasktel. Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,14 m, położone na wysokim parterze w budynku z 1952 roku przy ul. Jana Szymczaka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 365 000 zł46 m² 29 849,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Z dumą prezentuję dwupokojowe wyjątkowo artystyczne mieszkanie o powierzchni 45,73 m (zgodnie z księgą wieczystą) po generalnym remoncie metraż zyskał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

638 999 zł42 m² 15 331,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,68 m2 z 2021 roku. Na terenie nowego osiedla, wybudowanego przez dewelopera Victoria Dom. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 071,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w części 7 piętrowej, w budynku z 2011 roku, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej 16, czeka wyjątkowe mieszkanie na wynajem idealne dla osób ceniących komfort, miejską wygodę i spokojną przestrzeń do życia. Eleganckie, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna. Świetny punkt komunikacyjny - tramwaje i autobusy, a za kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

860 000 zł60 m² 14 405 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Przestrzenne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Wymienione instalacje- elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

1 700 zł30 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferuje do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone w samym sercu Warszawy ul. Twarda, przy Placu Grzybowskim, naprzeciwko cosmo. Doskonała komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 049 900 zł50 m² 20 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie | Instalatorów 7 | Marvipol | Klimatyzacja | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie o pow. 43 m na I piętrze, w przedwojennej kamienicy z 1927r. (bez windy), śródmieście Południowe, ul. Filtrowa. Składa się z dwóch jasnych, ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

760 000 zł48 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Budynek z cegły. Świetne położenie zarówno komunikacyjne (metro, tramwaj, autobus) jak i "do mieszkania".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

945 000 zł58 m² 16 383,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

852 000 zł46 m² 18 521,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 46m2 na ulicy Jeżewskiego 7a na Kabatach - bardzo ustawne, dobry układ z osobną kuchnią i dużą łazienką gdzie mieści się zarówno dodatkowa duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

848 000 zł39 m² 21 490,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 39,46 m2, mieszcząca się na parterze. Budynek z 1955 roku, czteropiętrowy, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o własnym kącie w jednym z najbardziej dynamicznych miejsc Warszawy? Oto Twoja szansa! Przedstawiamy Ci unikatową ofertę mieszkania na warszawskim Targówku, idealnego dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 549 549 zł46 m² 33 489,30 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Lokal znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

698 000 zł46 m² 15 824,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: grochów, ul. Dwernickiego, praga-Południe, warszawa Powierzchnia: 45,5 m Piętro: 1 piętro w zadbanej kamienicy z lat 50. Opis Mieszkania: z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 300 000 zł50 m² 25 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Atuty: - bliskość komunikacji miejskiej, 600 metrów od Metro Księcia Janusza, - cisza nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

717 288 zł39 m² 18 392 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

7 000 zł80 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m2 w fantastycznej lokalizacji. Położony na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty (w sąsiedztwie Filtry).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 123,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ciche, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,01 m, położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku z 2010 roku przy ul. Powstańców Śląskich, w rejonie skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

719 000 zł43 m² 16 720,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta pośrednika. Agencje zapraszamy z klientami. Na sprzedaż przestronne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m ,.