dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w praskiej kamienicy z 1920r. Kamienica po pełnej rewitalizacji posiadająca nową zewnętrzną windę. Mieszkanie na 5 piętrze w stanie deweloperskim, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

2 800 zł47 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Serdecznie polecam moje mieszkanko 2 pokoje (46.6m2) na Tarchominie/Nowodwory - dobre miejsce komunikacyjne (blisko tramwaje/autobusy 5min piechotą) Budynek nowoczesny z 2013r, garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

640 000 zł56 m² 11 327,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Składa się z: 2 pokoi (przestronny salon z dużym, wydzielonym aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się przy ul.Marcina z Wircimowic 12F i jest usytuowane tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niewielkie mieszkanie w samym Centrum Warszawy na Woli. Osiedle za Żelazną Bramą z widokiem na panoramę zachodnią. Mieszkanie składa się z pokoju, sypialni, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

6 900 zł54 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern, furnished, one bedroom apartmet close to Rondo onz at Grzybowska Street. Located in the City Center, in a new apartment building with a reception, underground garage, gym. Close to Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Sady Żoliborskie,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 490,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę, pięknego, jasnego 2 pokojowego mieszkania w bardzo wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosielecka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne I ciche tuż przy parku! balkon! internet W cenie! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, tuż przy Parku Łazienkowskim. Obszerny salon z w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

500 000 zł40 m² 12 506,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bez prowizji dla kupującego - tylko w naszym biurze. Zalety mieszkania: 1. dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez żadnych nakładów finansowych 2. duży ogródek 132 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

795 000 zł52 m² 15 200,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Państwa uwadze polecam rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w budynku z lat 50'tych przy Placu Hallera. Doskonała lokalizacja! Ustawne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

5 100 zł75 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, bardzo przestronne mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu przy ul Wyścigowej na warszawskim Mokotowie. Położone na czwartym piętrze, bardzo jasne dzięki dużym, panoramicznym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

425 000 zł36 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Pasłęckiej, osiedle Pod Dębami (białołęka). Mieszkanie znajduje się 1 piętrze w budynku z 2007 roku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 784 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja do sprzedania: ciche, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie 36,49 m2 po remoncie, z oddzielną, widną kuchnią, balkonem (loggia) oraz niepowtarzalnym widokiem z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

542 358 zł44 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie (ponad 45 m2) w apartamentowcu z 2021 r., przy ul. Burakowskiej, blisko ch Arkadia. Mieszkanie umeblowane, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 948,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni ponad 54 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, garderobą i balkonem. Zlokalizowane jest na Białołęce, ul. Skarbka z Gór, na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mątwicka

Ochota,Warszawa

718 000 zł48 m² 14 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią zlokalizowane przy małej uliczce na Ochocie. Budynek z cegły z 1968 roku. Wysokość mieszkania 2,90 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej nowoczesnej Rezydencji Stanisława Augusta,bezpośrednio przy Parku Skaryszewskim (saska Kępa) - doskonała lokalizacja! Nowe, wykończone mieszkanie 52,5m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, wysokie, przestronne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku przy ul. Niekłańskiej na Saskiej Kępie Układ mieszkania duży pokój z przestronną (ok. 5m2) logią; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

592 000 zł40 m² 14 987,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe I przytulne miejsce Z dobrą energią W znakomitej lokalizacji Z pełną infrastrukturą :) metro Rondo onz, tramwaje, pkp, fabryka norblina, hala gwardii, hala mirowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2 na 4 piętrze, w budynku z ochroną oraz monitoringiem na Mokotowie (stegny) przy Al. Sikorskiego. Mieszkanie jest bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł63 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w kamienicy na Powislu Kamienica przedwojenna z 1938 r cegła Ekspozycja południowo-północna Wysokość 2.87 m 3 piętro Balkon 2,5 m Piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

8 500 zł37 m² 229,73 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37m2, piętro 10/27 z windą, 2017r przy ul. Kasprzaka, wola. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny. Świetna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klarysewska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku 2 piętrowym zlokalizowane na warszawskim Mokotowie .Blok zbudowany w latach 50 z cegly, ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

597 000 zł45 m² 13 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Zapytaj o wykończenie mieszkania pod klucz. Mieszkanie idealne pod wynajem, duży balkon, funkcjonalny rozkład. Świetnie skomunikowana inwestycja z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. P. Wysockiego na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2 windami. Rozkład mieszkania: - duży pokój/salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stara Ochota,Warszawa

1 029 000 zł63 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Piękna, wyremontowana kamienica z 1937 roku, ogromny balkon, wysokość 330 cm, wpadające promienie słońca - brzmi świetnie, prawda? Mam przyjemność przedstawić Państwu niepowtarzalne, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 260 zł39 m² 83,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 23a. Nieruchomość znajduje się w bloku mieszkalnym na osiedlu strzeżonym, zamkniętym, powstałym w roku 2022, na 1. (z 4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł44 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

*Wyłącznie u nas* Szukasz rozkładowego mieszkania w kamienicy? Zależy Ci na świetnej komunikacji, ale jednocześnie dobrej cenie? Nie musisz już szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

511 200 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu przestronny lokal z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta - do metra imielin 1 minuta topowa lokalizacja - ulica wasilkowskiego- stacja metro imielin - wejście do merta znajduje się pod blokiem Do wynajęcia świetne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

465 000 zł39 m² 11 892,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Salon z przygotowanym do wykończenia aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną. Lokal odświeżony. Budynek ocieplony, po termomodernizacji, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

431 000 zł36 m² 11 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na dolnym Mokotowie z dobrym dojazdem do Centrum. W odległości 3 minut piechotą znajdziemy przystanki autobusowe, a 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Piętro 3 z 5 jest winda. Samo centrum stolicy Marszałkowska przy Żurawiej. Mieszkanie w pełni wyposażone w meble i sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

776 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Pachnące nowością w wysokim standardzie w samym Centrum Warszawy Perła wśród mieszkań. Mamy dla Ciebie świeżo po generalnym remoncie przepiękne Zielone mieszkanie. Dlaczego Zielone? bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

423 000 zł37 m² 11 547,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Czyste,Warszawa

887 509 zł34 m² 26 421,80 zł/m²

 

Piętro:22/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - Brak podatku pcc Brak dodatkowych opłat Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 33,59 m2. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

490 000 zł40 m² 12 320,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie 2 pokojowe na ul. Kąty Grodziskie w Warszawie (białołęka). Mieszkanie ma pow. 39,77m i mieści się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne, dobrze zlokalizowane i skomunikowane (autobus, tramwaj), bezpieczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m 2. Świetnie nadaje się również jako zakup na cel inwestycyjny.