dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 34 m2, idealne dla singla lub pary, zlokalizowane przy ul. Sieleckiej 52, na Warszawskim Mokotowie, w odległości 1,1 km do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-bezpośrednio od właściciela- ul. Siedmiogrodzka 1 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. 3 piętro. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka z wanną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

579 900 zł37 m² 15 673 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio sprzedam w okazyjnej cenie bez prowizji pośrednika mieszkanie 2/3 pokojowe 51m2 na Rondzie Wiatraczna na Pradze południe. 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

677 000 zł25 m² 26 843,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 25,22 m , zlokalizowanego w prestiżowej części Warszawy, przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 729 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,50 m , 9 piętro w 12-piętrowym bloku z 2012 roku -warszawa, stegny, ul. św. Bonifacego skrzyżowanie z Sobieskiego. Wejście z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

255 000 zł23 m² 11 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super kawalerki w niesamowitym miejscu. Kawalerki na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko. Budynek znajduje się przy ul. Podmiejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

575 806 zł37 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji realizowanej przez J.W. Construction - Zielony Lewandów - ul. Kartograficzna. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Muranów,Warszawa

650 000 zł33 m² 19 938,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jasne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, które idealnie sprawdzi się jako komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe mieszkania w zabytkowej kamienicy Marzysz o mieszkaniu w zabytkowej kamienicy, zaledwie kilka kroków od tętniącego życiem centrum Warszawy? A może planujesz zakup pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od kupującego! Stary Mokotów, al. Niepodległości - stacja metra Racławicka i przystanek autobusowy pod budynkiem | przystanki tramwajowe na ul. Wołoskiej 900 m od budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście Północne,Warszawa

780 000 zł34 m² 23 083,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa oferta nowocześnie urządzonego mieszkania w idealnym punkcie Warszawy 80 metrów do stacji metro świętokrzyska Oferta na wyłączność, bez prowizji dla Kupującego. Na powierzchni 33,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

4 150 zł68 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie dające poczucie wygody i spokoju. Ze względu na bliskość metra jest to idealna propozycja dla osób pracujących w centrum miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

640 000 zł35 m² 18 529,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 000 zł44 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W inwestycji browary warszawskie W pełni wyposażony | Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja | Klimatyzacja | Miejsce Parkingowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł39 m² 12 276,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Białołęka, ul. Husa > 39,10 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon ok 7 m2 > autobusy: 200 m od klatki > tuż przy osiedlu Selgros, biedronka, Lidl, poczta > osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 450 zł33 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe 33m2 z aneksem kuchennym w nowym 4 piętrowym budynku na Pradze Południe. Duże okna, balkon z przyjemnym widokiem. Umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 641,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 843,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe, bardzo zadbane mieszkanie dające poczucie ciszy i spokoju. Mieszkanie znajduje w 11 piętrowym budynku z 1974 roku, na 4 piętrze. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Wyględów,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia nowoczesne, zadbane mieszkanie po generalnym remoncie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie, blisko Mordoru oraz szpitala mswia. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 768,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 z 3 pięter (poddasze) budynku bez windy z 1995 roku, położonego przy ul. Gawota 6a na Ursynowie - Ursynów Pyry. Na jego powierzchnię 42,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania na Bliskiej Woli - Ulica Kasprzaka 31b! Marzysz o komfortowym życiu w sercu Warszawy? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Wynajmuję przestronne, nowoczesne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

642 000 zł43 m² 14 933,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Tarchomin,Warszawa

572 688 zł35 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie zwlekaj - takie okazje szybko znikają! Skontaktuj się z nami już dziś i umów na prezentację mieszkania. Z przyjemnością pokażemy Ci potencjał tego miejsca i odpowiemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gocławek,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49m , usytuowanego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku na ul. Jana Nagórskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

674 000 zł50 m² 13 426,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż odnowione, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50m2 z loggią 3m2, znajdujące się w Ursusie przy ul. Górna Droga, w budynku z 2001 roku. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

695 000 zł42 m² 16 547,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mówimy po pl,ua, ru,eng Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 41 m z tarasem o powierzchni 11 m . Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż prezentuję Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze, idealne dla osób ceniących spokój i wygodę. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów, living Point, ul. Konstruktorska 9 - dwupokojowa kawalerka, doskonale wyposażona z klimatyzacją i balkonem. Dzień dobry - bezpośrednio - oferuję do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł36 m² 14 718 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do spaceru po nieruchomości pod linkim: lub po zapytaniu mailowym Z przyjemnością przedstawiam ofertę jasnego 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 36,35 m2 usytuowanego na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Funkcjonalne, ciche i umeblowane mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2. Duża loggia - 16 m2 z widokiem na zielone podwórze zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,35 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - sypialnia (okna na wschód) - salon (okna na zachód) - kuchnia (z oknem, pralka, kuchenka, piekarnik, lodówka) - łazienka (prysznic) - przedpokój Budynek - 7 pięter - mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

1 074 600 zł54 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaprezentowania Państwu bardzo urokliwe, świeżo wykończone i wyremontowane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bertolta Brechta 9. Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 39m2, piętro 1/15 z windą w budynku z 1972r. przy ul. Grzybowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Najemcy! Na wynajem ciekawe dwupokojowe mieszkanie z antresolą i przepięknym widokiem na jeziorko Skaryszewskie i park Skaryszewski oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w apartamentowcu na Saskiej Kępie przy ul. Argentyńskiej. Budynek z 2012 r., teren jest ogrodzony, monitorowany, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 91,38 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowy apartament w zabytkowej kamienicy - Mokotowska Atuty mieszkania: generalny remont pod okiem architekta wnętrz Zabytkowa kamienica z windą Indywidualne wejście do mieszkania Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

525 000 zł24 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Ochocie Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Lewartowskiego 5 w Warszawie *oddzielna kuchnia z dużym oknem *mieszkanie przytulne, jasne i ciche *48 m2 *1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 273,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe na Targówku w kameralnym budynku przy ul. Rzepichy 2b. Ciche, jasne z ekspozycją południową. Składa się z: - pokój dzienny 20,10 m2 z aneksem kuchennym i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

600 000 zł35 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie 36 m2 na Ochocie, ul. Mołdawska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku obok parku Forty Korotyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 505,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Okazja! 2-pokojowe mieszkanie przy metrze - targówek, bródno Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,38 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą na.