dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

820 000 zł40 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bemowo ul. Szeligowska | 300 m do stacji metra Chrzanów (oddanie metra już w 2026 roku) > 40 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon typu loggia o powierzchni ok 10 m > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w Ursusie, przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie jest idealne dla singla. Mieszkanie składa się z: - sypialni z szafą w zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

600 000 zł42 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj od zaraz w świeżo wyremontowanym mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 980 zł38 m² 78,42 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2980 czynsz najmu + 860 czynsz do administracji co daje kwotę 3840zł + 200zł zaliczka na media (prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal po generalnym remoncie (wykończony w nowoczesnym stylu) składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

915 000 zł45 m² 20 538,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum warszawskiego Śródmieścia. Metro, tramwaje, pociągi, autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

857 000 zł45 m² 19 206,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym tarasem , położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z windą z 2019 roku na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe 65 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i przypisanym miejscem parkingowym za szlabanem. Położone jest na 3 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

626 000 zł41 m² 15 268,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! atrakcyjne umeblowane 2 pokoje Z balkonem I garażem! lokal już wolny! Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu z 2000 roku. Wjazd przez bramę na pilota, portiernia, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gołąbki,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 5 pięter zadbanego budynku wyposażonego w windę z 2000 roku roku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki Południowe,Warszawa

530 000 zł30 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje | po generalnym remoncie | widok na panoramę miasta Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 549 549 zł46 m² 33 685,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , przy ul. Bagno w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze bloku z 2009 roku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już przestronne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Andrzeja Sołtana 14 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie: jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 555 000 zł49 m² 31 995,90 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie prestiżową nieruchomośc T Z dziełami sztuki i fenomenalnym widokiem na pkin, stadion narodowy i wisłę - po generalnym remoncie - gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

830 000 zł44 m² 18 651,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60-tych - zlokalizowane w Warszawie na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Blok monitorowany. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

477 081 zł31 m² 15 389,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 30.44 m + OGRÓDEK 29.55 m PROMOCJA NA PARKING PODZIEMNY TYLKO TERAZ 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 2-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

790 000 zł47 m² 16 645,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Jasne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m2 w Ursusie Podstawowe informacje: mieszkanie z 2018 roku, gotowe do wprowadzenia, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

980 000 zł41 m² 23 902,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przasnyskiej składające się z: - salonu - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu Mieszkanie położone przy zadrzewionej ulicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

875 000 zł38 m² 22 984 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania apartament do podziału na dwupokojowy z wydzieloną kuchnią, o powierzchni 38,07 m z loggią i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Jest położone na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 37m2. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienką oraz dużym balkonem. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, zadbanym i kameralnym osiedlu. Dobrze skomunikowane. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

855 000 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,3 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 6-piętrowego ceglanego bloku z 1955r. Duże okna i dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 323,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Agorze, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960. Pełna własność, możliwość kredytowania. Powierzchnia mieszkania: 37,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w Śródmiejskiej części Muranowa w zabytkowej kamienicy przy ul. Nowolipki 12. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Muranów,Warszawa

658 000 zł33 m² 19 939,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker budynek Budynek wybudowany w 1966 roku w technologii mieszanej. Budynek zadbany, docieplony, po wszystkich ważnych remontach. W budynku są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się drugim piętrze budynku przy ulicy Korotyńskiego. Lokal ma pow. 35,8 m2 i składa się z pokoju dziennego o pow. ok. 14,5 m2 (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Miłosna,Warszawa

880 000 zł71 m² 12 399,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97m2, położone na 2 piętrze niskiego, zadbanego budynku przy ul. Pogodnej. Nieruchomość posiada 2 balkony. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

760 000 zł42 m² 17 966,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, ochota - ul. Geodetów autobus i tramwaj: 100 m | w promieniu 500 m szkoła podstawowa, liceum, przedszkole | 5 min pieszo do parku Szczęśliwickiego | w okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, eleganckie mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Biskupia 48C. Cena: 2900 zł Najem + czynsz administracyjny (ok. 590 zł) + prąd + gaz 3500 zł Jednorazowa kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł28 m² 24 245,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.