dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

780 000 zł50,57 m² 15 424,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zlokalizowane w Rembertowie przy ulicy Chełmżyńskiej, w pełni umeblowane i wyposażone w rtv i agd. Miejsce postojowe w hali garażowej + boks Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Co: na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw Gdzie: ul. Chłodna, budynek 14-piętrowy Dla kogo: mieszkanie dla 1-3 osób, idealne dla 2 studentów W kilku słowach: lokal na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eng & ru below Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Saska 4 - tuż obok klimatycznej ulicy z restauracjami nad Wisłą. Parking- ogólno dostępny pod blokiem bezpłatny / zwykle jest dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37 m² 19 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Ustawny pokój dzienny z małym balkonem, sypialnia z dużą szafą, widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Bardzo ładny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z tarasem o powierzchni 45 m + taras 4 m, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Gizów 1. Mieszkanie znajduje się w cichym, nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł61 m² 21 639,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe widne, narożne mieszkanie, o metrażu 60,5m2 w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie elewacji. Kamienica znajduje się na rogu Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eng & ru belowdo wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, ursynówoferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m,. Lokal posiada dodatkowo umeblowany taras.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł80,30 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu cichy apartament na eleganckim osiedlu Marina Mokotów, w tzw części apartamentowej. Dwu pokojowy, duży metrażem apartament z dużym ogródkiem znajduje się na parterze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40,24 m² 12 400,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,24 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Ekspozycja okien wschodnia zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, w kamienicy z lat 50 przy al. Prymasa Tysiąclecia 145/149. Kilka minut od domu liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, o bardzo funkcjonalnym układzie położone na 8 piętrze bloku po termomodernizacji z 2 nowymi windami. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł39 m² 20 256,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek: lokal usytuowany jest na czwartum piętrze budynku apartamentowego Praga Tower. Apartamentowiec wzniesiony został w 2008 roku według projektu deweloperskiego Agena Development. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41 m² 16 317,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76 m² 17 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Górnym Mokotowie o powierzchni 76 m2,składa się z dwóch dużych pokoi,kuchni ze służbówką/spiżarnią,łazienki i oddzielnego wc.Wysokość pomieszczeń 3.05 m.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,40 m² 14 391,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

778 151 zł41,70 m² 18 660,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Blisko stacji metra!.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38 m² 122,37 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w zespole 2 wież 22-piętrowych w samym centrum Warszawy. - 2 pokoje - w pełni umeblowane - aneks kuchenny - łazienka z wanna - klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 680 zł64,40 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Doskonała propozycja dla miłośników dużych tarasów-prywatnych ogrodów i kameralnych zadaszonych balkonów idealnych na poranną kawę od wiosny do jesieni. Wspaniała przestrzeń ponad 34 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,26 m² 15 885,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

homfi ma przyjemność przedstawić komfortowe i jasne mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy ul. Taylora w Warszawie lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,50 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie z balkonem na Sadach Żoliborskich : Nowoczesne i bardzo zadbane mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 zł40,40 m² 108,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, położone w samym sercu Warszawy przy prestiżowej ul. Hożej 62. Lokal mieści się w klimatycznej, historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł38,54 m² 68,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł41,50 m² 45 662,65 zł/m²

 

Piętro:23/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania w ekskluzywnej inwestycji Towarowa Towers, usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 930 zł46,35 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do obioru! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Rytm Mokotowa, zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna oferta dla singla lub pary. Psy akceptowane! Przestronne wygodne dwa pokoje i miejsce postojowe w garażu podziemnym w Rezydencji Canaletto na ul. Panieńskiej! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, 35 m2 z balkonem blisko metro słodowiec W pobliżu awf i Uniwersytet Wyszyńskiego Mile widziani studenci, pary oraz lokum przyjazne zwierzętom. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,90 m² 15 032,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 175 zł46,15 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny budynek na Targówku Komfort i świetna komunikacja (oddanie I kw. 2027)zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł41,35 m² 24 547 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

. Na pograniczu Śródmieścia a Mokotowa ulica Piękna! Prezentujemy ciekawe 2-pokojowe 41,35m2 mieszkanie z osobną kuchnią Usytuowane na 1 piętrze kamienicy 5-piętrowej z roku 1958 przy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł49 m² 16 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Broniwoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,38 m² 19 417,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate prezentuje nowe, praktycznie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty funkcjonalny rozkład mieszkania wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,50 m² 14 715,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (tarchomin)! Nieruchomość ta jest nowo urządzona przez architekta wnętrz. Składa się z: - salonu z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł54 m² 14 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wola, ul. Górczewska budynek Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł54 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż narożny apartament 54m2 znajdujący się na 5 piętrze. Dwa pokoje (sypialnia oraz salon z aneksem). Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł38,63 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,50 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż: funkcjonalny lokal 35,5 m - Nowe Włochy, kameralna przedwojenna kamienica po rewitalizacji Oferuję na sprzedaż kompaktowy i funkcjonalny lokal o powierzchni 35,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 000 zł41 m² 32 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mennica Residence | Sprzedaż | 2 pokoje | Mennica B | Grzybowska 43 | 1 370 000 zł To nie jest mieszkanie do oglądania. To jest adres do posiadania. Mennica Residence to jeden z najbardziej.