dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 41 m | Rembielińska 5, warszawa Przedstawiamy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ulicy Rembielińskiej 5 w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohuna

Brzeziny,Warszawa

582 000 zł41 m² 14 092 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji dla kupującego | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od dewelopera Termin oddania inwestycji: III kwartał 2026 r. Możliwość wejścia na teren budowy i obejrzenia mieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł45 m² 10 291,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na nieruchomość Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie powierzchnia: 44,6 m 2 pokoje z otwartą kuchniąjednostronne, ekspozycja okien na północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczęśliwice,Warszawa

930 000 zł56 m² 16 577,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 56,10 m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 1999 r., Ochota, Szczęśliwice. Idealne dla singla/singielki, pary, młodej rodziny, a także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

6 500 zł72 m² 89,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w jednej z najlepszych części Miasteczka Wilanów na osiedlu Avangarden. W apartamencie znajdziemy: - oświetlenie Lagrande - sprzęt agd - płyta indukcyjna, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy Siennickiej 8 na Grochowie o pow. 49 m2, składające się z 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Szeligowskiej, bemowo Chrzanów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

829 000 zł37 m² 22 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na centrum - 37 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Nowolipki, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 499 zł46 m² 97,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Mieszkanie 2 pokoje na Odolanach | Miasto Wola | ul. Jana Kazimierza Układ Salon: przestronny i jasny, wyposażony w szafkę rtv, stolik kawowy, nowy rozkładany narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

4 250 zł74 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (30m2), otwartej kuchni (10m2), sypialni (17m2), garderoby (8m2), łazienki (10m2), toalety (5m2). Standard Wysoki. Budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 965,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mokotów| Wysokie 3M | Dobrze doświetlone Zamieszkaj w przytulnym jasnym mieskaniu. Wysokie piętro gwarantuje ciszę. Mieszkanie budzi się wraz z rytmem dnia.Przestronne okna i wysoki stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

592 000 zł28 m² 21 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 28 m2 usytuowane na parterze w kamienicy z lat 30-tych zlokalizowane w dzielnicy Wola przy ulicy Obozowej. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

897 000 zł48 m² 18 494,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W skrócie: praga-Południe, gocław, ul. Skalskiego 3 Rok budynku 2012 r. 48,5 m 3 z 13 pięter Balkon Ekspozycja zachodnia 4 windy Reprezentacyjny hol z recepcją Miejsce garażowe (płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej w centrum Warszawa. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

859 000 zł50 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90 m , zlokalizowane przy ulicy Adampolskiej 5 na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magistracka

Wola,Warszawa

425 000 zł29 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane w zielonej części Woli. Mieszkanie do generalnego remontu. Blok odnowiony w 2011 roku (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł45 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie blisko Łazienek Królewskich | Warszawa Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Warszawy, ale jednocześnie chcesz mieć dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje 38 m Powiśle / Śródmieście Elektrownia Powiśle Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Za oknem sosnowy las! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na wynajem, znajdujące się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2004 roku budowy przy ul. Kadrowa, 97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

775 000 zł40 m² 19 273,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje 40,21 m Szeligowska Garaż Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m , zlokalizowane przy ulicy Szeligowskiej w Warszawie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , z balkonem - zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 10 pietrowym przy ul. Szaserów 115a na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

759 000 zł41 m² 18 373,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0% - re/max Maraton Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w inwestycji Villa Piano z 2020 roku położonej przy ulicy Bruzdowej 100 G na Wilanowie. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie 38,9 m w centrum Mokotowa | Do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,9 m , zlokalizowane w centrum Mokotowa, wśród zieleni. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,25 m , zlokalizowanego na warszawskiej Pradze-Południe w pobliżu Ronda Wiatraczna. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 883,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane przy Al. Stanów Zjednoczonych na prestiżowej Saskiej Kępie. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Bałtyk

Mokotów,Warszawa

960 000 zł39 m² 24 390,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 39,36 m2 , położone przy ul. Batalionu ak "bałtyk" na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bemowo, ul. Sternicza | 46,4 m | 699 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

714 000 zł50 m² 14 372 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Blok wykonany z pustaka, wyposażony w windę. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 55 m - Śródmieście , ul. Marszałkowska Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w Śródmieściu. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Szeligowskiej, bemowo Chrzanów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2 pokojowe - w bardzo dobrym stanie zlokalizowane w Ursusie. Okolica super przyjazna i w zasięgu ręki wszystko, czego potrzeba- sklepy, piekarnie, przystanki, kolejka skm (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

779 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (na osobnej Księdze Wieczystej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe w bloku dawnego osiedla Za Żelazną Bramą przy ul Grzybowskiej 6/10, w bardzo dobrej lokalizacji zaraz przy Placu Grzybowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

599 000 zł35 m² 16 920,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Pierwotnie mieszkanie zaprojektowane było jako dwupokojowe-.