dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, blisko metra, ulokowane w cichej i doskonale skomunikowanej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa oferta Wyjątkowa lokalizacja, ul. Królewska przy Pl. Grzybowskim; 5 minut piechotą do stacji metra; obok Ogród Saski, parki, sklepy, usługi itp. Budynek zadbany, po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł36 m² 16 123,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z prawdziwą przyjemnością prezentuję Państwu 36-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ulicy B. Brechta. Niewielki metraż, dzięki wysokości 290 cm oraz doskonałemu rozplanowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Powiśle,Warszawa

5 800 zł58 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie W kamienicy Prestiżowa lokalizacja przy ul. Wiejskiej | Tuż obok Sejmu rp | Wysokie sufity | Duże okna | Klimat przedwojennej kamienicy Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Wierzbno,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 45 m z balkonem przy ul. Magazynowej na Mokotowie, w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną i monitoringiem. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 534,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Malborskiej na Warszawskim Targówku w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Stara Ochota,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 034,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie, ul. Dorotowska o powierzchni 49,27 m2. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. 2 pokoje w tym jeden na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 299 000 zł58 m² 22 385 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1962 roku na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 58m to idealne połączenie klasycznego stylu z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

988 000 zł56 m² 17 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Unikalna oferta! mieszkanie 55,8mkw przy parku szczęśliwickim, ogródek, naziemne miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł39 m² 26 897 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w stylu loftowym - idealne miejsce dla kreatywnych i ambitnych osób, które cenią sobie wygodę życia w miejskim otoczeniu. Budynek Nowoczesny budynek z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w cichej i zielonej części miasta - na nowoczesnym osiedlu Gardenia Lagom, zaprojektowanym z myślą o komforcie i spokoju mieszkańców. Kameralna, niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesny, budynek z 2003, po remoncie elewacji, klatek i instalacji wod-kan w 2023, położony przy spokojnej ulicy Ceramicznej, na zielonym osiedlu nowodwory-tarchomin. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Żoliborz Artystyczny | blisko Arkadii Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ustawne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bonifraterskiej w okolicy ulic: andersa, konwiktorskiej, wałowej i Franciszkańskiej. Idealne dla osób młodych, jako mieszkanie na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 754,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam: przestrzenne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 położone na 2 piętrze w budynku z 1977 roku. Lokal ze wschodnią ekspozycją i przyjemnym dla oka widokiem otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 950 zł54 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne 2 niezależne pokoje w apartamentowcu przy ul. Ordona. 54m2 - mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na ok. 11m2 balkon z widokiem na patio, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 100 zł66 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, położone na prestiżowym Mokotowie - Sielcach. Mieszkanie dostępne od zaraz - lokal wolny i niezamieszkały. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

692 000 zł50 m² 13 784,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

! przy metrze! Widna kuchnia, 2 duże pokoje Mieszkanie dwustronne Oddzielna kuchnia Wymienione okna Mieszkanie do remontu / zdjęcia z przykładową wizualizacją aranżacji/ Wymieniona instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

824 980 zł49 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Bemowa 49,4 m, okolice Fortu Bema Podstawowe informacje Prezentuję komfortowe i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Siekierki,Warszawa

706 364 zł40 m² 17 610,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz balansu między miejskim życiem, a bliskością natury? Poznaj mieszkanie, które jest idealną propozycją dla singla, pary lub pod wynajem. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł36 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 590 zł43 m² 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Duży taras | W sercu Powiśla I Metro I Recepcja I Garaż ****** apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

1 229 000 zł56 m² 21 907,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na zachodnią panoramę Warszawy - możliwość aranżacji według własnego stylu. Uwaga: zdjęcie kuchni, sypialni oraz salonu to wizualizacje na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

760 000 zł46 m² 16 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne na zielonej Białołęce. Idealna oferta dla inwestora poszukującego nieruchomości generującej stabilny dochód. Mieszkanie o powierzchni 46m podzielone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: gotowe do wynajmu od już piękne nowe mieszkanie, bemowo ul. Łokuciewskiego 2; słoneczne, czyste, idealnie wyposażone, z dużym balkonem i garażem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 300 zł40 m² 108 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia bardzo luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2018r.) na 1 piętrze z tarasem. Wysokość 2.8 m. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul. Siedmiogrodzka 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na zielonej i cenionej Sadybie przy ul. Konstancińskiej 1. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2005 roku na strzeżonym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49.4m2 przy ul. Obrońców Tobruku składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 35 m , z balkonem i miejscem postojowym - dostępne do wynajęcia od zaraz! Nowy blok, 1 piętro W pełni wyposażona kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż prezentuję funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Skoroszewskiej, w zadbanym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

2 550 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Warszawa Wola 42.5 m2 dostępne od zaraz - 2550 zł Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na nowopowstałym osiedlu Develia na Woli - ulica Fort Wola 12C. Oferta bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wykończ mieszkanie zgodnie z własnym pomysłem! Windy wymienione w 2025 roku Świetny widok z 9 piętra Duża ilość miejsc parkingowych Dostępne również dla osób kredytowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Moczydło,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 690,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne 2 pokoje przy Parku Moczydło | wysoki standard | Metro Księcia Janusza Na sprzedaż przytulne, wyjątkowo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 230,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentuję 2-pokojowy apartament z widokiem - Osiedle Sakura (ursynów/mokotów) Przy zakupie gotówkowym możliwy rabat - 3%! Na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowym Osiedlu Sakura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 565,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z otwartą panoramą Bielan - IX piętro, dużo światła i widok na zieloną część dzielnicy. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m położone na IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

904 256 zł44 m² 20 370,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Czy można mieszkać w Warszawie, a czuć się jak w luksusowym kurorcie u progu natury? Ta inwestycja to miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Gołąbki,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2026 r. znajdujące się w Ursusie (ul. Warszawska). Nieruchomość o powierzchni 39 mkw składa się z: salonu z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal po generalnym remoncie (wykończony w nowoczesnym stylu) składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.