dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

2 300 zł46 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 1 maja 2026r. Do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie położone na Mokotowie, na Stegnach, przy ul. Neseberskiej 4. Mieszkanie jest usytuowane na 10 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Sielce,Warszawa

7 000 zł50 m² 139 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament W budynku Z basenem I siłownią W świetnej lokalizacji Jasne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Garaż | Gotowy do wprowadzenia | Idealny na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 163,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na z osobną kuchnia na Warszawskim Mokotowie. Komunikacja: - przystanek autobusowy "wróbla" - 5'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej Budynek po remoncie, z widokiem wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na ostatnim 4. piętrze zlokalizowane w warszawskim Ursusie. Budynek zadbany, spokojne osiedle. Idealne dla pary, singla, młodej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Ursusie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Osiedlu Dąbrowskiego, ul. Kraushara na Mokotowie. 4 minuty od stacji Metro Racławicka. Okna wychodzą na trzy strony: wschód, zachód i północ - wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Za Żelazną Bramą,Warszawa

675 000 zł39 m² 17 396,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

668 000 zł53 m² 12 603,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Ursusie - ul. Kolorowa Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z 1960 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kolorowej. Zadbany budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ulicy Wiosennej w doskonale skomunikowanej części miasta. Jest to idealna nieruchomość dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł29 m² 24 103,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu na Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - aneksu kuchennego - dużego balkonu 4 m2 - łazienki Wokół pełna infrastruktura. Blisko do Centum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Unikatowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy - zielona, spokojna okolica. To wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy łączy w sobie wygodę, funkcjonalny układ i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie - 38 m - Warszawa, wola, ul. Esperanto Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Esperanto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 479,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tanie 2 pokoje po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia | wola, ul. Sowińskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 4. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku Szafir (ul. Powstańców Śląskich 89C). Zamknięte, kameralne osiedle Ewen Shiraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 999 zł42 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Nowoczesne, w pełni wyposażone2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dwoma balkonami - Bliska Wola, ul. Kasprzaka Opis mieszkania: funkcjonalnie zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

998 000 zł52 m² 19 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuje. Przestronne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,15 m (3. piętro z 5), rok budowy 2008 (budimex). Dwa pokoje, widna, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

963 000 zł45 m² 21 519,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Warszawa, praga-Południe: 45 m + 27 m tarasu. Inwestycyjny z gotowym najemcą. Szukasz miejsca, które obroni się samo? Ten lokal w budynku z 2019 roku ma atut, którego na próżno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy, dwupokojowy apartament zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, charakteryzuje wyjątkowy styl i elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł51 m² 17 583,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Filtrową, jedną z bardziej urokliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

980 000 zł41 m² 23 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Piękne kameralne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Warszawy (śródmieście Południowe). Mieszkanie mieści się na 1-szym piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą (2002 r.), na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Układ: 2 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 814,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentowana nieruchomość położona jest na Śródmieściu przy ul. Granicznej 4 - w centralnej części Warszawa. Jest to ciekawa propozycja zarówno do zamieszkania, jak i w kontekście wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

806 000 zł42 m² 19 190,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 951,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m | ul. Bernardyńska | Mokotów Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

665 000 zł56 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2, które znajduje się w świetnej lokalizacji na Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór 19. Koniecznie zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasto daje tempo. To mieszkanie daje balans. Przestrzeń, światło i cisza, których nie spodziewasz się w tej lokalizacji. Miejsce, w którym po prostu dobrze się mieszka bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Ursus,Warszawa

677 000 zł39 m² 17 359 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i pralnią wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie. Lokal znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

623 000 zł42 m² 14 962 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 190 000 zł52 m² 22 969 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł69 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

599 000 zł30 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul.Wawelberga 8 To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Na 29,5m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 019 000 zł64 m² 15 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem 116 m + 16m2 drugim tarasem oraz balkonem 4,5m2 Warszawa, włochy. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

456 250 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! * warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 456 250 zł (12 500,00 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

495 000 zł42 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 42,5 m | Ostatnie piętro | Panorama Warszawy | Bródno Na sprzedaż, tylko za gotówkę funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pragę zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na centrum stolicy. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Powstańców Śląskich 45 - Liczba pokoi: 2 - Powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie na warszawskich Siekierkach. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanym budynku z 2004 roku. Wysokie piętro z otwartym widokiem bez sąsiadów.