dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż kawalerka 24,90 m2 w zabytkowej kamienicy z 1929 roku przy ulicy Ludwiki 1 - Inwestycja do remontu pod wyjątkowo urokliwe mieszkanie w cichej i bezpiecznej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w centrum Warszawy, na Żoliborzu lub Bielanach i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, klasyczne mieszkanie w kamienicy. Przestronna i w pełni wyposażona kuchnia (brak zmywarki), duży salon z balkonem wychodzącym na ogródek, sypialnia z tapczanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 745,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Polski Walczącej

Czerniaków,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania w zielonej części Warszawy? Sprawdź tę wyjątkową ofertę! 40 m w inwestycji Harmonia Mokotów z balkonem, widokiem na zieleń oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł50 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych z piwnicą oraz balkonem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł47 m² 30 738,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2020 roku w eleganckiej inwestycji Holm House przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadwiślańska

Targówek,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje | 38 m | Targówek | funkcjonalny układ + świetna lokalizacja, garaż podziemny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,91 m położone na warszawskim Targówku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł70 m² 19 627,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, wysokie wnętrza w sercu Starego Mokotowa - ul. Madalińskiego 42. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 69,80 m , położonego na 4. piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

5 950 zł69 m² 86,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów | 69 m | balkon | miejsce postojowe w cenie | cisza, światło i miejski wdzięk Są adresy, które po prostu są wygodne. I są takie, które mają styl. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 458,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

: funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja, balkon oraz znakomita lokalizacja (mokotów) : Mieszkanie idealne dla singla, pary albo małej rodziny. Stan do remontu i własnej adaptacji - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych na warszawskiej Woli przy ul.Żelaznej. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Las Bielański,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 10 i 16 m2, osobna widna kuchnia 7 m2, łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przy wjeździe na osiedle duży market Stokrotka oraz pasaż handlowo-usługowy (restauracje, piekarnia, cukiernia, sklepy, kosmetyczka, fryzjer, solarium, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł46 m² 23 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwustronne Sufit 3 metry! 6 minut spacerem do metra M1 Na podłodze wysokiej jakości parkiet Stan: po generalnym remoncie Cena ofertowa: 1 100 000 zł Cechy nieruchomości: - mieszkanie dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskich Włochach - ul. Przy Torach 3 na Osiedlu Aurora. Świetna komunikacja - 300 metrów od stacji pkp Warszawa Aleje Jerozolimskie! Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

698 000 zł44 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do oferty dołączono zdjęcia z przykładową wizualizacją, które prezentują potencjał mieszkania po wykończeniu. Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: przestronne, doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich | 57,5m2 westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy w bezpośredniej bliskości do Pałacu Nauki i Kultury Oferujemy na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Racjonalizacji 7 na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 44,87 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w bloku z lat 60tych. Posiada dwa pokoje oraz osobną, widną kuchnię. W pełni wyposażone, w tym meble, pralka i telewizor. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z możliwością oddzielenia kuchni od salonu. Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m . piętrze budynku przy ul. Szeligowskiej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 876,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie to zostało stworzone dla osób, które cenią komfort i wysoki standard wykończenia w nowoczesnym wydaniu. Idealne dla wymagającej pary lub singla, który szuka wnętrza dopracowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

676 000 zł42 m² 16 289,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na rogu ulic Jasnodworskiej i Elbląskiej (ul. Elbląskiej 37) na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Ciche | doskonale doświetlone | atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Solec,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 928,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje Powiśle | ul. Solec | balkon | 36,2 m | inwestycja | Warszawa Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - Powiśle, ul. Solec 79a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim piętrze na skraju mokotowa I wilanowa Miejsce parkingowe | Piękny widok z południową ekspozycją | Umeblowane | Basen, sauna i siłownia | Możliwość umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 573,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe - Park Polińskiego 3 min pieszo - Budynek po termomodernizacji - Ekspozycja pólnocno-zachodnia - Piwnica Cechy mieszkania: - powierzchnia 37,5 m^2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł32 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy Alei Wilanowskiej 89 na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

719 900 zł40 m² 17 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie przy ul. Braci Wagów 11 (natolin), w budynku z 2003 roku ze starannie utrzymanym patio.