dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Do sprzedaży urokliwe, 2 pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej, 6 piętrowej kamienicy, wybudowanej w latach 1913-1914 w stylu eklektycznym. Doskonała lokalizacja! Okolice ulicy Ząbkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, zlokalizowane przy ul. Fort Wola na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy! Ładne mieszkanie dwupokojowe, 52 m2: salon połączony z kuchnią, oddzielna sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone i urządzone - brak tv, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjna lokalizacja apartamentowca w samym sercu Ursynowa oraz położenie mieszkania tuż przy Metro Ursynów oraz przy przystanku autobusowym gwarantuje przyszłemu Najemcy idealną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł58 m² 18 926,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty: tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m w odnowionej kamienicy na Śródmieściu. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na Mokotowie. Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na Marinie Mokotów, na strzeżonym osiedlu, w którym jest infrastruktura oraz duża powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

425 000 zł44 m² 9 703,20 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,80m2 m2, usytuowane na 4 piętrze w 15 piętrowym bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskich bielanach(chomiczówka ). Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze w budynku 10 piętrowym zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

545 000 zł40 m² 13 553,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis osiedla i mieszkania Blok znajduje się na ulicy Potrzebnej, teren ogrodzony z ochroną. Rok budowy 2018. Do użytku mieszkańców jest zadbane patio z fontanną, plac zabaw, rowerownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 956 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 45,43 m2. Mieszkanie na strzeżonym osiedlu, usytuowane niedaleko Lasu Bemowo. Dużym atutem jest bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

455 000 zł50 m² 9 191,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,50 m2 w atrakcyjnej okolicy na warszawskiej Białołęce (tarchomin) przy ulicy Erazma z Zakroczymia. Mieszkanie mieści się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Warszawskiej Woli przy ulicy ul. Szulborskiej. Nieruchomość była niedawno ocieplana, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 219,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z sypialni z balkonem, salonu z aneksem kuchennym, garderoby oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 080,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum mieszkanie na Pradze-Południe przy ul. Żółkiewskiego 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Młynów,Warszawa

534 000 zł38 m² 13 961 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w budynku z windą. Nieruchomość mieści się zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa oddzielne pokoje! oddzielna, widna kuchnia! balkon! Ciche mieszkanie na Bielanach. Spory salon z balkonem, cicha sypialnia, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z dużą wanną i oknem. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

3 400 zł44 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 zlokalizowane przy ul. Borsuczej w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane w sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Sady Żoliborskie. Znajduję się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 963,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cena do negocjacji Mieszkanie słoneczne, rentowne w samym sercu Warszawy! Widok na pkin Wysoki roi - zadzwoń i dowiedz się więcej lokalizacja O idealnej lokalizacji mieszkania świadczą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ulicy Jana Kochanowskiego, 2 pokojowe z osobną kuchnią, ciche osiedle. Po remoncie, z wymianą instalacji elektrycznej. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w X piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Moczydło,Warszawa

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość w osiedlu strzeżonym, z ochroną i pięknie utrzymanymi terenami zielonymi. Drugie piętro w budynku z windą. Inwestycja Dom Development z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

668 000 zł54 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Widne, dwustronne oraz rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po częściowym remoncie; jednocześnie jest w tak dobrym stanie, że można się wprowadzić od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Bródno,Warszawa

430 000 zł36 m² 11 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkania o powierzchni 36m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Oliwskiej 3a. Lokal mieści się na 1.piętrze w 2.piętrowej kamienicy bez windy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

571 000 zł42 m² 13 595,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 42 m2 usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul.Broniewskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barska

Ochota,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 marca 2023. Mieszkanie w idealnej lokalizacji, blisko placu Narutowicza. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Miejsce do zaparkowania samochodu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

569 000 zł46 m² 12 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Służew , rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1. w 12- piętrowym budynku z lat 70. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się salon 19,8 m2 wyjściem na spory balkon, sypialnia 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

759 000 zł52 m² 14 596,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,85mkw przy ulicy Andersa na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze 7-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

842 000 zł47 m² 17 915 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza lokalizacja blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków Żoliborza - Blisko do prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli -wygodny i szybki transport,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji zarówno pod względem komunikacyjnym - ok. 1 przystanek od Ronda Wiatraczna jak również niezwykle bogatej infrastruktury. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ładne, zadbane, 2pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu zamkniętym w cichej, spokojnej okolicy tuż obok lasu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z widną, wyposażoną.