dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

519 000 zł50 m² 10 303,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie na zadbanym osiedlu na Chomiczówce. Pokój dzienny z balkonem, widna kuchnia z miejscem na jadalnię (możliwość połączenia z pokojem dziennym), ustawna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50m2, piętro10/11 z windą, przy Skwerze Kard. Wyszyńskiego, wola. Cena: 3300zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 050 000 zł52 m² 20 388,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m . Mieszkanie jest położone przy ulicy Mokotowskiej, jednej z piękniejszych ulic Warszawy, pomiędzy Pl. Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

510 000 zł46 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w kamienicy na Pradze? Zależy Ci na balkonie, ciszy i jednocześnie świetnej cenie? Wszystko znajdziesz w tej ofercie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

649 922 zł47 m² 13 851,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Co powiesz na oszczędność niemal 100 tysięcy na start? Tyle właśnie zyskasz, dzięki zakupie wyjątkowego 2-pokojowego apartamentu położonego w centrum Warszawy przy bajecznym Parku Skaryszewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

585 000 zł44 m² 13 337,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

!chętnie zamienię na mieszkanie ok 70m2 W legionowie! Dzień dobry. Mamy do sprzedania nasze mieszkanie wybudowane w 2016r. Znajduje się w Warszawie, na ul. Dzieci Warszawy 17D na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

645 000 zł53 m² 12 169,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam słoneczny, dwupokojowy apartament o pow. 53 m zlokalizowany na osiedlu Ewen Shiraz w pobliżu Ratusza Bemowo. Ewen Shiraz to z pewnością jedno z najciekawszych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

779 000 zł52 m² 15 024,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie. Salon, ustawną sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój. Klasyczny rozkład. Możliwość zrobienia trzech pokoi z aneksem. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Ursus,Warszawa

574 480 zł53 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,44 m świetnie zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Sprzedaż | 2 pokoje | 42m2 | Praga Południe | Saska Kępa | ul. Paryska Rezerwacja do 31 marca Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 ( w księdze wieczystej 36m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

668 000 zł47 m² 14 213 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Śródmieście! U zbiegu ulic Chmielnej a Żelaznej W zabytkowej kamienice z 1914 roku! Prezentujemy mieszkanie 47m2. 2 pokoje z widną kuchnią. Do remontu! Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

405 000 zł40 m² 10 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Expander oferuje na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do własnej aranżacji. Lokalizacja: warszawa Białołęka Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym - 19,79 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: śródmieście / Centrum / Blisko Metro / 49 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kto: osoba Prywatna kontakt:   co: mieszkanie 51 m2, 2 pokoje, osobna widna kuchnia i łazienka gdzie: warszawa, ul. Grochowska, przy samym rondzie Wiatraczna od kiedy: od zaraz za ile: 2600zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

645 000 zł46 m² 13 976,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,15m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z 2001roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Warszawa, saska Kępa, ul. Brazylijska 8 560000zł. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z lat 60. Doskonała lokalizacja dla osób ceniący spokój i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

647 000 zł50 m² 12 940 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal parku Górczewska. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł72 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe lub nieuciążliwe usługi np. biuro, kancelarie, butik w prestiżowej lokalizacji. Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jugosłowiańska

Centrum,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciepłe, jasne i przytulne - to najlepiej określające cechy apartamentu. Przepiękne widoki na panoramę Warszawy podczas zachodzącego słońca to niewątpliwe ogromy atut. Całkowicie przeszkolony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

3 750 zł47 m² 79,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, na zamkniętym osiedlu z wewnętrznym, zadbanym i zielonym patio. Położone na 1 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

797 000 zł45 m² 17 578,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,34 mkw. na szóstym piętrze z dużym tarasem o powierzchni 14 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

370 000 zł37 m² 9 890,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż cesja praw do lokalu mieszkalnego System płatności! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,41 m2 w Warszawie w dzielnicy Białołęka Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Wola / Metro Młynów / Kamienica / 38 m2 / Winda / Mieszkanie jest na pierwszym piętrze /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

555 000 zł48 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,10 m2 (w tym pomieszczenie gospodarcze piwnica) zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego. Mieszkanie wyremontowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł33 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

*** Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta *** Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem *** Nieruchomość: na powierzchni blisko 33 m2 składa się pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Ursus,Warszawa

380 000 zł37 m² 10 215 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej dzielnicy Warszawy -ursus. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - przytulnej sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

677 000 zł56 m² 12 089,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę wykończonego pod klucz dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 w kameralnym budynku w Wesołej. Inwestycja Mieszkanie w kameralnym budynku (9 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 649 000 zł106 m² 24 997,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament, który nigdy nie był zamieszkały. Na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul. Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wola ul. Złocienia | 700 m do metra Młynów 38 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon | duża piwnica 7m2 | po remoncie | dostępne od już Mieszkanie o powierzchni 38 m2, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu , dwupokojowe mieszkanie 39 m2, z dużym tarasem 20m2 tuż przy Metro Słodowiec. | dla Kogo ? | Idealne dla singla lub pary. | atuty ? | Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

420 900 zł37 m² 11 351,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.08m2 znajdujące się na 2 piętrze w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, przy ul. Pużaka , w Starym Ursusie. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł52 m² 20 173,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta wstrzymana! Zapraszam na prezentację. Z przyjemnością polecam Państwu przytulne i ciche mieszkanie 2-u pokojowe (ok.52 m2) z balkonem obok Alei Róż, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesny elegancki apartament 2 pok. (48m2) 2018 r. tuż przy biznes parku Mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów. Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł59 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatem położone w kamienicy z windą w samym Centrum, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju zachwyci zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

490 000 zł46 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym budynku z windą z poziomu wejścia zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul.Karabeli- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 po kapitalnym remoncie, w stanie idealnym, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Świetna lokalizacja - przystanki autobusowe 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Doryckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie przy ul. Bora Komorowskiego 56, 2 pokoje: salon z wyjściem na balkon, kuchnia otwarta na salon, sypialnia, łazienka z wanną i przedpokój. Poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 450 zł47 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Hampton Home - na wynajem świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w kamienicy z lat 50 na Nowolipkach - przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peszteńska

Praga-Południe,Warszawa

3 850 zł60 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Peszteńskiej/saska Kępa. NIska zabudowa, spokojna okolica wśród zieleni. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Wiernej 24, 2 minuty pieszo.