dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł34 m² 11 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na Warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Chrzanowskiego! Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

545 000 zł37 m² 14 650,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam piękne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wiartel w Warszawie (mokotów). Mieszkanie ma pow. 37,20 m i mieści się na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Stara Ochota,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne i widne mieszkanie 60m2 w kamienicy z 1937r. na czwartym ostatnim piętrze z windą /po 2 lokale na klatkę/. Mieszkanie blisko centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

200 000 €65 m² 3 076,92 €/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oryginalny 2- pokojowy apartament na Starym Mokotowie. Idealny jako inwestycja! Lokal o pow. 47,9 m2 (około 65 m2 z antresolą) mieści się na ostatnim piętrze w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

5 200 zł67 m² 77,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy Apartament w Sercu Woli Nowoczesny apartament , wybudowany w 2015 roku znajdujący się na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku w doskonałej lokalizacji! Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

599 352 zł44 m² 13 727,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

509 654 zł32 m² 16 113 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

System płatności 10/90 dla pierwszych klientów! serdecznie zapraszam do zapoznania Z inwestycją typu premium na warszawskim ursynowie. Lokale pod wynajem już od 294 tyś zł. Metraże od 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

385 000 zł37 m² 10 405 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz zainwestować w mieszkanie i cieszyć się stabilnym zyskiem z wynajmu ? Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie do własnej aranżacji? 2 oddzielne pokoje atrakcyjna cena dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

637 839 zł49 m² 13 097,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żerań,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ciche dwa pokoje na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, 2-pokojowe - Pow. 60 m2 - Świeżo po remoncie - 2 miejsca garażowe! - mokotów, metro służew do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,62 m2, po remoncie. Usytuowane na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 120 zł39 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, narożne mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Konstancińskiej na warszawskiej Sadybie. Lokal o powierzchni 38 mkw znajduje się na 6. piętrze 10-cio piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo komfortowe, gustownie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie. Świeżo po remoncie, w doskonałej lokalizacji Warszawy. Prywatne miejsce parkingowe pod budynkiem. Ścisłe Śródmieście! 6 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie w odrestaurowanej przedwojennej kamiennicy z lat 30. Świetnie skomunikowane, znajdujące się w niewielkiej odległości od centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żerań,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na ostatnim 10-tym piętrze zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- sadyba. Blok całkowicie odnowiony, klatki schodowe po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

737 500 zł37 m² 19 841 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,17 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

677 165 zł58 m² 11 764,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie.!Cena mieszkania to ograniczona czasem promocja! Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa niezależne pokoje i oddzielna widna kuchnia na ul. Rajskiej - osiedle Marina Mokotów. Mieszkanie dwustronne, czyste i zadbane. Z salonu wyjście na duży ok 6 metrowy balkon. Szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w genialnej lokalizacji z obłędnym widokiem na centrum. 300 m do metra, tramwaje, autobusy, masa restauracji, w kapciach do Biedronki. Budynek z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

575 000 zł43 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowym apartamentowcu w Ursusie. Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie o pow. 43 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chotomowska

Stara Ochota,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 350,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu odpowiednie dla młodych par lub rodzin z dziećmi; przystanek tramwajowy znajduję się jedynie 300 metrów, którym bez problemu dojedziemy do Centrum. Mimo bliskości do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament na ul. Pokornej w Śródmieściu Północnym (muranów). Lokal ma 56 mkw. i znajduje się na 2. (z 6) piętrze w apartamentowcu Apartamenty Murano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

505 000 zł41 m² 12 317,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Bielanach. W mieszkaniu o powierzchni 41m2 znajdą Państwo: -dwa odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

620 000 zł39 m² 15 897,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Świetne, ciche, kompaktowe 2- pokojowe mieszkanie w samym centrum stolicy obok Hali Mirowskiej! Zadbane mieszkanie na 1 piętrze w 15 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazja Warszawa 2 lub 3 pokoje - ciche otoczone zielenią miejsce na Białołęce blisko skm. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

542 358 zł44 m² 12 318 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

470 813 zł42 m² 11 252,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

445 000 zł34 m² 12 973,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Starym Mokotowie, 600 metrów od Metra Wierzbno. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Możliwość zakupu na kredyt! Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł52 m² 20 309,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedane-sprzedane lokalizacja - Śródmieście południowe, mokotowska okolice ulic Koszykowej, alei Róż w sąsiedztwie Parku Ujazdowskiego. W najbliższym otoczeniu, kino, kultowe kawiarnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

429 000 zł38 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Skrót: 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, rozkładowe, z oddzielną kuchnią z prześwitem. Dla Inwestora, dla Singla, pary, rodziny z dzieckiem. Opis: dwa oddzielne pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szlachecka

Białołęka,Warszawa

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 49 m2| kuchnia z oknem | ogród 130 m2 | komórka | miejsce w garażu podziemnym | stan deweloperski | Białołęka ul. Szlachecka Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 705,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 2-pokojowego rodzinnego, rozkładowego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

639 440 zł39 m² 16 523 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w gotowym kameralnym budynku na Dolnym Mokotowie. W tym mieszkaniu znajdziesz: - wygodny salon z aneksem i loggię - sypialnię - łazienkę W podziemiu zaparkujesz (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

466 956 zł43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli potrzebujesz mieszkania w Warszawie blisko lasu, to dwupokojowe o powierzchni 42,84 mkw. z ogrodem jest dla Ciebie. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł48 m² 18 010,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,75m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z windą na warszawskim Mokotowie. Teren ogrodzony, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

479 000 zł45 m² 10 578,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

632 000 zł37 m² 16 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy 3 piętrowej zlokalizowane w sercu Warszawy, na klimatycznym Muranowie (śródmieście). Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

645 000 zł30 m² 21 147,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Top lokalizacja! Śródmieście Pd/ ul. Koszykowa vis a vis Łazienek Królewskich. Idealne dla singla, pary, studenta czy jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam na prezentację. Do sprzedaży kawalerka.