dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

425 250 zł35 m² 12 139,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Essentiel to dwa 3-piętrowe zaprojektowane z pomysłem budynki, w których łącznie znajduje się 167 mieszkań od Bouygues Immobilier - firmy o międzynarodowym zasięgu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Kabaty,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie, na warszawskim Ursynowie, niedaleko linii metra i Lasu Kabackiego? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki klimatyczny apartament 2 pok. (52m2) w osiedlu nowoczesnych apartamentowców (2015 r.) tuż przy biznes parku Mokotów - "Mordor". Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

858 000 zł39 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below! Pусский ниже! mamy nową ofertę! warto! Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

798 000 zł50 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w tym miejscu to synonim słowa komfort ; zaczynając od dużej (8m2) loggii przynależnej do mieszkania, widoku na wewnętrzne zamknięte patio prawdziwa oaza zieleni; przez pasaż handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 46 m2, czyste, przestronne (dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój), położone na pierwszym piętrze, słoneczne, z dużym balkonem z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 825 zł49 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe przestronne mieszkanie przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 49m2. Mieszkanie wynajmę dla pracujących, najchętniej długoterminowo. Mieszkanie znajduje się na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

493 000 zł38 m² 12 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedaży mieszkanie słoneczne mieszkanie przy ul. Grójeckiej 81. Idealne do zamieszkania lub jako rentowna inwestycja pod wynajem. Lokalizacja O świetnej lokalizacji mieszkania świadczą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, w przedwojennej kamienicy z 1938 roku w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie przy ul. Radomskiej. Atutami mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 7.07.2023 r. Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament na warszawskim Mokotowie przy ul. Komputerowej 9. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym bloku na zamkniętym ekskluzywnym osiedlu Żoliborz. Mieszkanie ma 48 metrów i ogródek o powierzchni 25 metrów, jest położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 744,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Muranowie w pobliżu muzeum Polin. Piętro 3 w budynku 4 pietrowym. Kamienica z cegły, pomieszczenia wysokie. W bloku wymieniona kanalizacja, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna opcja dla singla, pary lub jako mieszkanie inwestycyjne, zapraszam do zapoznania się z ofertą. 2-pokojowe mieszkanie, które posiada ogromny potencjał i doskonałą lokalizację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

641 000 zł46 m² 13 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw. na piątym piętrze z balkonem o powierzchni 6 mkw. To mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Funkcjonalny układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

667 500 zł42 m² 15 995,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie całkowicie nowe! Akt z deweloperem podpisany w marcu 2023. Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 41 m2 w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

739 000 zł57 m² 12 965 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Żoliborzu! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych części Żoliborza, wytyczona przez ulice: krasińskiego /broniewskiego/popiełuszki zwana Serkiem Żoliborskim- to właśnie tam położna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy apartament, znajdujący się w cichej i malowniczej części Śródmieścia. Apartament jest świeżo po remoncie, do którego realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe, wysokie (3 m), mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym z lat 60-tych zlokalizowane na Pradze Południe. Do mieszkania należy piwnica, nad mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frygijska

Bielany,Warszawa

470 000 zł36 m² 12 876,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne, ciepłe mieszkanie ze zmienionym układem. Najcenniejszy okazuje się przestronny układ pomieszczeń. Stosunkowo spory salon, gdzie spędza się najwięcej czasu, dobrze zorganizowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 800 zł41 m² 93 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy i komfortowy Apartament o pow. 40 m2 z z dużym tarasem Mieszkanie nowe świeżo po wykończeniu. Lokalizacja : ul. Kasprzaka/al. Prymasa Tysiaclecia Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ciche, jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną widną kuchnią na Bielanach. Położone na 2 piętrze w kameralnym budynku. Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

557 634 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

857 000 zł48 m² 17 947,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,75m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z windą na warszawskim Mokotowie. Teren ogrodzony, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem świeżo wyremontowane 2 pokoje (54,19 m2) na Starej Ochocie przy ul. Szczęśliwickiej, 23b. To mieszkanie jest położone na wysokim parterze w czteropiętrowej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Bażantarni

Natolin,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i bardzo ładnie nowocześnie wyposażone. Ciche i słoneczne. Salon razem z kuchnią (26 m) z wyjściem na duży balkon (6m, meble ogrodowe)), sypialnia (15m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

659 600 zł44 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z szybkim dostępem do centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Postawowe informacje: mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu z recepcją z 2001 roku. Zadbane wewnętrzne patio opis nierruchomości: mieszkanie 40 m kw, funkcjonalne ,czyściutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój ,mały balkon. Odświeżone, umeblowane i wyposażone: lodówka z zamrażarką, kuchenka, pralka, odkurzacz, kanapa, łózko 2 os. , wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

<![cdata[oferuję do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich 79. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wola Odolany ul. Jana Kazimierza rzy skrzyżowaniu z ul. Symboliczną 44m 2 | ogród 43 m2| 2 pokoje z aneksem | gotowe do zamieszkania | 2017 rok | miejsce w garażu Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

465 000 zł49 m² 9 536,51 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie na warszawskich Bielanach położone na parterze dwunastopiętrowego budynku z windą z 1980 roku przy ul. Bogusławskiego 6. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł31 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Podskarbińskiej o powierzchni 31m2 na 1 piętrze w bloku z cegły. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, małego pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Miasteczko nova ochota 10 od Viktoria Dom. Miasteczko Nova Ochota 10 to następny etap nowoczesnej, silnie rozwijającej się inwestycji w dzielnicy Włochy. Etap 10 inwestycji Miasteczko Nova Ochota to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

390 000 zł38 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zainwestować w mieszkanie i cieszyć się stabilnym zyskiem z wynajmu ? Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie do własnej aranżacji? 2 oddzielne pokoje możliwy podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

455 000 zł44 m² 10 224,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w inwestycji z 2001 r. usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą zlokalizowane w dogodnej części Ursusa- ul.Górna Droga. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 085 000 zł53 m² 20 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduję się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Stolicy. W sąsiedztwie Sejmu i Placu trzech Krzyży jak i najpiękniejszych parków Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Przyczółek Grochowski,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 2001 r. przy ulicy Motorowej, praga-Południe, gocław. Idealne dla singla/singielki lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

515 000 zł42 m² 12 311,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do odkrycia Twojego przyszłego nowego miejsca - klucz do niego czeka na Ciebie. :) Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach. Mieszkanie prezentuje się atrakcyjnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

600 000 zł50 m² 12 072,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży ciche i przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Magnackiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z 2010 r. Budynek w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023