dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

1 274 000 zł36 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokojowe o łącznej powierzchni 36,40 doskonała lokalizacja senatorska/plac Bankowy. Znajduje się na 3 piętrze 6 kondygnacyjnego bloku, którym zarządza Wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Wierzbno,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 653 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m2 na Górnym Mokotowie przy metrze. Podstawowe informacje: mieszkanie niedawno odświeżone, bez konieczności wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z miejscem garażowym - w apartamentowcu z recepcją o nazwie La Tour Residence. Salon z aneksem kuchennym 21,9 m2, sypialnia 11m2, łazienka 5,3m2, hol 7,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m2 położone przy ul. Bukowińskiej 22a na Mokotowie przy stacji metra Wilanowska Salon: kanapa, stolik kawowy, fotel, biurko, krzesło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 46 m2 przy ul. Głębockiej 56b. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane po prawobrzeżnej stronie miasta w sąsiedztwie Portu Praskiego. Okna mieszkania wychodzą na otwartą przestrzeń z widokiem na wybrzeże Wisły. Jeżeli zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł85 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość położona jest na wysokim poddaszu w kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość: na powierzchnię lokalu 56,15 m2 jest dwustronne i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niniejsza oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania w inwestycji przy ul. Popularnej. (english describtion below) mieszkanie Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielonej ścianą kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów Południe,Warszawa

479 900 zł47 m² 10 124,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Witolińskiej. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny korytarz, - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

2 067 000 zł69 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szanowni Państwo, oferta wyłącznie w naszym biurze, mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. w stanie deweloperskim na piątym piętrze z balkonem. Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

690 100 zł47 m² 14 723,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,87 mkw. na piątym piętrze z balkonem o powierzchni 7,70 mkw. To mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nizinna

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W salonie są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 295,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie aktualnie w trakcie wyprowadzki, w przeciągu 3 tygodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 47 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem ok 5 m2 i dużą piwnicą. Zlokalizowane jest tuż przy wejściu do metra Trocka. przystanki autobusowe 200 m od klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście Północne,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41 m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2000r., przy ul. Orlej, śródmieście. Właśnie wyremontowane, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Mokotowie. Mieszkanie mieści się 1 piętrze, w budynku, stojącym między wejściami do metra Wierzbno. W cenę mieszkania wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

603 000 zł39 m² 15 541,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu Dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu, 38,80 m2. Mieszkanie mieści się na czternastym piętrze w bloku szesnastopiętrowym z lat 70-tych. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

557 251 zł40 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 40,09 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Ursynów,Warszawa

470 000 zł48 m² 9 690,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 48,5 składa się z: salonu - 17,27 m2 sypialni- 12 m2 oddzielnej widnej kuchni - 9 m2 holu - 4,2 m2 przedpokoju - 2,86 m2 oraz loggii 1 - 4,82 m2 loggii 2 - 5 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

810 000 zł48 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o pow 48 m2 w świetnej lokalizacji na pograniczu Żoliborza i Śródmieścia. Dzięki atrakcyjnemu układowi pomieszczeń sprawia wrażenie znacznie większego.Do metra Plac Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

495 000 zł45 m² 10 951,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej, w świetnie skomunikowanej lokalizacji (liczne autobusy i tramwaje). Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 000 zł34 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj film : Klucze do dyspozycji biura - możliwa prezentacja o dowolnej porze! Zamieszkaj w Mennica Residence - korzystaj z najwyższego standardu i wyjątkowych udogodnień dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnia u zbiegu Al. Solidarności i Jana Pawła. Pokoje - 20m i 12 m z wyjściem na balkon Kuchnia - 8 m wyposażona w nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 20 227,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Nowy Świat to fantastyczne miejsce w samym centrum Warszawy. W niedalekiej odległości od Starówki, stadionu Narodowego, domów handlowych, licznych knajpek i restauracji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Mokotowa. Mieszkanie na parterze w praktycznie nowym budynku z 2017 roku, znajduje na ul. Kierbedzia 6. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

707 000 zł45 m² 15 617,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na Starym Mokotowie do zamieszkania lub pod inwestycję. Cenisz sobie kameralny klimat, otoczenie zieleni, a jednocześnie chcesz wygodnie przemieszczać się po Warszawie? Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

545 000 zł32 m² 16 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ciche i jasne mieszkanie na Bemowie, 35m2 + 10 m2 tarasu, 2 pokoje z garderobą- 2 piętro. Budynek z 2008 roku z windą, osiedle zamknięte z ochroną. "Osiedle Leśne", na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 050 zł53 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku wielorodzinny z windą przy ul. Komorskiej 35 na Pradze Południe. Łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

748 000 zł66 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

**** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do remontu lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Ochocie, przy ul. Kopińskiej. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 700 zł29 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, luksusowo urządzone mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z wydzieloną sypialnią, - łazienka, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Szczęśliwice,Warszawa

535 000 zł36 m² 14 726,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Ochocie ulica Urbanistów, 2-pokojowe o powierzchni 36,3m2 po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 44,68 m2 znajdującą się na warszawskiej Pradze Północ - 4 minuty piechotą do stacji metra szwedzka! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

410 000 zł37 m² 11 057,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.08m2 znajdujące się na 2 piętrze w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, przy ul. Pużaka , w Starym Ursusie. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 020,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, zapraszam do zapoznania się z cichym 2-pokojowym mieszkaniem, blisko metra na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: - 290m do najbliższej stacji metra - Księcia Janusza, - 300m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż mieszkanie w ładnej kamienicy, blisko ronda onz, tuż koło Grzybowskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z kuchnia, sypialni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,praktycznie nowe mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Goleszowskiej 1 róg Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon wyposażony w narożnik.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij