dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 332 ogłoszenia

68 zł/m²95 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

95m2 do Wynajęcia w Nowoczesnym Budynku | Warszawa Włochy Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 95m2, usytuowany w nowoczesnym biurowcu nieopodal ulicy Łopuszańskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²311 m² 15 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w kompleksie magazynowo-biurowym - idealne dla firm logistycznych i usługowych! Dostępne: 296 m netto na 1. piętrze (z komunikacją do magazynu na parterze) Wspólne 3,5%.

Szczegóły ogłoszenia

128,57 zł/m²70 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Mokotowie : - Metraż 70m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 562 m² 6 722,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków o funkcji innej niż mieszkalna, położoną w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

85,33 zł/m²30 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Biuro w centrum Warszawy, ul. Nowogrodzka dwa połączone małe pokoje Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²184,40 m² 20 284 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

piękny lokal z witrynami, położony przy dużej, ruchliwej ulicy, ruch pieszy i kołowy. Budynek z 2025 roku, z opcją wykonczenia przez właściciela przy rozliczeniu remontu.

Szczegóły ogłoszenia

75,59 zł/m²61,03 m² 4 613 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferuję do wynajęcia biuro wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy. Atuty: recepcja z lobby na dole.

Szczegóły ogłoszenia

307,50 zł/m²8 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

145,67 zł/m²30 m² 4 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus North Gate *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Villa Metro Wilanowska *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł/m²15 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób Spaces Marszałkowska *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²8 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

373,75 zł/m²8 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób Spaces Koneser Building M *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Skylight *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

258,67 zł/m²15 m² 3 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Koneser Building M *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł952 m² 6 197,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nowy, skomercjalizowany (w 100%) park handlowy przynoszący 51.000 zł zysku miesięcznie. Stopa zwrotu wynosi tutaj 10%.

Szczegóły ogłoszenia

206 zł/m²30 m² 6 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Witosa Point *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

288,67 zł/m²30 m² 8 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²88,14 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²279,72 m² 6 434 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 33 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 279,72m2 x (97,75PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,25PLN) + 33PLN/m2) = 36 573,39 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

343,78 zł/m²45 m² 15 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Polna Corner *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

166,33 zł/m²30 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Koneser Building M *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Witosa Point *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

181 zł/m²5 m² 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus North Gate *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dostęp do profesjonalnej przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Financial Centre Członkostwo Coworking w Regus pozwoli Ci pracować tam, gdzie chcesz, w sposób, jaki najbardziej Ci.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus North Gate *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

224,33 zł/m²30 m² 6 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 5 osób Spaces Marszałkowska *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy [opis + lokalizacja] Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 109 m w stylowej kamienicy po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

211,80 zł/m²5 m² 1 059 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Skylight *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł254 m² 19 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowa w doskonałym punkcie Mokotowa. Wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp bezpośrednio z ulicy powoduje, że miejsce jest idealne na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Sheraton Plaza *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

70,37 zł/m²76,82 m² 5 406 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Biuro o powierzchni 76,82 m2 w budynku położonym na terenie kompleksu biurowo-usługowego na Dolnym Mokotowie. Wysoka powierzchnia w industrialnym klimacie, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Park Avenue *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

254,67 zł/m²15 m² 3 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

132 zł/m²30 m² 3 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

30,90 zł/m²10 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elastyczne członkostwo zapewniające dostęp do przestrzeni do pracy Spaces Platinium *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

202,50 zł/m²8 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 1-2 osób w lokalizacji Spaces Marszałkowska *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta.