dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

70 zł/m²44 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 44 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Prząśniczek na warszawskiej Białołęce. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²168,69 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy z dużymi witrynami i pełną swobodą aranżacji, położony na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - ul. Górskiego, śródmieście Warszawy Na sprzedaż lokal o powierzchni 52,6 m , idealny na biuro lub działalność usługową. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²160 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biuro na wynajem przy ul. Łuckiej - 2 miejsca parkingowe w cenie Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy ul. Łuckiej, w samym sercu biznesowej Woli. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 950 000 zł260 m² 11 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witrynami, dwustronny, dwupoziomowy, instalacja wentylacji do celów gastronomicznych. klimatyzacja, ochrona. Stanowisko w garażu podziemnym. Terminowa umowa na pięć lat. Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²50 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stanowisko dostępne od zaraz - może wynająć 1, 2 lub 3 stanowiska Warszawa, ul. Conrada - bielany/bemowo Do wynajęcia gotowe do pracy, w pełni wyposażone stanowisko fryzjerskie w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

131,25 zł/m²80 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro serwisowane dla 7 osób. Tylko 1 500 zł/netto/osoba. Cena biura - 10 500 zł/nettp/msc. W cenie zawarte są wszystkie opłaty eksploatacyjne, w tym media, internet oraz serwis sprzątający.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²300 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 300 M2. - 10 pokoi w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²65 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny i świetnie zlokalizowany lokal usługowy o powierzchni 65 m2 i wysokości pomieszczeń 2,63m. Wejście po 4 niskich schodkach, bezpośrednio z ulicy. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

85,36 zł/m²755,60 m² 64 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 755 m - kosmatki - 4 piętro - podział możliwy Duży moduł biurowy z opcją elastycznego podziału - Kosmatki 8! Piętro: 4 piętro Powierzchnia: 686,91 m + 10% = 755,60.

Szczegóły ogłoszenia

65,31 zł/m²191,40 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191,40 mkw. ogrodzony zielonym ogródkiem, zaaranżowany z nonszalancją artystyczną i pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

94,43 zł/m²41,30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia gotowy lokal usługowy na wynajem w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle ul. Solec. Lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

88,13 zł/m²89,16 m² 7 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Zdjęcia Z oferowanego biura to nie są zdjęcia poglądowe! preferowana długość najmu min 12 miesięcy czynsz łączny z opłatami 10 976 pln netto+vat Powierzchnia netto: 89,16.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40,80 m² 1 836 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W16-17 o powierzchni 40,80 mkw. położony jest w odnowionej Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: działalność.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł431,50 m² 13 673,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową ofertę nieruchomości położonej na Starych Bielanach, przy jednej z bocznych uliczek odchodzacych od ul.Kasprowicza, z garażem dwu stanowiskowym, 4.

Szczegóły ogłoszenia

75,56 zł/m²32 m² 2 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 2 pokojowe W samym centrum warszawy! Wielkość biura 32 m.kw. ( 2 pokoje). 1 pokój - 18,1 m.kw. 2 pokój - 13,7 m.kw. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²222 m² 3 441 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komunikacyjny Punkt Zero: położenie przy Al. Jerozolimskich, tuż obok Placu Zawiszy, to logistyczny majstersztyk. Zaledwie 5 minut do ścisłego Centrum oraz błyskawiczne połączenie z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

73,07 zł/m²17,60 m² 1 286 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu biurowego nr 0.56 o pow. 17,60 m wraz z udziałem w pow.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²150 m² 2 475 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia przestrzeni w jednym z najbardziej charakterystycznych budynków Warszawy. To idealny adres dla firm, które chcą być w centrum wydarzeń, ale cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 000 zł758 m² 20 976,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek biurowy na mokotowie górnym Przestronna willa | Unikalna przestrzeń | Ekskluzywne wnętrze | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Przestrzeń otwarta - np konferencyjna, * kuchnia, *.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²550 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o pow.550m2 położony na Ursynowe przy ul. Puławskiej. Reprezentacyjne wejście do budynku. Jest to jedyny lokal na piętrze. W skład którego wchodzą: recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł104 m² 7 212 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Pilna sprzedaz! Na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy 104m2( 2 x 52m2), narożny w budynku wielo - lokalowym na dwóch poziomach. Częściowo wynajęty - parter, może służyć jako dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł58,11 m² 13 250,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż, usytuowany w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Atuty - Prestiżowa lokalizacja - serce.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²360 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2 na magazyn, na Białołęce, w bardzo dobrej lokalizacji - przy Trasie Toruńskiej. Lokal nieogrzewany, usytuowany na 2 piętrze budynku z 2016 r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Wynajmę wyremontowany lokal na biuro w cichej i zielonej okolicy Grochowa (park Znicza) niedaleko skrzyżowania Ostrobramskiej i Zamienieckiej. Lokal składa się z 7 pomieszczeń, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²33,10 m² 1 821 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N15 o powierzchni 33,10 mkw., znajduje się na Dworcu Centralnym, w odnowionym pasażu północnym na poziomie -1. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Warszawy. Dostępna powierzchnia: 210 m.kw. - 7 pokoi, wc. i aneks kuchenny. Dostępny są także moduły biurowe o innych powierzchniach. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²700 m² 43 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal biurowy o powierzchni 686,91m2+10% czynnik powierzchni wspólnej = 755,60 m2, istnieje możliwość podziału piętra na dwa mniejsze moduły o powierzchniach +/- 250.

Szczegóły ogłoszenia

154,84 zł/m²31 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Grzybowska 5A Biurowiec Grzybowska Park Biuro do wynajęcia Powierzchnia 31m2 Cena 4 800pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł25 m² 15 280 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do kupienia lokal użytkowy 25 m2 parter/3 w budynku z 2023r., Białołęka Nowodwory. Lokal jest przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Przy ulicy, duży.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²240 m² 3 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze w doskonale rozpoznawalnym budynku nieopodal Ronda Babka i centrum handlowego Arkadia. Lokal narożny o powierzchni (wg. pomiaru boma) - 240.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 €/m²661 m² 15 534 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23,50 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 31 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 661m2 x (97,50PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,15PLN) + 31 PLN/m2) = 84938,50 zł.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²812 m² 12 586 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 812 m2 nla w fantastycznym biurowcu, warszawa Mokotów. Standard: reprezentacyjna recepcja ze strefą relaksu biuro jasne, doskonale doświetlone parking zewnętrzny biletowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,76 m² 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Przedmiotem wynajmu są powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

25,35 zł/m²217 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa Stara Miłosna 217 m2 Polecam do wynajmu budynek 2 poziomowy. Nieruchomość znajduje się w centrum Wesołej - Starej Miłosnej. Istnieje możliwość niezależnego wjazdu i wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

394,29 zł/m²35 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biuro serwisowane - elastyczne, gotowe do pracy, w sercu Warszawy Komfortowe miejsce do pracy bez długoterminowych zobowiązań i bez martwienia się o dodatkowe koszty. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

83,86 zł/m²184,60 m² 15 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2 w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office building with.

Szczegóły ogłoszenia

65,10 zł/m²49,14 m² 3 199 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kameralne biuro na Ursynowie usytuowane na parterze budynku usługowego z lat 90, pomiędzy ul. Rosoła a al. Ken. Budynek dozorowany, kontrola dostępu, całodobowy monitoring. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²272 m² 5 984 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prime elite poleca Lokal usługowy o powierzchni 272m2 znajdujący się na parterze budynku biurowego na Mokotowie, u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu. Lokal przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

57,34 zł/m²593 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0% Do wynajęcia biuro położone na Włochach. Budynek o powierzchni 593 m2 znajduje się niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych - Al. Krakowskiej i Południowej Obwodnicy oraz Al.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²428 m² 12 198 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.