dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 332 ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro dla Twojego zespołu 3-osobowego - gotowe do wejścia! Lokalizacja: aleja Niepodległości - 0 min do Metra Wierzbno (M1) 4 500 pln netto/mc (1500 pln/os) zawiera: umeblowane biuro dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

57,72 zł/m²395 m² 22 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. 395 m prywatnej przestrzeni biurowej Jeśli szukasz biura, które zapewni Twojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 zł/m²390 m² 62 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

lokal położ0nyjest na parterze oraz w piwnicy powierzchnia parter 91,22m2 powierzchnia na poziomie -1 220,18m2 atrakcyjna ekspozycja lokalu wsród prestizowych lokali przeznaczony pod wszelkiegiego.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²45 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dobiorę powierzchnię adekwatnie do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

21,90 €/m²586 m² 12 833 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy biurowiec klasy A wyróżniający się ciekawym i niepowtarzalnym kształtem, zlokalizowany w centrum Warszawy. Oferuje łącznie 11.000 m2 powierzchni do wynajęcia na czternastu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²73 m² 3 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²695 m² 25 979 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala wielkosci 698m2 wysokosci 10m blaszana duza brama wjazdowa +biuro 159m2 połączone z halą. Energia elektryczna do celów oświetleniowych. Poziom zerowy. Przeznaczenie : typowo do magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

232,35 zł/m²34 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Al.Jana Pawła II 22 Wieżowiec Q 22 Biuro do wynajęcia Powierzchnia 35m2 Cena 7900pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 284 zł34,43 m² 18 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 34,43 mkw. w stanie deweloperskim, położony w prestiżowej części Wilanowa przy Alei Rzeczypospolitej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

129,87 zł/m²77 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce dla twojej firmy! Prezentujemy ofertę wynajmu lokalu w wyjątkowej lokalizacji na ulicy Wilczej, w samym sercu Śródmieścia Warszawy! Lokal o powierzchni 77 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy do wynajęcia - Galeria Ursynów, ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 26 m , zlokalizowany w Galerii Ursynów przy ul. Komisji Edukacji.

Szczegóły ogłoszenia

85,69 zł/m²204,22 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro W świetnej okolicy na saskiej kępie! Prestiżowa okolica | Wygodne biuro | Duże okna | Nowoczesna przestrzeń | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

131,25 zł/m²160 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy Wilanów : - Metraż 160m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²35 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wyłącznego korzystania, w pełni umeblowane i wyposażone, z całodobową obsługą w centrum Warszawy z pięknym widokiem na panoramę miasta. Idealne miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²21,88 m² 2 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł51,87 m² 22 170,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam lokal usługowy atrakcyjnie położony w apartamentowcu. Nieruchomość mieści się w inwestycji doskonale położonej pod względem komunikacyjnym. Atuty Doskonała lokalizacja, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

111,96 zł/m²26 m² 2 911 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na niskim parterze. W budynku dostępne inne powierzchnie na parterze, i i III piętrze ( od 26 do 70 m2). 24 h recepcja, ochrona i monitoring najwyższej klasy sieć komputerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

213,33 zł/m²45 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni na Woli. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią nowoczesne środowisko pracy, elastyczność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł106 m² 9 245,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze budynku wolno stojącego wśród innych lokali handlowo-usługowych. Dwie ściany okien dzięki którym można wydzielić kilka pomieszczeń dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł127 m² 20 472,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonałe doświetlony, nowy, narożny lokal na sprzedaż z 1-2 miejscami parkingowymi naziemnymi przy budynku oraz na życzenie miejsca w garażu podziemnym. Ogromne witryny i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²108 m² 10 260 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Lokal usługowy na wynajem | 108 m | ul. Lazurowa | Idealny pod usługi, biuro i handel Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²170,50 m² 3 751 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 155 m2 netto, 170,50 m2 brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 2 piętrze. Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy -.

Szczegóły ogłoszenia

213,33 zł/m²30 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²569,68 m² 9 115 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro na 6 piętrze w kompleksie biurowo-handlowym, położonym przy ul. Puławskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²172,70 m² 6 735 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta naszego biura Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu znajdującego się w cichej okolicy dolnego Mokotowa. Lokal położony jest na 5 piętrze, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23,80 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

54,69 zł/m²128 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest budynek biurowo-usługowy. Budynek składa się z 3 poziomów 675m2. Każdy poziom obiektu posiada własny aneks kuchenny, wyposażony w lodówkę i zmywarkę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 995 000 zł69,09 m² 57 823,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 69 m2, położony na parterze prestiżowego budynku klasy premium w samym sercu Warszawy. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

104,82 zł/m²8,50 m² 891 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu biurowego nr 0.57a o pow. 8,50 m , który mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²512 m² 9 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro 512 m przy Rondzie Daszyńskiego - gotowiec na 64 biurka Jeśli szukasz biura, do którego po prostu wchodzisz z laptopami i zaczynasz działać, ta oferta na Hrubieszowskiej jest warta.

Szczegóły ogłoszenia

142 zł/m²12 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Zapraszam do wynajęcia pokoju biurowego 12 mkw. z balkonem, w nowym budynku apartamentowo-biurowym z portiernią. Budynek znajduje się na pograniczu Śródmieścia i Woli z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²123 m² 7 134 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²523 m² 31 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 523 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane według potrzeb Najemcy w formie układu gabinetowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²230 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę różne powierzchnie uslugowe duży profil działalności, siła obecnie 40kw z możliwością zwiększenia. 1. magazyn bardzo ładny 230m2 ,klimatyzowany 5 m wysoki,z dużą bramą.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²154 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal - Mieszkanie przystosowane na cele biurowe. Przestronne, od frontu z widokiem na ulicę Marszałkowską (reklamy w oknach), od tyłu z wyjściem na ustronny, cichy taras. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²187 m² 5 236 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe o dowolnej powierzchni na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - handlowy 110 m.kw. w centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

92,11 zł/m²76 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Całkowicie wyremontowane biuro w pobliżu Elektrowni Siekierki (kolor ścian po remoncie - jasnoszary). Teren ogrodzony, chroniony, zielony i bardzo zadbany, z dużym placem manewrowym. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²55,83 m² 2 233 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.55,83 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²430 m² 29 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajmu biuro 430 m2 w doskonale skomunikowanym, ale cichym i zielonym miejscu, warszawa Wawer. Uwaga! Miejsce hiper przyjazne dla człowieka i biznesu! :) standard: wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²559,90 m² 12 318 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 509 m2 netto, 559,90 m2 brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 2 piętrze. Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy -.