Biuro, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Aleja Komisji Edukacji Narodowej, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 600 000 zł
  • 144 m²
  • 25 000 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Kloch

Skontaktuj się

Biuro, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

zaktualizowane:
12 maja 2026

3 600 000 zł

144 m²

25 000 zł/m²

Biuro, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Zaktualizowane: 12 maja 2026

3 600 000 zł 144 m² 25 000 zł/m²

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
7

Pomieszczenia:

7

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 600 000 zł (25 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 144 m², 7 pomieszczeń
  •   winda
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/8
  • Budynek: rok budowy: 2010
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

:Krótko:
Nowoczesne biuro z przeszkleniami o powierzchni 144 m², zlokalizowane przy Alei Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie.
7 pokoi || duży taras || balkon || kuchnia || 2 łazienki || bardzo dobry standard wykończenia i świetne doświetlenie.
5 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

: Dla kogo?
Dla firm, które potrzebują wygodnej, reprezentacyjnej przestrzeni do pracy. (...)

Agent

Marcin Kloch

600 957...

600 957 600

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 957...

600 957 600

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy