dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 70m2, targówek, lokal na handel, usługi, biuro, witryna, wejście z ulicy, 20m od przystanku. Alarm, woda, ogrzewanie i śmieci wliczone w czynsz. W tym budynku jest fryzjer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na fryzjera, salon kosmetyczny, gabinet, itp. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o pow. 30m2 w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

118,18 zł/m²55 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal na parterze, wejście Z ulicy, witryna. Idealny na salon kosmetyczny, fryzjerski, oddział banku, sklep Z telefonami komórkowymi, art. Papiernicze, zoologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²80 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep spożywczy, jest zgoda na alkohole, zgoda sanepidu. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal użytkowy narożny o powierzchni 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

106,82 zł/m²22 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal W ciągu handlowym, duża witryna. Idealny na sklep zoologiczny, pasmanterię, serwis komórkowy itp. Do wynajęcia lokal użytkowy na Pradze-Południe. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajęcia lokalu na mokotowie O pow.35 M.KW. Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy. Całkowita powierzchnia handlowa 25m.kw , dodatkowo pomieszczenie socjalno/biurowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

113,64 zł/m²22 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 22 m.kw w ciągu handlowym z witryną z bezpośrednim wejściem z ulicy, z miejscami parkingowymi przed lokalem. W lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

47,87 zł/m²94 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni niespełna 100m2 ,przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej. Funkcjonalny układ lokalu- 2 sale konsumpcyjne, zaplecze, toalety. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

72 zł/m²150 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rewelacyjny lokal przy Radzymińskiej! Budynek biurowo-usługowy położony przy Radzymińskiej, niedaleko Dworca Wileńskiego oraz w bliskim sąsiedztwie M1, macro, obi oraz Ratusza. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

114,29 zł/m²35 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal na parterze, wejście Z ulicy, witryna. Idealny na salon kosmetyczny, fryzjerski, oddział banku, sklep Z telefonami komórkowymi, art. Papiernicze, zoologiczne itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

114,29 zł/m²35 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na salon kosmetyczny, solarium, salon fryzjerski, sklep Z art. Zoologicznymi, sklep Z komputerami, obuwniczy, odzieżowy, biuro podróży, agencję bankową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mały lokal handlowo-usługowo-biurowy do wynajęcia od zaraz. Otwarta przestrzeń z wydzieloną toaletą. Lokal z witryną w dobrym stanie. Dodatkowo tylko prąd. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja! Lokal do wynajęcia na Bliskiej Woli o powierzchni 100 m 2. Nieruchomość położona jest na parterze w 4 - piętrowym bloku z 2011 roku w ciągu lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²30 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z witryną, o powierzchni 30 m 2 z przeznaczeniem na działalność usługowo-handlową, który posiada zgodę Inspektora sanitarnego na prowadzenie małej gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²40 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witryna parter - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu położonego w Śródmieściu w obrębie placu teatralnego. Nieruchomość o pow. 40m2 z bardzo dużymi witrynami i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy O pow 100M. Parter, witryna, niezależne wejście. Lokal W ciągu handlowo - usługowym przy jednej ze śródmiejskich ulic O średnim natężeniu ruchu,lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

40,29 zł/m²136 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Dwukondygnacyjny lokal użytkowy 136,5 m2 w kompleksie mieszkaniowo-usługowym, usytuowany na parterze 11-to piętrowego budynku. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Wnętrze: 5 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

171 000 zł28 m² 6 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładny w dobrej lokalizacji, z witryną lokal użytkowy. Położony na parterze w kamienicy z lat 50-tych, z wejściem od ulicy. W sąsiedztwie sklepów i zakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

79,98 zł/m²55 m² 4 430 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o pow. 55,39m.kw, w kwadracie. Bardzo duża widoczna witryna , bezpośrednie wejście od ulicy, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

72 zł/m²250 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w kamienicy na Pradze Północ, pow. lokalu ok 350m.kw. Witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal może służyć do różnego typu działalności. Miesięczny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ostatni lokal W piwnicy! zapraszam! lokal świetnie nadaje się pod gabinet tatuażu salon kosmetyczny, idealny pod każdą usługę - polecam! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego o pow. 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

78 zł/m²52 m² 4 095 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny pod gastronomię. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal usługowy na parterze budynku apartamentowo-handlowego o pow. ok. 52m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

40,44 zł/m²136 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy dwupoziomowy o łącznej powierzchni lokal 136,5 m.kw usytuowany w kompleksie mieszkaniowo-usługowym. Obecnie 5 pomieszczeń przedzielone ścianami działowymi lekkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

138,98 zł/m²259 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w budynku apartamentowo-biurowym na Mokotowie, niedaleko Warszawianki. Lokal jednopoziomowy, do indywidualnej aranżacji. Położony przy ulicy Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

100 zł/m²180 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal idealny na kawiarnię, cukiernię itp. Parter, witryna, wejście od ulicy. Do odstąpienia działający lokal na Saskiej Kępie. Lokal obecnie podzielony na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

86,67 zł/m²30 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 30m.kw Możliwość adaptacji na działalność usługową lub handlową oraz dostosowania do własnych potrzeb. Dobra lokalizacja, w pobliżu dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Fieldorfa Nila

Gocław-Lotnisko,Warszawa

77,78 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

nie wymagający nakładów, ochrona w cenie do wynajęcia lokal handlowo usługowy 43 m2 Lokalizacja: gocław lotnisko ul Fieldorfa 10 lok. 312 w Warszawie ( główna ulica osiedla Gocław) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

220 zł/m²82 m² 18 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna parter, witryna, wejście Z ulicy. Lokal idealny na placówkę bankową, alkohole (w trakcie uzyskiwania zgody), drogerię, sklep obuwniczy, ubezpieczenia, przedstawicielstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

88,89 zł/m²18 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na działalność biurową, usługową, w budynku mieszkalno biurowym, usytuowanym za placem Zawiszy, z widokiem na al. Jerozolimskie. Lokal z witryną. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy z witryną o powierzchni 15 m2, znajdujący się na parterze, usytułowany przy głównej drodze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia + toaleta. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

78,26 zł/m²92 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z witryną, 92m2, ul. Oławska 5, narożny, duże okna witrynowe. W pobliżu pętla tramwajowa, carrefour, obok szkoła podstawowa, basen, osiedle mieszkaniowe. Wolny od kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

81,63 zł/m²49 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w okolicy Sadów Żoliborskich. Adres: krasińskiego 24. Parterowy pawilon z witryną, 39m2 powierzchni użytkowej. Możliwość adaptacji na handel, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²42 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca waldemar lokal idealny na sklep spożywczy Z możliwością sprzedaży alkoholu. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 42m2. Lokal w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

82,86 zł/m²350 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Pragi Północ. pow. lokalu ok 350m.kw Witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal może służyć do różnego typu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

107,53 zł/m²186 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Osoba prowadząca grażyna lokal idealny na gastronomię, kawiarnię itp. Parter, witryna, wejście Z ulicy. Do wynajęcia lokal w centrum Warszawy. Lokal o powierzchni 186m2, parter+antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca grażyna lokal na gastronomię (bar wietnamski, kebaba), małą cukiernię, sklep internetowy, ubezpieczenia, biuro nieruchomości, usługi szewskie, krawcowa, sklep Z artykułami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

171,43 zł/m²35 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter narożna witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego o pow. 35m2 z bardzo dużą witryną narożną, dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

95,15 zł/m²103 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Duży lokal, 103 m2 otwartej przestrzeni, zlokalizowany na parterze bloku 11 p., w ciągu lokali komercyjnych. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Witryna na całą szerokość lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osoba prowadząca grażyna parter, witryna, wejście od ulicy. Lokal idealny pod catering, usługi szewskie, szklarza, ubezpieczenia, doradztwo finansowe, zakłady bukmacherskie itp. Do wynajęcia lokal 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

99,97 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze z witryną, zlokalizowany przy głównej ulicy (duży ruch pieszy). Powierzchnia użytkowa (30 m2) + piwnica (ok. 20 m2). Cena; 3 000 zł brutto plus opłaty za media. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal komercyjny 50 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Dzięki sąsiedztwu bardzo dobry punkt lokalizacyjny na działalność handlowo-usługową oraz biurową (gabinet, gastronomia, fryzjerstwo, kwiaciarnia,.