dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bronowska

Wawer,Warszawa

40 zł/m²445 m² 17 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Kondygnacja wykończona gres, terakota, sufit podwieszany ,2 łazienki, witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

88,89 zł/m²18 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 18 m2 - parter z witryną od strony Al. Jerozolimskich - w cenie 1600 zł. + vat. Lokal znajduje się na parterze budynku biurowo-apartamentowego. Posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

119,40 zł/m²67 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, 67 m2, duża witryna! Zapraszam do wynajmu lokalu na parterze w bardzo dobrym punkcie o pow. 67m2 , nieruchomość z bardzo dużą witryną - 6-cio metrową , wysokość ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

171,88 zł/m²32 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super lokal Z piękną witryna! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z bardzo interesująca oferta lokalu usługowego! Lokal użytkowy o powierzchni 32m2 w bardzo dobrym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

120 zł/m²40 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lLokal usługowo handlowy z witryną i wejściem od al. Stanów Zjednoczonych na parterze obok przystanku autobusowego. Bardzo dobra lokalizacja handlowa z dużym przepływem ludzi (obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

49,60 zł/m²62 m² 3 075 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy ,przeszklona ściana przednia , duża witryna ,metraż 62 m2, parter: pom.usługowe, pom.biurowe, magazyn, WC. Wysokość lokalu 3,35 m, 2 wejscia: od ulicy i od podwórka. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy przy: - ul. Światowida przy pętli autobusowej Nowodwory - wejście od głównej ulicy w lokalnym centrum, w pobliżu sklepy i punkty usługowe w pasażu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

155,56 zł/m²18 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy w super lokalizacji na ul. Targowej-w Sercu Starej Pragi. Witryna. Gorąco Polecamy. kontakt osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Oferta wysłana z programu imo dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy z najemcą przy ulicy Wołoskiej na Mokotowie, do sprzedaży, lokal dwupoziomowy, witryna, wszelkie media, parking.Lokal ma podpisaną umowę najmu długoterminową. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wesoła

Wesoła,Warszawa

31,75 zł/m²63 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| pawilon handlowo- usługowy w Starej Miłosnej (warszawa-Wesoła) położony bezpośrednio przy Trakcie Brzeskim. Pawilon murowany, o wysokości 3m. Duża witryna wystawowa od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

56,37 zł/m²48 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze nowego budynku usługowo- mieszkalnego.Lokal o pow. 48 m2 - otwarta przestrzeń, aneks kuchenny oraz wc.Na podłodze terakota. Wysokość lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

261,36 zł/m²44 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal komercyjny ok.44 m2 Niezwykle prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Śródmieście, skrzyżowanie ulicy Mokotowskiej i Wilczej. Lokal znajduje się w pobliżu Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

150 zł/m²50 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokal w Centrum w zbytkowej kamienicy , 50 m2 witryna, pod każdą działalność nieuciążliwą.Czynsz 7.500 netto + vat. kontakt., osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

419,36 zł/m²31 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śródmieście - Ścisłe Centrum. Super lokalizacja.Lokal.prawie pod każdą działalność.Marszałkowska. Witryna.Cena najmu do niewielkiej negocjacji. Polecamy. kontakt ;licencja 2969 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ładna duża witryna, lokal wolny od zaraz! Lokal z przeznaczeniem na handel i usługi. Powierzchnia 65m2. Liczba pomieszczeń 3 na parterze. Powierzchnia usługowo - handlowa 65 m2. Wysokość 420.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo ładny lokal Z witryna od ulicy! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego na saskiej kępie! Ekskluzywny, kameralny apartamentowiec. Lokal o powierzchni 54 m 2 umieszczony na parterze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

54,35 zł/m²46 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| lokal użytkowy o powierzchni 46m położony na parterze 9-piętrowego bloku, w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Wileńska. Lokal pod biuro, usługi, handel. Wysokość 3m. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

132,48 zł/m²29 m² 3 875 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal usługowy o powierzchni 29,25 m2 w inwestycji La Lumiere. Nieruchomość położona jest przy ul. Sarmackiej 1 (miasteczko Wilanów) na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przytulny lokal o powierzchni 20 m kw. na Bielanach. Bardzo dobrze skomunikowany, niedaleko skrzyzowania ulic Kochanowskiego i Powstańców Śląskich. Idealny na salon kosmetyczny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

49,23 zł/m²65 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy 65 m.kw, parter, dobra lokalizacja, duża witryna! Lokal z wejściem od ulicy. Możliwość prowadzenia działalności, handlowej, biurowej oraz usługowej. Pomieszczenie sklepowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

72,73 zł/m²33 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Mały lokal Z witryna I wejściem od ulicy - wolny od zaraz! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego na starym mokotowie. Lokal użytkowy o powierzchni 33 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polnej Róży

Ursynów,Warszawa

570 000 zł78 m² 7 317,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witrynami o powierzchni 77,9 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalnego czteropiętrowego z1997 roku. Lokal obecnie wykorzystywany na gabinet rehabilitacyjny. Przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

746 000 zł75 m² 9 946,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w nowym budynku z 2010r. Witryna i wejście od strony ulicy. Aktualnie 3 pomieszczenia, w tym salka konferencyjna + część socjalna w postaci kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł55 m² 7 252,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała Inwestycja - pod wynajem- gwarantowany szybki zwrot nakładów na sprzedaż lokal użytkowy na rynku W bytomiu - Górny Śląsk! Na sprzedaż lokal użytkowy położony na samym Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

125,81 zł/m²31 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W dobrym wydaniu lokal użytkowy z witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy. Otwarta przestrzeń z pomieszczeniem socjalnym. Dobry punkt komunikacyjny - tramwaje, autobusy. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super punkt 53M2 - witryna od ulicy! Serdecznie polecam lokal przy ul.LEONA BERENSONA o pow. 53m2 cena 4500 netto/vat kaucja 2 miesięczna brutto. Lokal posiada ładna dużą witrynę i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal parterowy narożny z witryną w pobliżu stacji metra Natolin. Stan - do remontu lub adaptacji według potrzeb najemcy. Możliwość partycypacji właściciela w kosztach adaptacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

111,11 zł/m²29 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

O wynajęcia nowy lokal użytkowy 29,25 m2 (z witryną) w nowym budynku mieszkalnym! wilanów ul. Sarmacka! Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego. Lokal posiada 3 wejścia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²100 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal bardzo elegancko wykończony, wejście od ulicy, witryna, w bezpośrednim sąsiedztwie budowanej stacji metra, oraz hotelu Hilton i apartamentowca jw Construction. Do niedawna znajdowała się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

425 000 zł72 m² 5 902,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w pobliżu stacji metra Natolin. Pow. lokalu 36m 2 parter + 36m 2 dodatkowej powierzchni na poziomie -1 Duże witryny, na których można wyeksponować logo/reklamę. Lokal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Skorosze

Skorosze,Warszawa

1 221 800 zł149 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się na osiedlu Skorosze w Ursusie. Na parterze powierzchnia 124m2 - z witryną, na poddaszu powierzchnia biurowa 25m2. Przeznaczenie - handel - usługi. Doskonała lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

360 000 zł44 m² 8 144,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży bardzo ładny lokal usługowy z witryną oraz miejscem garażowym na poziomie 0 (dodatkowo płatne 20 000 zł) Powierzchnia lokalu 44,2m składająca sie z 1 pomieszczenia ( obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

65,61 zł/m²44 m² 2 900 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonale prosperująca kawiarnia! Krakowski klimat na Starej Pradze! Praga-Północ, niedaleko Dworca Wileńskiego wśród zabytkowych praskich kamienic, biur, urzędów, restauracji i hoteli. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

114,49 zł/m²69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super punkt duża witryna od ulicy - parter duża reklama! Zapraszam di wynajmu lokalu usługowego, położonego w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - zaraz przy ruchliwym skrzyżowaniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł34 m² 17 647,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja.Apartamentowiec, wejście z ulicy.Witryna, zaplecze socjalne, piwnica, winda osobowa, winda towarowa, alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring, kamery, kontrola dostępu, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korkowa

Wesoła,Warszawa

81,82 zł/m²165 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia lub na sprzedaż - cena do negocjacji Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy z witryną. Lokal wykończony z obecnym przeznaczeniem na usługi medyczne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

451,61 zł/m²31 m² 14 000 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

27,78 zł/m²72 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

47,87 zł/m²94 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo dobra lokalizacja atrakcyjny lokal o pow 94m.kw w Warszawie na działalność gastronomiczną (ogródek piwny na zewnątrz) lub działalność usługową, biuro itp Wejście: od ulicy Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon wolny od zaraz - witryna od ulicy! Zapraszam do wynajmu lokalu w pawilonie zaraz przy ulicy o pow. 40m2, dwupoziomowy. Idealne miejsce pod usługi,handel,biuro, obok lokale gastronomiczne.