dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²340 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia trzy lokale usługowe połączone ze sobą w samym centrum Warszawy przy ul. Siennej Dwa z witryną od ulicy na parterze 160m2 i 60m2 a trzeci na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²53 m² 6 341 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni 52,84 m2 zlokalizowany przy ul. Cybernetyki w Warszawie. Lokal znajduje się w ciągu usługowo - handlowym nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy nadający się na sklep, aptekę, punkt usługowy. Lokal znajduje się na ulicy Jagielońskiej na wysokości pl. Hallera. Nowe duże witryny. Lokal bardzo dobrze widoczny. Parking, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

58,45 zł/m²111 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bez prowizji! Witryna i drzwi na całej szerokości lokalu wyposażone w szyby antywłamaniowe. Elektronicznie kontrolowany i zarządzany parking z jednym przypisanym do lokalu miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy ok. 140 m2 parter z witryną Czynsz 14000zł do negocjacji!. W odległości 100 m od lokalu powstała nowa inwestycja Morcinka 3 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

71,32 zł/m²64 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w centrum Saskiej Kępy, bardzo dobry dojazd do śródmieścia. Powierzchnia 64,50 m2 lokal w kształcie prostokąta składa się z pokoju biurowego, pokoju typu open space oraz aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

290 zł/m²98 m² 28 420 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny w bardzo dobrym punkcie. Bardzo duży ruch pieszych, duża witryna. Bez odstępnego. Powierzchnia 98 m2. 290 zł/m2 Lokal dostępny od kwietnia. W celu uzyskania dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

194,43 zł/m²64 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy z 1901 roku z wejściem z ulicy; powierzchnia użytkowa 64,29 m2. Parter: sala sprzedaży ok. 30m2 , zaplecze produkcyjne ok. 18m2 - urządzenia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

97,15 €/m²189 m² 18 361 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze z witryną i wejściem z ulicy. Lokal znajduje się nowoczesnym budynkubiurowym zlokalizowanym na ulicy Chłodnej w rozwijającej się biznesowej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

85,86 zł/m²99 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal znajduje się w Miasteczku Wilanów , w ciągu handlowym. Wejście bezpośrednio z ulicy , duża witryna. Doskonały na Handel , usługi , gabinet lub aptekę. Parter budynku. Jedno duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 399 999 zł552 m² 4 347,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek z lokalami usługowymi położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Kochanowskiego .Budynek o wielkości 431 metrów powierzchni użytkowej , w środku ściany działowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ochota

Ochota,Warszawa

564 000 zł61 m² 9 276,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal znajduje się na Ochocie w okolicy pl. Narutowicza, w budynku przedwojennym, wyremontowanym od piwnic po dach. Kilka lata temu budynek doposażono w instalację gazową, co, ccw. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

52,63 zł/m²76 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji! D wynajęcia lokal z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową lub biurową w doskonałej lokalizacji na Ursynowie przy głównej arterii dzielnicy:100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia 2 piękne lokale użytkowe o łącznej powierzchni 80m2 na parterze w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Smyczkowej. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł124 m² 9 245,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy na Sprzedaż o powierzchni 124,38 m2 Warszawa Śródmieście , Duża Witryna Lokal użytkowy usytuowany na parterze w ciągu handlowym , powierzchnia Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy witryna, usytuowany na parterze i w piwnicy budynku wielorodzinnego o łącznej powierzchni użytkowej 122,33 m2. Część handlowa - Parter: 67,33m2, wysokość 3,5m, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł117 m² 5 299,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 117 m2, mieszczący się na parterze, w kompleksie "kaskada na woli", (pomiędzy ulicami wolską i górczewską) Kompleks został oddany do użytku w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,92 zł/m²156 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witrynami o powierzchni 156m2 Al. Jana Pawła II róg Twarda.Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno-usługowego.Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

940 000 zł95 m² 9 874,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 95m2.Znajduje się na parterze z dużymi witrynami w nowym budynku mieszkalnym. Witryna przylega bezpośrednio do ulicy Lanciego. Lokal jest bardzo dobrze widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

46,88 zł/m²96 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow 96 m2. Parter Wejście od ulicy, witryna. Idealnie nadaję się na sklep lub inne usługi Lokal składa się z dwóch poziomów. Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 920 000 zł180 m² 21 777,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic śródmieści w Warszawie. Firma istnieje od 1947r. posiada duże tradycje oraz markę w Warszawie. 3 duże witryny od ulicy 1 wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

110 zł/m²183 m² 20 130 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na parterze z witryną od strony ul. Obozowej, powierzchnia 183m2, oddanie do użytku 4 kwartał tego roku, minimalny okres najmu 3 lata, koszt najmu 110 pln/m2 do negocjacji, otoczenie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

1 900 000 zł101 m² 18 811,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 100,59 m? na parterze nowego budynku przy ul. Towarowej w Warszawie pomiędzy ul. Wolską i Jaktorowską. Wysokość lokalu od szlichty do stropu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 090 000 zł74 m² 14 729,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni ca 74m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Wąwozowej na Kabatach. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, ( które mogą stanowić jedno duże pomieszczenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyce

Wola,Warszawa

29 zł/m²340 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Budynek handlowo-usługowo-produkcyjny w pobliżu ul. Przyce. W bezpośredniej bliskości nowych osiedli mieszkaniowych z przeznaczeniem na handel, usługi lub produkcje. 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

106,39 zł/m²106 m² 11 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni 106,21 m2 zlokalizowany przy ul. Cybernetyki w Warszawie. Lokal znajduje się w ciągu usługowo - handlowym nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

61,20 zł/m²330 m² 20 196 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Yona Park to kameralny budynek biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Poleczki. Bardzo wygodne połączenie z lotniskiem, mokotowem oraz Ursynowem. Blisko znajduje się również obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

44,44 zł/m²117 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji! do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 117 m2, mieszczący się na parterze, w kompleksie "kaskada na woli". Stan deweloperski. Obecnie open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

66,67 zł/m²81 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z witryną ,wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Stan deweloperski. Wysokość 300 cm Zgoda na alkohol Zgoda na działalność gastronomiczną Oddzielny pion kominowy Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł90 m² 14 444,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Z wejściem Z ulicy, lokal w tej chwili jest wynajęty. Cena jest ceną netto+vat Lokal o przeznaczeniu usługowym ,handlowym,gastronomicznym i przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

95,54 €/m²189 m² 18 056 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

74,07 zł/m²270 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezpośrednio lokal handlowo-usługowy o powierzchni 270 m2 i wysokości 6,2m na parterze w budynku biurowym. Cena do negocjacji Kontakt: piotr, e-mail: telefon : Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

50,40 zł/m²125 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal ma witryny i wejście od ul.Branickiego.Ulica Branickiego jest po remoncie.Teraz bardzo dobry punk.Ulica Branickiego jest z przejazdem do Przyczółkowej (duży ruch). Lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

98,68 zł/m²61 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal uzytkowy, usytyowany w Miasteczku Wilanów, witryna. Lokal przeznaczony na handel lub usługi. Powierzchnia 60,80 mkw. Stan deweloperski. Cena 6000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

69,60 zł/m²264 m² 18 374 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

1 125 000 zł100 m² 11 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego, oraz hotelu Hilton. W okolicy powstają nowoczesne biurowce (np. Prosta Tower) i planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

elegancki budynek wolnostojący 130 m2 z ogródkiem 70 m2 na Ursynowie. Cena 8000 zł. Idealny na usługi kosmetyczne, stomatologiczne, lub kosmetykę estetyczną (inna działalność usługowo-biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²100 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy przy ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów) - powierzchnia: 100 m.kw. - atrakcyjne witryny wzdłuż całego lokalu - nowe budownictwo, parter - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

137,25 zł/m²51 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Bez prowizji! Lokal użytkowy, parter, duża witryna, wejście bezpośrednie do lokalu z poziomu chodnika. Powierzchnia 51 m2. Lokal składa się z sali sprzedaży, zaplecza i wc. Przez kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Plac Gabriela Narutowicza

Ochota,Warszawa

169,57 zł/m²23 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia lokal na każdą działność. Witryna. Wentylacja mechaniczna. Świetny punkt - olbrzymi ruch pieszych. Do wynajęcia od stycznia. Szczegóły Jolanta Dudek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

57 zł/m²100 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajecia elegancko wykończony lokal. Wejście od ulicy, witryna, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, oraz hotelu Hilton i apartamentowca jw Construction. Do.