dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

112,36 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja pod pizzerię lub inne gastro w Alei Zjednoczenia na Starych Bielanach. Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy 45 m2 znajdujący się w Alei Zjednoczenia, 190 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²190 m² 14 989 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.189,73 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

56,25 zł/m²160 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

60 zł/m²254 m² 15 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu elegancka powierzchnia biurowa w budynku biurowo-usługowym. Budynek biurowo usługowy z ochroną i recepcją, winda, ochrona, monitoring, dostępność 24h/dobę Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²49 m² 2 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²129 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jedna z głównych arterii komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy Duża widoczność z ulicy Grochowskiej Wysoki ruch pieszy i kołowy - tysiące potencjalnych klientów dziennie Gęsto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²35 m² 2 018 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,79 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

40 zł/m²211 m² 8 440 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa -do wynajęcia: magazyn o pow. 211 m2 ,na parterze obiektu w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

116,28 zł/m²80 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu zachwycający apartament w historycznej kamienicy przy ul. Nowy Świat 57. Mieszkanie po kompletnym remoncie, wykończone w najwyższym standardzie według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²319 m² 10 212 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa Do wynajęcia:319 m2, powierzchnia magazynowo- warsztatowa na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²106 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 105 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, sielcach w rejonie ulicy Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²438 m² 14 007 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Plac Konstytucji

Śródmieście Południowe,Warszawa

168,64 zł/m²118 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy przygotowany pod gastronomię. Wejście bezpośrednio z pl. Konstytucji. Bez odstępnego. Wejście do lokalu w prześwicie budynków przy pl. Konstytucji - niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

82,29 zł/m²255 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.255,20 m2 na antresoli w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

113,05 zł/m²142 m² 16 053 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia biurowa w eleganckiej kamienicy zlokalizowanej w Centrum miasta Metro Politechnika. Prestiżowa lokalizacja, historyczna zabudowa oraz podwyższony standard. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

139,99 zł/m²39 m² 5 408 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13 €/m²500 m² 6 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro w bliskiej odległości od centrum Warszawy w nowoczesnym budynku biurowym, który znajduje się na skraju trzech dzielnic: ochota, śródmieście, wola. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²45 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.45,02 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²106 m² 7 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.105,65 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

58,56 zł/m²257 m² 15 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia: powierzchnia biurowa - Świetna Lokalizacja - Górny Mokotów / Bukowińska / Al. Niepodległości / Al. Wilanowska ** budynek ** - Dwunasto-kondygnacyjna budowla o charakterystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²31 m² 1 773 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.30,57 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

74 zł/m²14 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.13,95 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

92 zł/m²57 m² 5 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 56,78 m2. Znajduje się on na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Ursus Centralny (szamoty) przy ul. Taylora 3. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

96,05 zł/m²144 m² 13 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 143,78m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 2006r., Wola, Mirów. Dostępne z meblami, doskonałe na siedzibę firmy, kancelarię, biuro księgowo-rachunkowe, firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Pelcowizna,Warszawa

65,35 zł/m²20 m² 1 307 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ustawny pokój biurowy o powierzchni 19,80 m2 położony na 1 piętrze w małym kameralnym biurowcu na Pradze Północ. Koszt wynajmu wraz z opłatami za media wynosi 1306,80 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

57 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35 m2 na terenie kompleksu biurowo-magazynowego, w okolicach ul. Kamionkowskiej na warszawskiej Pradze Południe, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Filtrowa

Stara Ochota,Warszawa

53,33 zł/m²75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne biuro do wynajęcia - 75 m | ul. Filtrowa 68 | Stara Ochota Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 78 m , zlokalizowany przy prestiżowej ul. Filtrowej 68 na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

80 zł/m²185 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na parterze budynku biurowego w Białołęce. Lokal: biuro o powierzchni 185 m2 ( możliwy podział powierzchni na dwa lokale 105 m2 i 80 m2) na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²23 m² 1 757 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 22,52 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

66,67 zł/m²135 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal użytkowy na Saskiej Kępie, przy ul. Francuskiej 5. Lokalizacja: saska Kępa to jedna z najbardziej urokliwych i prestiżowych dzielnic stolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

75 zł/m²76 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy z witrynami i osobnym wejściem na sadybie z 2 miejscami postojowymi w cenie. Lokal: w dobrym standardzie, odmalowany lokal użytkowo - handlowy 76 m2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²29 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

129,67 zł/m²46 m² 5 900 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²28 m² 1 844 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,37 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ulrychów,Warszawa

77,61 zł/m²67 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 67 m2, parter/7, w budynku z 1987r., Wola Ulrychów. Świeżo po remoncie, witryny od ruchliwej ulicy, idealny na salon kosmetyczny, fryzjerski, medycynę estetyczną, studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Bemowo,Warszawa

90,91 zł/m²220 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę budynek 150m2 osiem pokoji mieszkalno biurowy ,dwa magazynki plac 1500m2 ogrodzony media kazda działalność np. komis samochodowy magazynki dwa 4m wysokości pop 35 m2 wynajmę lokal 250m2 parter.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij